Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 11:25_________________________________________________chyba lipa z mojej niespodzianki ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 11:25_________________________________________________chyba lipa z mojej niespodzianki ;(

chociaż nie wiem co to było to i tak żałuję ;( ;( :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh spoko spoko jeszcze walcze ;) nie poddaje sie tak latwo :)

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 11:58_________________________________________________Nie można wysłać PW do "rkwon" limit osiągnięty:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm widze, że weekend należy do udanych nikt nie ma siły podnieść się do kompa ;p

Jakieś plany na jutro się tworzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że jest spot :D Nie wywiniesz się :tongue4: Ja odbyłem ze znajomym pierwszą przejażdżkę a6, nieważne, że bez lamp, zderzaka, maski, błotników i foteli, ale przejażdżka odbyta :decayed: Coś czuję, że teraz się zaczynają schody, bo niestety, ale padnięty jest sterownik absu... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - włoży się trochę kolumbijskich pesos i będzie śmigać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie próbuje się wywijać... tylko jutro qrcze musze isc zaliczyć jedne zajęcia. Doktorowi się umyślało westernowanie i zażyczył sobie nas w niedziele w samo południe... Ale myśle że spot będzie troszkę później tak po rosołku :)

http://autokult.pl/2011/08/17/audi-rs5-agresja-pod-kontrola-test-autokult-pl

Podoba mnie sie to... Zwłaszcza porównanie do M3 :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie dolecialem ze strykowa

k**wa jaki wypadek byl na skrzyzowaniu narutowicza i kopcinskiego

to az mi ciary po plecach przelecialy :/ audi a4 b6 na rejestracjach epd oile dobrze pamietam

lecieli z centrum na przeziny i na tym skrzyzowaniu przyjebali strona kierowcy w tramwaj ...

k**wa wiadomo tramwaj troche zgietej blachy z przodu zatarasowane cale narutowicza w poprzeg

tak ze sie nie dalo przejechac kopcinskiego a a4 ... dla mnie dramat jedyne co bylo cale to drzwi od strony pasazera

i tylna klapa... silnika nie bylo wogole dach rozpruty az do tylnych siedzen fotela kierowcy brak tak jak i deski i kierownicy

oboleni rozjebane w drobny pyl :confused4: :confused4: :confused4: naprawde ciezka sprawa

a teraz piweczko i w kokonik ;)

aaaa pw jeszcze sprzatne :>[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 03:12_________________________________________________ok pw ogarniete dodam tylko jeszcze ze niespodzianka nie wyjdzie ale za to na przyszly tydzien moze beda dwie :P jedna bankowo ta z tego tygodnia :P:D :D :D [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 03:16_________________________________________________a to pospamuje troche widzieliscie rajd barburki ?? zobaczcie jakie cudo

http://www.sadistic.pl/barborka-warszawska-2011-vt94720.htm

a jak lata :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym PW to masz szczęście :wink4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 03:25_________________________________________________z tymi niespodziankami to lepiej dozuj emocje, jutro jedna :kox: tzn dziś i za tydzień następna :decayed:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 03:27_________________________________________________

Seba zrobiłeś może jakiś pstryk, pstryk tego wypadku :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nei zrobilem bo policja troche rozganiala bo kazdy stawal :/

niestety nie mam nic :/ tak czy siak nic przyjemnego i pewnie bedzie wponiedzialek w necie i gazetach ...

where are u from?

http://www.sadistic.pl/smoke-weed-be-cool-vt94703.htm

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:

a tymczasem chyba sie zdrzemne bo zaraz switac zacznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dziś na Barbary do Brzezin- mama świętuje :) jak zdążę się ogarnąć to podjade na spota, jak nie to misiek jakos w poniedzialek sie zmowimy i podam cie reszte z naszych zasobow żebyś podał kłysiowi który jedzie w środe na shopping do paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale autko do kasacji...

:hi: miłej niedzieli, moja niestety będzie u teściowej i już mnie ch..... strzela na samą myśl :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom slabo slabo wazne ze nikomu nic sie nie stalo ale to kurde chyba cud

bo kurde rozprute jak cholera bylo

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...