Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

także jak mamy jeść na spocie to pół godzinki i ja uciekam do domciu :)

wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 22:16_________________________________________________kłysiu, czyżbyśmy się minęli w gastropaku ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także jak mamy jeść na spocie to pół godzinki i ja uciekam do domciu :)

wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 22:16_________________________________________________kłysiu, czyżbyśmy się minęli w gastropaku ?:)

nie ja tak bylem o robote tez w pazdzierniku ale 2010 :gwizdanie: mialem isc jako kierowca ale sie spoznilem pare godzin :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że Grill się udał. Gdzie w końcu wylądowaliście tam gdzie wtedy czy pod realem pichcili?

Tak BTW ktoś wie na czym jest silnik 3.2 pajero 2003 rok( pompa, pompowtryski PD) bo nie mam pojecia a wujek google mi dziś nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że Grill się udał. Gdzie w końcu wylądowaliście tam gdzie wtedy czy pod realem pichcili?

pod realem zesmy pichcili i podlewalismy ogien dentka :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poszedłem na kierowcę, ale zanim zaczniesz jeździć autem, to najpierw musiałbyś nauczyć się tego towaru jako magazynier.

Generalnie praca w gastropaku nie jest taka zła. ale umówmy się, że nie po to studiuję ekonomię, by napier.. ceny na styropiany dla chińczyków. także jakby ktoś miał jakąś fajną ofertę pracy dla mnie to piszcie śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także jakby ktoś miał jakąś fajną ofertę pracy dla mnie to piszcie śmiało :)

http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,1186318,,DO+od%C5%9Bnie%C5%BCania.html

zarcik :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poszedłem na kierowcę, ale zanim zaczniesz jeździć autem, to najpierw musiałbyś nauczyć się tego towaru jako magazynier.

Generalnie praca w gastropaku nie jest taka zła. ale umówmy się, że nie po to studiuję ekonomię, by napier.. ceny na styropiany dla chińczyków. także jakby ktoś miał jakąś fajną ofertę pracy dla mnie to piszcie śmiało :)

a tak w ogóle, to idziesz z małżonką i nami na balety :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

ja na razie atakuję tylko licencjata, to odśnieżałbym tylko chodniki, a ten kto ma magistra albo dalej - doktora to jedzie z całymi podjazdami i ulicami :) - taki awansik :polew: :polew:

a tak w ogóle, to idziesz z małżonką i nami na balety

generalnie w niedzielę mam ostatni egzamin w sesji, ale myślę, że pojawimy się :) szkoda byłoby to odpuścić. jeszcze nie wiem jak moja kobieta, ale ja raczej się zamelduję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor wykladowca melduje ze dolecial :D

czas operacyjny 2:00 :)

a wiesz co już ponad rok będzie. w zeszłym roku w październiku zacząłem. najpierw jako magazynier, potem jako kierowca, a teraz już siedzę na dupsku jako sprzedawca handlowiec

jak od zeszlego roku pazdziernika to minelo 4 miesiace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mi się popieprzyło :) czyli minąłem się z kłysiem :D a może siedział na rozmowie podczas gdy ja już grzałem jego posadę :D

seba, szybka matma mnie pogrążyła haha. moja pomyłka.

"jak od zeszlego roku pazdziernika to minelo 4 miesiace ;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: jak Ty coś walniesz :D

człowieku, jakbyś miał się dogadać z chińczykiem, że coś zdrożało (bo zazwyczaj sytuacja odwrotna, czyli że staniało się nie zdarza) to prędzej wolałbyś się pochlastać :)

Ale to nie jest tak, że tylko do chińczyków jeździmy z tymi opakowaniami. jest kilka takich firm, gdzie nie sądzilibyście, że tam też tego potrzebują. generalnie fajna jest reakcja ludzi, którym mówię gdzie pracuję, bo chyba ludzie nie mają świadomości, że takie firmy to istnieją hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak chciałem umoczyć z wami.

dziwnie to brzmi :blink: ale na dziwki jeszcze zdazymy razem jechac :decayed:

klysiu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 23:06_________________________________________________

ciekawe czy w tym lokalu są panienki towarzyskie :decayed:

a o jakim lokalu mowa? cos wybraliscie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...