Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, ja lecę na podwórko :ad: myszę :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobra, ja lecę na podwórko :ad: myszę :decayed:

a ja co mam robic w dniu dzisiejszym :whistling:

Opublikowano
  • Autor

DeJot nic nie pisal by wpasc wiec nie jade :/ bede sprzatal pewnie ehhhh i co z tego zycia jest ...

Opublikowano
DeJot nic nie pisal by wpasc wiec nie jade :/ bede sprzatal pewnie ehhhh i co z tego zycia jest ...

wielkie gowno zero perspektyw,sodomia i gomoria :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:facepalm::facepalm::facepalm:

chyba se strzele we łba

Opublikowano
DeJot nic nie pisal by wpasc wiec nie jade :/ bede sprzatal pewnie ehhhh i co z tego zycia jest ...

Spoko- jak zrobię boba kolegi, to się do Ciebie dodzwonię;)

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm:

chyba se strzele we łba

a ja z tad wyjade w piz*u :whistling: do Walii mam mozliwosc:naughty:

Opublikowano

Siema pany. Pisalby sie kto na wirusa u spankiego? Gadalem z nim i 500zl i tak pytam z ciekawosci moznabyloby jechac w kilka osob.

Opublikowano
  • Autor

ja pasuje :/ 500 zl po swietach miec to mistrzostwo :)

moze kolo listopada :) 2020 :)

DeJocie spoko zobaczymy :) sie zdzwonimy pozniej :) :*

robote cza kontynuowac :/

Opublikowano

Rezystory w hurcie ok 2zł/100szt, czyli Dj robi cheap chipa za 5zł łod łosobY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:decayed:

Siema pany. Pisalby sie kto na wirusa u spankiego? Gadalem z nim i 500zl i tak pytam z ciekawosci moznabyloby jechac w kilka osob.
Opublikowano

No co ty ogarniasz czipy?:D

Opublikowano

tylko rezystory:D

Opublikowano
Dobra, ja lecę na podwórko :ad: myszę :decayed:

a ja co mam robic w dniu dzisiejszym :whistling:

Siema pany. Pisalby sie kto na wirusa u spankiego? Gadalem z nim i 500zl i tak pytam z ciekawosci moznabyloby jechac w kilka osob.

Tomciu grilla miałeś PlastiDipować :wink:

Rafał ja mogę jechać dla towarzystwa - taki mały spocik u Spankiego :decayed:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

Ja miałem ochotę umyć Myszę - myślę ładne słoneczko, będzie miło a tu ku..wa 0'C zimno jak ...uj :kwasny:

Opublikowano

Misiek ale co swoim bys jechal czy jako pasazer? No ja jeszcze zbieram kase bo moze bym kupil jeszcze turbo i wtedy program zrobil to byloby gdzies luty max marzen zalezy jak z kasa bym stal a moze i wczesniej,

Opublikowano
Misiek ale co swoim bys jechal czy jako pasazer? No ja jeszcze zbieram kase bo moze bym kupil jeszcze turbo i wtedy program zrobil to byloby gdzies luty max marzen zalezy jak z kasa bym stal a moze i wczesniej,

nie no swoim :wink:

Opublikowano
:siema: co tam panie Szaki walki od ADR juz zakupione :naughty:

Dzis ogarnę ile kasy mi zostanie po zakupie części do rozrządu i sie okaże ,chociaż łapki świeżbią :naughty: A jeszcze widze że grupowy wirus się szykuje ,szkoda że po świętach :whistling:

Opublikowano
Misiek ale co swoim bys jechal czy jako pasazer? No ja jeszcze zbieram kase bo moze bym kupil jeszcze turbo i wtedy program zrobil to byloby gdzies luty max marzen zalezy jak z kasa bym stal a moze i wczesniej,

nie no swoim :wink:

Okej jak bede gotowy jechac to sie zgadamy to sie zrobi spota:D

Opublikowano
Misiek ale co swoim bys jechal czy jako pasazer? No ja jeszcze zbieram kase bo moze bym kupil jeszcze turbo i wtedy program zrobil to byloby gdzies luty max marzen zalezy jak z kasa bym stal a moze i wczesniej,

nie no swoim :wink:

Okej jak bede gotowy jechac to sie zgadamy to sie zrobi spota:D

:wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

to ja spierdalam na obiad :D :D :D

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905712,6789_thumb.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.