Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wezmiecie swojue nowe paletki :naughty:

już spakowane od 25.12 od rana + komplet ciuszków :decayed::wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sumie jak czlowiek chce chodzic regularnie co mam zamiar czynic bo to jest jeden z niewielu sportow poza basenem ktory chce mi sie uprawiac to taka paletke warto zakupic znalazlem tez sobie pare zacnych sztuk :wink: bo tak to wypozyczenie chyba 4 pln nie ?

Opublikowano

ja szczerze mówią nie pamiętam ile za wypożyczenie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

acha no ok :) wlasnie pamietam ze byla godzina roznicy miedzy tym co proponowal Mario a tym co bylo rezerwowane :)

polowicznie pamietalem dobrze :P

nom dokladnie paletka 4 zl albo 5 jakos tak :) wiec 4 zl 10 wejsc 40 zl :) 30 wejsc 120 zl i juz mozna cos kupic na miekko :)

8 wejsc w miesiacy zakladajac 2 razy tydzien :) czyli 3 miechy i sie zwroci :)

Opublikowano
acha no ok :) wlasnie pamietam ze byla godzina roznicy miedzy tym co proponowal Mario a tym co bylo rezerwowane :)

polowicznie pamietalem dobrze :P

nom dokladnie paletka 4 zl albo 5 jakos tak :) wiec 4 zl 10 wejsc 40 zl :) 30 wejsc 120 zl i juz mozna cos kupic na miekko :)

8 wejsc w miesiacy zakladajac 2 razy tydzien :) czyli 3 miechy i sie zwroci :)

och ty nasz matematyku :decayed: :decayed: :decayed:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

http://img507.imageshack.us/img507/2105/44701084.jpg :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
acha no ok :) wlasnie pamietam ze byla godzina roznicy miedzy tym co proponowal Mario a tym co bylo rezerwowane :)

polowicznie pamietalem dobrze :P

nom dokladnie paletka 4 zl albo 5 jakos tak :) wiec 4 zl 10 wejsc 40 zl :) 30 wejsc 120 zl i juz mozna cos kupic na miekko :)

8 wejsc w miesiacy zakladajac 2 razy tydzien :) czyli 3 miechy i sie zwroci :)

och ty nasz matematyku :decayed: :decayed: :decayed:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

http://img507.imageshack.us/img507/2105/44701084.jpg :polew: :polew: :polew:

Seba pitagoras :decayed: a co lepiej zakupic Wilsona czy Dunlopa :whistling:

a zczego ty sie smiejesz profi reznako :thumbup1:

Opublikowano

rezanko git majonez, ale ten mjuzik mi nie podchodzi i do tego te Kickboxer :decayed: funny to wygląda :grin:

Wilson i Dunlop to chyba w jednej lidze chodzą więc trza brać co tańsze :wink: chyba, że się nie znam .........

w sumie to się nie znam :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

ale tak na chłopski rozum :eusathink:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

ej...

41806942114592128688515.jpg

Opublikowano

d89528c3af8c0d41447d9c2b86e8f8ea.jpg

bawimy sie szefie :decayed:

Opublikowano
:decayed::kox:
Opublikowano
  • Autor

Ja wlasnie wilsona kupilem ;) ponoc dunlop i wilson sa wnpyte ;) wilsona mozna juz kupic od 80 zl :)

Opublikowano
Ja wlasnie wilsona kupilem ;) ponoc dunlop i wilson sa wnpyte ;) wilsona mozna juz kupic od 80 zl :)

ja znalzlem za 62 pln Wilsona ciezar 210g a szerokosc glowki 490 mm a Dunlopa za 70 pln tylko ze wazy 180 g a szerkosc glowki 485 mm :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Im lzesjsza tym lepuej ;) pro sa z wlokna weglowego a bie alu ;) w makra sa chyba wilsony po 90 zl a przynajmniej byly ;)

Opublikowano
Im lzesjsza tym lepuej ;) pro sa z wlokna weglowego a bie alu ;) w makra sa chyba wilsony po 90 zl a przynajmniej byly ;)

:arrow2:Jak poprawnie dobra rakiet do gry w squash? - Centrum Wiedzy - SquashTime.pl

tutaj pisze ze dla poczatkujacych sa lepsze rakiety ciezsze :whistling:

Opublikowano
  • Autor

No tylko ze pewni rakietki ponizej 160 g cena zabija ;)

Opublikowano
Im lzesjsza tym lepuej ;) pro sa z wlokna weglowego a bie alu ;) w makra sa chyba wilsony po 90 zl a przynajmniej byly ;)

:arrow2:Jak poprawnie dobra rakiet do gry w squash? - Centrum Wiedzy - SquashTime.pl

tutaj pisze ze dla poczatkujacych sa lepsze rakiety ciezsze :whistling:

:decayed: Seba reasumując - mam w każdym secie prze...ane :grin:

Opublikowano
  • Autor

Moja ma 190g

Opublikowano

jak Mario jebniesz teraz swoja nowa rakieta to sufit rozdupcys :grin:

Opublikowano
jak Mario jebniesz teraz swoja nowa rakieta to sufit rozdupcys :grin:

aż się boję co by mnie nie obciążyli kosztami remontu :grin:

Opublikowano
jak Mario jebniesz teraz swoja nowa rakieta to sufit rozdupcys :grin:

aż się boję co by mnie nie obciążyli kosztami remontu :grin:

przynajmniej nie bedzie nam przeszkadzal ten niski sufit :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.