Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano z wieczora :hi:

Ja chcę być tam zamiast tego misia... :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Będzie spocik w niedziele bo chciałbym się w końcu stawić... Przygarniecie kropka ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie spocik w niedziele bo chciałbym się w końcu stawić... Przygarniecie kropka ? :>

podjeżdżaj bez problema :good: :good: tylko nie wiadomo czy Real lub może Ikea przy gokartach - zajrzyj tu w sobotę wieczorkiem lub w Niedzielkę do południa, zapewne będzie jakaś decyzja :wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę podglądać :kox:

tylko się nie czaj i nie kombinuj, że coś ci wypadło i nie przyjedziesz bo :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę podglądać :kox:

tylko się nie czaj i nie kombinuj, że coś ci wypadło i nie przyjedziesz bo :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz::decayed: :decayed: :decayed:

Ten :bicz: :bicz: :bicz: mnie najbardziej motywuje... a jak by to jeszcze ta pani od wypracowania/misia miała mnie poganiać to nawet zrobiłbym już niedziele :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę podglądać :kox:

tylko się nie czaj i nie kombinuj, że coś ci wypadło i nie przyjedziesz bo :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz::decayed: :decayed: :decayed:

Ten :bicz: :bicz: :bicz: mnie najbardziej motywuje... a jak by to jeszcze ta pani od wypracowania/misia miała mnie poganiać to nawet zrobiłbym już niedziele :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty już nasz jesteś.... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

musze skrecic ta niespodzianke :D jak skrece to podzialamy :P:D :D :D[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:40_________________________________________________a no i juz po silce :) 3 godzinny trening 3 kg mniej ;)

heh pewnie troche woda ;) aczkolwiek wypilem ze 2 literki w trakcie ;)

ale co tam waga nie klamie :P jeszcze tylko 45 kg i bedzie rowna 100

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o

północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty

pozniej'- powiedziałam i wybyłam. Ale impreza byla cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinkow. Było tak fajnie, że

zapomniałam o godzinie.. Kiedy wróciłam do domu, była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wścieklą kukułkę w

zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowalam, ęe mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery d*py, nagle taki dobry

pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z męzem...

Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha :)

Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu

powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem

uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz

zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3

razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O k**wa!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz -puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nabijasie:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:06_________________________________________________

Dupki, Audi R8 i za***ista muza:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:07_________________________________________________

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 07:44_________________________________________________tylko w warszawie

w0_chwdp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 07:44_________________________________________________tylko w warszawie

w0_chwdp.jpg

:facepalm:

To już trzeba mieć nieźle nasrane we łbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 14:53_________________________________________________a co tu taka cisza ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór ;) i zarazem dobranoc ;) padam na ryjek po tym tygodniu w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a laski piszcza :polew:

nie wszystkie, bo nie które już przestały :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4: :wink4: i śpią jak dzieci :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...