Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi::hi::hi:

Jason jest Super - ostatnio przypominałem sobie "Adrenalinę" obie części :kox: :kox: :kox:

ciocię Basię :blink::decayed:

:siema:

Opublikowano
  • Autor

:shock3::shock3::shock3::shock3:

Jak to to Ty i ... Ciocia Basia ... i Kachna ?? :shock3::shock3::shock3::shock3: :naughty::kox:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

mal blad mi sie wkradl :P

Opublikowano

Mario sie nie pierdzieli w tancu na grubo leci :decayed:

Opublikowano

Wasyl pospawał. Klękajcie narody:decayed:

Opublikowano
  • Autor

nawet calkiem

prawie jak evo :)

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Klysiu Mario dzisiaj na 18 ??

Opublikowano

Wasyl pospawał. Klękajcie narody:decayed:

wiadomo z czego zjechali..........

Opublikowano
nawet calkiem

prawie jak evo :)

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Klysiu Mario dzisiaj na 18 ??

ehes na 18 :decayed::banan:

Opublikowano
  • Autor

no i gitez majonez :D :D :D

Opublikowano

Mario ten bagaznik co ci mowilem jest tylko na jednego bicykla :kwasny:

Opublikowano
:hi::hi::hi:

Jason jest Super - ostatnio przypominałem sobie "Adrenalinę" obie części :kox: :kox: :kox:

ciocię Basię :blink::decayed:

:siema:

:shock3::shock3::shock3::shock3:

Jak to to Ty i ... Ciocia Basia ... i Kachna ?? :shock3::shock3::shock3::shock3: :naughty::kox:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

mal blad mi sie wkradl :P

heheh właśnie takich komentarzy się spodziewałem :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Mario ten bagaznik co ci mowilem jest tylko na jednego bicykla :kwasny:

:kwasny: skończy się na tym, że wrzucę rowery do środka - w sumie i tak tylko w dwójkę jedziemy :whistling:

Opublikowano

Mario a te moje kółka zabrac uochniesz gdzieś ?

Opublikowano
  • Autor

lodzkie umarlo chyba pozniej je zamkne :whistling::naughty:

Opublikowano
lodzkie umarlo chyba pozniej je zamkne :whistling::naughty:

tez tak mysle najwyzsza pora :wink: juz dawno to trzeba bylo zrobic :grin:

Opublikowano
lodzkie umarlo chyba pozniej je zamkne :whistling::naughty:

tak zrób :thumbup1: jedyne słuszne rozwiązanie :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie zamkniete :facepalm::decayed:

Opublikowano

Seba kiedy polejesz miód na moje uszy :question::whistling::decayed: i na kiedy następny raz szykować paletkę :question:

Opublikowano
  • Autor

oficjalnie i nieodwołalnie zamykam wątek łódzki r.i.p.

Opublikowano
Seba kiedy polejesz miód na moje uszy :question::whistling::decayed: i na kiedy następny raz szykować paletkę :question:

wtorek 19.oo tak mi przekazał Seba który mnie nie widzial wpakowal dupsko do fury i odjechal :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.