Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no nie ma problemu. My sie kiedys widzielismy na zlocie jak byl na tesco na pojezierskiej zbieralismy sie przy hali:)

no mozliwe takim srebrnym avantem byles jak dobrze kojarze :whistling:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehhe Pany :D zacnie dzis bylo :D Misiek pro :D rakietka outfit :D naprawde zacnie postep mega :D za***iście sie juz gra :D

takze nowy rok na grubasa lecimy :D korty juz klepniete :D ustalmy ze po tym polecimy na nowa gdynie :) ja oczywiscie sie juz pisze

dogramy tylko termin :D

Klysiu 15 rozladowal dzisiaj palety takze tez jest czego gratulowac :D :D :D

ja to bym Was jeszcze na silownie namowil jakos jakby karty byly te fity czy inne :)

hyhyhyh

w kazdym razie zacnie bylo i opowiesci w saunie o czipie oktavii :D heheh co jej maske do goty podnosilo heheheh to skrecili czipa heheheheh tez zacne :D :D :D

spoko panowie byli :D :D :D

pykne cos i robie

I LOVE PALETKI

chyba ze macie inne pomysly :D folia jest :) mam czarna roz i srebro :D :D :D

Opublikowano

klysek tak jak piszesz:)

Opublikowano
hehhe Pany :D zacnie dzis bylo :D Misiek pro :D rakietka outfit :D naprawde zacnie postep mega :D za***iście sie juz gra :D

takze nowy rok na grubasa lecimy :D korty juz klepniete :D ustalmy ze po tym polecimy na nowa gdynie :) ja oczywiscie sie juz pisze

dogramy tylko termin :D

Klysiu 15 rozladowal dzisiaj palety takze tez jest czego gratulowac :D :D :D

ja to bym Was jeszcze na silownie namowil jakos jakby karty byly te fity czy inne :)

hyhyhyh

w kazdym razie zacnie bylo i opowiesci w saunie o czipie oktavii :D heheh co jej maske do goty podnosilo heheheh to skrecili czipa heheheheh tez zacne :D :D :D

spoko panowie byli :D :D :D

pykne cos i robie

I LOVE PALETKI

chyba ze macie inne pomysly :D folia jest :) mam czarna roz i srebro :D :D :D

Becia tez nie zle wymiata jak dla mnie albo jej sie tak udawalo jak i mi czasem :wink: juz zamowilem tez sobie paletke :decayed: z tygodnia na tydzien bedzie lepiej tak sobie tlumacze :grin: ale z toba jeszcze nie gralem :decayed:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

klysek tak jak piszesz:)

na spoty zagladaj do nas :whistling:

Opublikowano
kłysiu sytuacja, która miała miejsce dziś na Włókniarzy z modelem A3 (notabene również 1.9 TDI) powinna dać ci do myślenia i przekonać cię abyś się nie wochoł :grin::wink: :wink: :wink:

sk***iel dobrze w palnik dawal :decayed: nie moglem go dojsc za nic :facepalm: tlumacze to sobie tym ze ma lzejsze auto :grin:

bo faktycznie miał lżejsze ale twoje dłubnięte by go objechało :wink:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

Becia mowi ze to nie tak ze jej sie udawalo tylko ona napierdala jak szalona hehheheheheh

to od niej :D :D :D

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

Becia mowi ze to nie tak ze jej sie udawalo tylko ona napierdala jak szalona hehheheheheh

to od niej :D :D :D

dobrze jej szło :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

na zyczenie Madzi :D :D :D

prezentuje Wam łódkę

na którą zwrócila uwage Madzie ... zaiste miała rację ... zacna :)

post-20747-1406905712,7064_thumb.jpg

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

pykne cos i robie

I LOVE PALETKI

chyba ze macie inne pomysly :D folia jest :) mam czarna roz i srebro :D :D :D

Wolę grać paletką niż się opychać bagietką :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Klysiu jakie opoznienie zanotowales dzisiaj ?

Opublikowano
  • Autor

Becia proponuje

Wolę paletki od tłustej bagietki :D :D :D

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

25 minet :)

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

Becia mowi ze to nie tak ze jej sie udawalo tylko ona napierdala jak szalona hehheheheheh

to od niej :D :D :D

to by wiele tlumaczylo :decayed: niech zostanie moja instruktorka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheheh no no :D

Opublikowano

"wole pukac w paletke niz robic kolezance z pomorza min....." :decayed:

Opublikowano
na zyczenie Madzi :D :D :D

prezentuje Wam łódkę

na którą zwrócila uwage Madzie ... zaiste miała rację ... zacna :)

[ATTACH=CONFIG]411[/ATTACH]

:decayed::decayed::decayed:

Nice Ass :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

"wole pukac w paletke niz robic kolezance z pomorza min....." :decayed:

:polew:

:polew:

:polew:

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Seba kiedy nauczysz się wklejać fotki :whistling:

Opublikowano
  • Autor
"wole pukac w paletke niz robic kolezance z pomorza min....." :decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Mario nooooooooooooooooo nie umiem nooooooooooooooooo

a teraz ???

316740_278824682221614_212496389_n.jpg ???

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

ooooooooooooooooo dupsko na pol ekranu ale zacne co ?? :D

Opublikowano

teraz d*pa jak talala :decayed:

Opublikowano

i tak masz wklejać zawsze Sebosławie :wink::good:

Opublikowano

Jakiś taki jestem padnięty :kwasny:

Idę zalegnąć, zaleźć - k**wa położyć się idę - Nara :hi:

Propozycje pt. "Paletka" poproszę na PW :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.