Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mario zamkniete juz nie ?? no

wiec koniec....

jak miut bedzie lecial dowiesz sie ale to jeszcze :/ a paletke szykuj na ftorek na 19 :)

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Seba kiedy polejesz miód na moje uszy :question::whistling::decayed: i na kiedy następny raz szykować paletkę :question:

wtorek 19.oo tak mi przekazał Seba który mnie nie widzial wpakowal dupsko do fury i odjechal :facepalm:

sorka Klysiu ja myslalem ze zawinales juz :/

a to co Ci dac chcialem kliknales lubie to na facebooku ;) na moim firmowym profilu :) Tobie Mario tez chcialem dac

w razie jakby nie bylo czym d*py wytrzec oczywiscie :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to bardzo ladny gadzet a do d*py sie nie nadaje bo za sliskie :grin:

Opublikowano
  • Autor

ze tak powiem ja pier**le

580696_475108092525624_262600732_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::kox:

Opublikowano
ze tak powiem ja pier**le

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/580696_475108092525624_262600732_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::kox:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

masakra :facepalm::decayed:

Opublikowano

Pała więdnie momentalnie od takich obrazków :facepalm::polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Jak tam Kłysiu ,zdecydowałeś się na robotę czy odpuszczasz? Czy póki co jeszcze czekasz na telefon jakiś od nich? :naughty:

Opublikowano
Jak tam Kłysiu ,zdecydowałeś się na robotę czy odpuszczasz? Czy póki co jeszcze czekasz na telefon jakiś od nich? :naughty:

daj spokoj po blizszym przyjzeniu sie firmie okazało sie ze jest to zwykłe akwizytrostwo :facepalm:

Opublikowano
Jak tam Kłysiu ,zdecydowałeś się na robotę czy odpuszczasz? Czy póki co jeszcze czekasz na telefon jakiś od nich? :naughty:

daj spokoj po blizszym przyjzeniu sie firmie okazało sie ze jest to zwykłe akwizytrostwo :facepalm:

użył bym zdecydowanie innego słowa c**jowalstwo - złodziejstwo :grin:

Opublikowano
Jak tam Kłysiu ,zdecydowałeś się na robotę czy odpuszczasz? Czy póki co jeszcze czekasz na telefon jakiś od nich? :naughty:

daj spokoj po blizszym przyjzeniu sie firmie okazało sie ze jest to zwykłe akwizytrostwo :facepalm:

użył bym zdecydowanie innego słowa c**jowalstwo - złodziejstwo :grin:

właśnie tych słów mi zabrakło :decayed:

Opublikowano
Jak tam Kłysiu ,zdecydowałeś się na robotę czy odpuszczasz? Czy póki co jeszcze czekasz na telefon jakiś od nich? :naughty:

daj spokoj po blizszym przyjzeniu sie firmie okazało sie ze jest to zwykłe akwizytrostwo :facepalm:

użył bym zdecydowanie innego słowa c**jowalstwo - złodziejstwo :grin:

No to już prędzej :grin: Swoją drogą weź tu teraz znajdź normalną pracę :facepalm:

Opublikowano
Jak tam Kłysiu ,zdecydowałeś się na robotę czy odpuszczasz? Czy póki co jeszcze czekasz na telefon jakiś od nich? :naughty:

daj spokoj po blizszym przyjzeniu sie firmie okazało sie ze jest to zwykłe akwizytrostwo :facepalm:

użył bym zdecydowanie innego słowa c**jowalstwo - złodziejstwo :grin:

No to już prędzej :grin: Swoją drogą weź tu teraz znajdź normalną pracę :facepalm:

masakra jakas jest tu ci mowia co innego przychodzisz karza robic co innego :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

patologia :)

Opublikowano

a ja Wam powiem, że miałem pracowity dzień, jutro też jest taki... Dziś poratowałem gościa z bałut, bo zgubił kluczyk i fury nie mógł odpalić, ale dało radę;D Długi dzień....;p

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
  • Autor

no i co dzisiaj jest ? :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.