Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Pantona poniosły trochę emocje, bo w końcu ciężko mu się dziwić. Intencje miał chłopak dobre, nie można zamiatać śmieci pod dywan żeby nie ujrzały światła dziennego...

Mnie emocje nie poniosły wyraziłem tylko swój jednoznaczny, stanowczy i bardzo mocny sprzeciw by ktoś się nad tym problemem pochylił a jest nad czym. W życiu są pewne zasady, wartości a nie kolesiostwo i rączka rączkę myje..., dlatego biorę pełną odpowiedzialność za co napisałem wcześniej i ponownie się pod tym podpisuję. Zdania nie zmieniłem w tym temacie!

Poziek Ty się tak nie stresuj bo stres wiesz na co źle wpływa u facetów... a tak już na poważnie to myślę, że kolesiostwo przetrwa to "zamieszanie" i nic się nie zmieni w temacie bo Łukasz problemu zupełnie nie zrozumiał mimo, że został w to wszystko bardzo nieładnie wciągnięty - postawił się po stronie Malika co widać po "wyroku". Ja jestem człek słowny więc myślę, że dzisiaj i tak się nic nie wyjaśni i nie zmieni.... to ja sobie zrobię miesięczny urlop od forum. ;)

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:42_________________________________________________Poziek spójrz tylko na jedno chłopie........... w tej całej dyskusji nie użyłeś nawet JEDNEGO merytorycznego argumentu by obronić wyrok. Jeżeli to forum byłoby salą sądową w apelacji to byś poległ w przedbiegach bo przedstawianie swoich racji, że jest wszystko OK, są tylko osoby, które z takim zdaniem się nie zgadzają nazywając je trolami, pieniaczami to jesteś co najwyżej aplikantem adw. a nie adwokatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

w tej całej dyskusji nie użyłeś nawet JEDNEGO merytorycznego argumentu

Powiedz mi, czego nie rozumiesz ?

Teraz kwestia kar. Z racji tego, że tego typu przypadki są rozpatrywane wspólnie przez ZK poniżej informuję co następuje:

1. Malik otrzyma zakaz pisania na forum na miesiąc - na tyle co go znam uważam, że zdaje on sobie sprawę z błędu, który popełnił i następny taki przypadek nie będzie miał miejsca. Emocje nie są dobrym doradcą.

2. Prometeo - z racji tego, że on tutaj jest w pewnym sensie poszkodowanym na początku miało nie być wyciąganych wobec niego żadnych konsekwencji. Jednakże tak, jak to zostało wspomniane w tym wątku, również złamał zapisy regulaminu forum zakładając drugie konto żeby domagać się prawdy publicznie, a nie czekając jak sprawa zostanie rozwiązana w cywilizowany sposób. Nie wiem jaki przyświecał mu cel, ale ciężko mi zrozumieć kolejność jego działania: otrzymał uciszenie, po krótkim czasie wysłał do mnie kilka PW (i nie tylko do mnie, bo poprzez zgłoszenie dostali to też Admini i Prezes), w których wyjaśnił sprawę, że nic takiego nie napisał i nie dając mi (nam) nawet szansy na odczytanie tych PW założył drugie konto i zaczął wyjaśniać (czyt. robić aferę) publicznie. Chyba nie była to dobra droga - dla przykładu: czy jakbyście kupili coś na allegro i nie dostali w terminie towaru to czy napisalibyście do człowieka maila i od razu poszlibyście na Policję zgłosić oszustwo czy też napisalibyście maila i poczekali chociaż kilka godzin na odpowiedź ??? Za założenie drugiego konta i nieodpowiednie załatwianie sprawy otrzymuje taką samą karę jak Malik - nadmienię tylko, że jest to wyjątek od reguły, bo jak wiecie za dwa konta z automatu użytkownik dostaje bana.

Co jest dla Ciebie zagadką ? Czytałeś punkt 28 regulaminu ?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:53_________________________________________________

my jestesmy z LDZ i sramy na zarowki :kox::decayed:

ja Ci powiem, że jebie to forum na miesiąc.... nawet się tutaj od jutra nie zaloguję.........

Bardzo ładnie chłopaki. Ślicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej całej dyskusji nie użyłeś nawet JEDNEGO merytorycznego argumentu

Powiedz mi, czego nie rozumiesz ?

Teraz kwestia kar. Z racji tego, że tego typu przypadki są rozpatrywane wspólnie przez ZK poniżej informuję co następuje:

1. Malik otrzyma zakaz pisania na forum na miesiąc - na tyle co go znam uważam, że zdaje on sobie sprawę z błędu, który popełnił i następny taki przypadek nie będzie miał miejsca. Emocje nie są dobrym doradcą.

2. Prometeo - z racji tego, że on tutaj jest w pewnym sensie poszkodowanym na początku miało nie być wyciąganych wobec niego żadnych konsekwencji. Jednakże tak, jak to zostało wspomniane w tym wątku, również złamał zapisy regulaminu forum zakładając drugie konto żeby domagać się prawdy publicznie, a nie czekając jak sprawa zostanie rozwiązana w cywilizowany sposób. Nie wiem jaki przyświecał mu cel, ale ciężko mi zrozumieć kolejność jego działania: otrzymał uciszenie, po krótkim czasie wysłał do mnie kilka PW (i nie tylko do mnie, bo poprzez zgłoszenie dostali to też Admini i Prezes), w których wyjaśnił sprawę, że nic takiego nie napisał i nie dając mi (nam) nawet szansy na odczytanie tych PW założył drugie konto i zaczął wyjaśniać (czyt. robić aferę) publicznie. Chyba nie była to dobra droga - dla przykładu: czy jakbyście kupili coś na allegro i nie dostali w terminie towaru to czy napisalibyście do człowieka maila i od razu poszlibyście na Policję zgłosić oszustwo czy też napisalibyście maila i poczekali chociaż kilka godzin na odpowiedź ??? Za założenie drugiego konta i nieodpowiednie załatwianie sprawy otrzymuje taką samą karę jak Malik - nadmienię tylko, że jest to wyjątek od reguły, bo jak wiecie za dwa konta z automatu użytkownik dostaje bana.

Co jest dla Ciebie zagadką ? Czytałeś punkt 28 regulaminu ?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:53_________________________________________________

my jestesmy z LDZ i sramy na zarowki :kox::decayed:

ja Ci powiem, że jebie to forum na miesiąc.... nawet się tutaj od jutra nie zaloguję.........

Bardzo ładnie chłopaki. Ślicznie.

Poziek no co pieknie...powiem ci ze ktos mi wstawi zarowke czy zablokuje na miesiac to naprawde nie robi na mnie wrazenia bo mam w zyciu wieksze problemy niz obawy przed zarowka na A4-KLUB.pl czy uciszeniem na miesiac :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek no co pieknie...powiem ci ze ktos mi wstawi zarowke czy zablokuje na miesiac to naprawde nie robi na mnie wrazenia bo mam w zyciu wieksze problemy nic obawy przed zarowka na A$-KLub.pl :confused4

To co napisałeś zupełnie nie wynika z Twoich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek Nie muszę czytać regulaminu bo go znam na pamięć kolego.....

Czego nie rozumiem? Ja wszystko doskonale rozumiem kolego.

1. Malik sfałszował wiadomość i na tej podstawie osoba niewinna (nie obrażał go na priva) dostała bana.

2. Prometeo założył drugie konto by wyjaśnić sprawę a tym samym się bronić.

Wyrok:

1. Malik, który sfałszował wiadomość priva Promete i celowo wprowadził w błąd admina by spowodować zbanowanie Prometeo dostaje 1miesiąc ciszy.

2. Prometeo, który założył drugie konto i nagłośnił sprawę by się obronić a jednocześnie nie pozwolić by temat został zamieciony pod dywan dostaje 1 miesiąc ciszy.

Prometeo został tak samo ukarany jak Malik a to On był ofiarą. Za co poniósł karę za bronienie swojej osoby i własnego zdania, prawdziwego zdania?

Jaki byłby wyrok dla innej osoby jeżeli dopuściłaby się takiego czynu - miesiąc ciszy czy ban?

Ja rozumiem wszystko a Ty rozumiesz absurd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek no co pieknie...powiem ci ze ktos mi wstawi zarowke czy zablokuje na miesiac to naprawde nie robi na mnie wrazenia bo mam w zyciu wieksze problemy nic obawy przed zarowka na A$-KLub.pl :confused4

To co napisałeś zupełnie nie wynika z Twoich postów.

W poprzednich postach pisalem co mysle o tej zaistnialej sytuacji na temat Malika,Pantona,Prometeo

ale forum nie jest moim caly swiatem zebym sie zalamywal z powodu zarowki czy uciszenia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Malik sfałszował wiadomość i na tej podstawie osoba niewinna (nie obrażał go na priva) dostała bana.

Nie zgadza się. Nikt nie dostał bana. Prometeo poprosił o usunięcie konta.

[2. Prometeo założył drugie konto by wyjaśnić sprawę a tym samym się bronić.

Prometeo był w stałym kontakcie z Adminem. Sprawa trafiłaby na Zarząd i byłaby rozpatrzona. Niestety założył 2 konto czym złamał punkt 28 Regulaminu Forum.

1. Malik, który sfałszował wiadomość priva Prometeo i celowo wprowadził w błąd admina by spowodować zbanowanie Prometeo dostaje 1miesiąc ciszy.

Tutaj decyzja była uznaniowa. Nie ma regulacji w Regulaminie Forum jak ukarać takie zachowanie dlatego też zastosowaliśmy punkt 37 Regulaminu.

2. Prometeo, który założył drugie konto i nagłośnił sprawę by się obronić a jednocześnie nie pozwolić by temat został zamieciony pod dywan dostaje 1 miesiąc ciszy.

Czym złamał punkt 28 Regulaminu.

Ja cieszę się, ze Ty masz zacięcie prawnicze. Ale przeczytaj to co Ci teraz napisałem kilka razy.

Jaki byłby wyrok dla innej osoby jeżeli dopuściłaby się takiego czynu - miesiąc ciszy czy ban?

37 punkt Regulaminu Forum się kłania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie mam żadnego zacięcia prawniczego a po drugie to oczywiście chodzi o punkt 37 regulaminu.... Czy ja kwestionuję, że w sprawach nieuregulowanych decyduje zarząd i kodeks cywilny?

Ja kwestionuję wymiar kary nałożony na Malika, który dopuścił się tego o czym już wszyscy wiemy i nałożony na Prometeo, który był ofiarą. A tutaj jak w pewnej książce kat stał się ofiarą.

Poziek czy zarząd, którego tak bronisz wziął pod uwagę, że zakładając drugie konto Prometeo zwrócił uwagę na poważną lukę i błąd na forum. Chłopak podał konkretny przykład jak w łatwy i prosty sposób można kogoś zbanować - wystarczy wysłać kopię wiadomości priva, która jest sfałszowana. W którym punkcie regulaminu masz napisane, że w przypadku zakładania drugiego konta by poinformować zarząd i użytkowników o "niebezpieczeństwie i luce" stosuje się przepisy punktu 28 Regulaminu Forum? Zgodnie z tym punktem każde założenie drugiego konta to ban - nawet wtedy, gdy ktoś o czymś ważnym informuję i ostrzega? Dlaczego właśnie w tym przypadku Zarząd nie powołał się na zapis punktu 38 Regulaminu co miało miejsce w przypadku Malika?

Dlaczego Zarząd nie zastosował punktu 25. Regulaminu wobec Malika tylko uciekł do 38?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie mam żadnego zacięcia prawniczego a po drugie to oczywiście chodzi o punkt 37 regulaminu.... Czy ja kwestionuję, że w sprawach nieuregulowanych decyduje zarząd i kodeks cywilny?

Ja kwestionuję wymiar kary nałożony na Malika, który dopuścił się tego o czym już wszyscy wiemy i nałożony na Prometeo, który był ofiarą. A tutaj jak w pewnej książce kat stał się ofiarą.

Poziek czy zarząd, którego tak bronisz wziął pod uwagę, że zakładając drugie konto Prometeo zwrócił uwagę na poważną lukę i błąd na forum. Chłopak podał konkretny przykład jak w łatwy i prosty sposób można kogoś zbanować - wystarczy wysłać kopię wiadomości priva, która jest sfałszowana. W którym punkcie regulaminu masz napisane, że w przypadku zakładania drugiego konta by poinformować zarząd i użytkowników o "niebezpieczeństwie i luce" stosuje się przepisy punktu 28 Regulaminu Forum? Zgodnie z tym punktem każde założenie drugiego konta to ban - nawet wtedy, gdy ktoś o czymś ważnym informuję i ostrzega? Dlaczego właśnie w tym przypadku Zarząd nie powołał się na zapis punktu 38 Regulaminu co miało miejsce w przypadku Malika?

Dlaczego Zarząd nie zastosował punktu 25. Regulaminu wobec Malika tylko uciekł do 38?

ZK rozpatrzył wszelkie aspekty tego problemu i podjął decyzje. Pogódź się z tym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynię to od samego rana.... jak zresztą doskonale widzisz.

:oklaski:

Zalecam także abyś wypełnij swoje zobowiązanie o miesiącu poza forum. Ten czas pozwoli Ci pogodzić się z decyzjami i powrócisz do nas z nowymi siłami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Jaka cudna pogoda dzisiaj :gwizdanie:

Panton choć na spacerek bo szkoda prądu na dyskutowanie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 12:46_________________________________________________

- Jak wywołać panikę na basenie?

- Wrzucić do wody rozpakowanego Snickersa.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynię to od samego rana.... jak zresztą doskonale widzisz.

:oklaski:

Zalecam także abyś wypełnij swoje zobowiązanie o miesiącu poza forum. Ten czas pozwoli Ci pogodzić się z decyzjami i powrócisz do nas z nowymi siłami :good:

Spokojna Twoja lokowana.... moje słowo ma wartość. A odnośnie tego "pogodzenia się z kolesiostwem i układzikami" to odpowiem Ci kawałem :)

Jedzie swoją wołgą I Sekretarz Partii w PRLowskiej Polsce. Nagle widzi, że na chodniku potknęła się i wywróciła stara babcia. Wszyscy ludzie przychodzą obok leżącej babci i nikt jej nie chce pomóc. I Sekretarz Partii kazał zatrzymać samochód... wysiadł z niego... podeszedł do babci... pomógł jej wstać.... otrzepał płaszcz z piasku. Zdziwiona babcia zaczęła bardzo dziękować i mówi "Wszyscy ludzie przechodzili i nikt mi nie pomógł. Bez Pana pomocy nie dałabym rady wstać. Co mogę dla Pana zrobić - jak się odwdzięczyć?"

I Sekretarz odpowiedział babci - "Babciu proszę się zapisać do partii..... " Na to babcia odrzekła - "Ja upadłam na d*pę a nie na głowę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jest Kimi :decayed:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:02_________________________________________________nie wstydź się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jest Kimi :decayed:

[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:02_________________________________________________nie wstydź się :naughty:

Nie wstydzę się, tylko czytam to wszystko i oczom nie wierzę :no: :no: :no:

Z powodu jednego incydentu całe forum huczy, gdzie nie wejdę, to tylko Malik to, Malik tamto i tak w kółko.

Przypomina mi to polski parlament, gdzie najważniejsze jest, że poseł X nazwał posła Y debilem i zaraz mamy temat tygodnia we wszystkich mediach, wywiady, wydania specjalne Faktów i komisję śledczą. A biedne dzieci w szkołach głodne jak chodziły, tak chodzą :gwizdanie: :gwizdanie:

Rezultatem jest to, że przykładowo na mój wątek o faceliftingu A4 B8 z wczoraj jest na razie JEDNA odpowiedź (co z punktu widzenia miłośników A4 jest co najmniej dziwne) - natomiast temat Malika pojawia się wszędzie, tak, że boję się nawet otworzyć lodówkę :D

Panton, wiesz, że Cię lubię, szanuję, lubię z Tobą dyskutowac i podoba mi się Twoje podejście do wielu spraw - ale tym razem już przeginasz :no: :no: :no:

Wrzuć na luz, na spocie w niedzielę pogadamy, pośmiejemy się, porozglądamy za fajnymi dupciami - to się liczy, a nie jakieś awantury, które roztrząsacie od kilku dni jak chłop kupę gówna na polu.

654e9_ORIG-27.jpg

remik ma chyba podobne skarpetki nie ? ;D

To na tym zdjęciu są jakieś skarpetki? :blink: :blink: :blink: :blink:

:D :D :D :D[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 14:12_________________________________________________

Dobra, wracam na szkolenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimiasz to, że nie zrozumiałeś problemu dyskusji to ok, masz prawo ale nie wymagaj tego samego ode mnie.

Na zwykłą logikę jeżeli forum huczy to chyba jest coś na rzeczy (...) i nie chodzi o coś śmiesznego czy błahego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...