Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko ale tak parzac na profesjonalne sprzety jakie ma slo hheheh to wstyd troche wyskakiwac z takim badziewiem :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ogladalem te 2 filmy i juz sie zastanawialem jak by to bylo... rozstawiac szare rurku pcv a na nich wozek z aparatem:decayed::decayed:

Opublikowano
:hi: ehh i pierwszy dzień po urlopie w robocie... mega dużo maili do skaso... yy przeczytania :P
Opublikowano
  • Autor

heheh k**wa no umarlem :D

sama prawda :D

Szuka pracy. - Sadistic.pl

Opublikowano

so true:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ano :)

Opublikowano

qrde troche czesniej dzis w domu patologia

Opublikowano
  • Autor

:) sie ciesz ;)

fajny dokument jakby ktos chcial

Wypalony (dokument) - YouTube

i rozbraja mnie moement 7:13 jak przychodzi chlopak do pracy :kox::kox::kox:

Opublikowano

szwagier kupil dzis auto... a4 b6:decayed: pol kraju przejechal po nia:decayed:

gula mi wywalilo bo ma pasztety w srodku i galke z sline:slina:

Opublikowano
  • Autor

heheh zagadaj go i rwij a nie sie zastanawiasz poki sie jeszcze nie przyzwyczail :D

Opublikowano
tzn Ty chcesz Klysiu wynajac czy masz do wynajecia ?

---------- Post dopisany 28-08-2012 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 23:09 ----------

no to moze i ja pojde co tu bede tak sam siedzial :)

ja chce wynajac

Opublikowano
  • Autor

mhm moge popytac tu i tam :)

Opublikowano
mhm moge popytac tu i tam :)

byl bym bardzo wdzieczny :decayed: bo wiesz przez jakies biuro to trzeba im duaktow nabic

Opublikowano
  • Autor

jasne :)

cos mi sie nawet obilo ostatnio o uchu jakis teofilow chyba

Opublikowano

f7c4832fc42969a6c2b3577bb85e3cef.jpg

:decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

jasne :)

cos mi sie nawet obilo ostatnio o uchu jakis teofilow chyba

prosil bym sie dowiedziec :decayed: bo zaczynam nowe zycie:grin: kiedys bylo zasrane a teraz bedzie zaszczane :kox::whistling:

Opublikowano
  • Autor

oo a jak mam to rozumiec ?? to nie mieszkaliscie z zona razem ?? :D znaczy sie bedzie slub czy jak ?? :D

k**wa ogladalem dzisiaj punciaka

:D sprzedajacy byl niezly aparat :D zmieklem jak w pewnym momencie mowie ale wie pan on ma duzo wniecen rys ogolnie poobijany z kazdej strony

calkiem mocno a on na to

"Ale k**wa wiesz te rysy wszystkie robia z niego ze jest taka KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWA WREDNA"

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
oo a jak mam to rozumiec ??

to wszytsko jest owiane tajemnica :naughty: bez wodki niemozna prowadzic takich rozmow :grin:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

"Ale k**wa wiesz te rysy wszystkie robia z niego ze jest taka KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURWA WREDNA"

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:facepalm::decayed:
Opublikowano
  • Autor

ok rozumiem to kiedy na wodke sie umawiamy ?? :D

Opublikowano

nie było wódki, ale było piwo;D Generalnie nie chcę być niemiły, ale ryj sprzedawcy to też taka "wredna K****A" ^^

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

miekne heheheheheheh :D

---------- Post dopisany 29-08-2012 at 06:22 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 22:51 ----------

:D:rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.