Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie no nie chce mi sie gadac naprawde c**j z tym wszystkim po prostu

nom wigwamy sa kozaki nie ma co :) jak to oni mawiali dente frajery :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: przec**je:polew:
Opublikowano

siemano! :lol1:

co u was słychać Panie i Panowie? :naughty:

Sebucha, co taki dół ? :friends:

Opublikowano

SSSSSSSSiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaa Pani Basieńko :decayed:

co tam u Pani ??? Jak młodzież ???

Opublikowano

a u nas wszystko w porządeczku, dziekuję :wink:

poza tymi piekielnymi upałami... już nie wyrabiam :JC_fan:

Opublikowano

no i gitara :grin: że wszystko dobrze, u nas też przez ostatnie dni nie idzie wyrobić :slina::doh:

Opublikowano

a jak tam spociki łódzkie? ...jak frekwencja, kręci się Wam to jakoś?:naughty:

Opublikowano

na masz :decayed: spoty co tydzień i czasem nawet kilka sztuczek się przyturla :grin: szału nie ma ale zawsze coś:decayed:

Opublikowano

spoko :thumbup1:

tak mnie ostatnio coś korci żeby się do Was wybrać :whistling: ale jakoś się nigdy nie układa

Opublikowano

chyba nie muszę mówić że zawsze jesteś tu mile widziana :wink: i nie musisz czekać na zaproszenie :grin:

Wpadaj na spota i git majonez :wink:

Opublikowano

hehe :) nie czekam na zaproszenie:grin:

jak bedzie już tak daleko, to wproszę się na krzywy ryj nie pytając o zgodę :kox::tongue4:

na razie nie obiecuję, bo nie wiem kiedy dam radę

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: zaglądaj tu czasem - może zrobimy jakiegoś grilla-sa w któryś weekend :wink:
Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: zaglądaj tu czasem - może zrobimy jakiegoś grilla-sa w któryś weekend :wink:

hmmm .. no to już bardziej osiągalne niż późny niedzielny spot :thumbup1:

a Rafik jeszcze 'żyje', czy żółta funkcja tak go pochłonęła że zapomniał o bożym świecie? :grin:

Opublikowano

zajrzał któregoś dnia jak gdyby nigdy nic, chwilkę poklikał i znowu zapadł się pod klawiaturę :kwasny::whistling:

może przyjdzie czas że zajrzy na dłużej :grin:

Opublikowano

hehe :decayed:

Opublikowano

coś tam jest nie halo :kwasny: u niego :kwasny:

Opublikowano

yhy, no chyba że tak ...

Opublikowano

nie wiem na 100% ale chyba mógłby się czasem odezwać :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Mam nadzieję, że to przeczytasz Kimiaszczu !!!!! Czasem możesz się odezwać !!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

no, sypie się 'stara gwardia' ... pamietam czasy gdy łódzki wątek kręcił się wokół d*p :whistling: co jeden to lepsze foty wklejał :grin:

Opublikowano

no faktycznie tak kiedyś było :decayed: mam nadzieję, że te cudowne czasy powrócą :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.