Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musze wieczorem wrzucic w cada wymiary wewnetrznych listw progowych, szwagier bedzie wycinal na cnc, zobaczymy co z tego wyjdzie:decayed: transformery na felgi juz prawie gotowe:wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nice :decayed: zdjecia dawaj :P

Opublikowano

szwagrowski wpadl na pomysla, bo kupilem listwy od s4 i tam sa te wstawki alu, a w zwyklych listwach jest dokladnie zaznaczone gdzie powinny one byc, wiec wystarczy tylko wyfrezowac wglebienie w plastiku i wstawic blaszke z alu... dzis mu wysle, zobaczymy kiedy wytnie... jak fajnie wyjdzie to zrobi sie z jakims swoim napisem... 'uwaga prog' czy cos:decayed: a transformery mozna zobaczyc tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-avant-tdi-srebrna-ro***erducha-228630/#post3241142 czekam na zdjecie jak wyszly po anodowaniu i polerce:wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

a! i klamki tez na dniach beda szly do anodowania:decayed:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

0_0_906428319_Nowa_mini_przez_boorasooka_middle.gif

nowa mini i suprajs:decayed::facepalm:

Opublikowano

weź daj spokój;p

audi.jpg

Opublikowano
  • Autor
szwagrowski wpadl na pomysla, bo kupilem listwy od s4 i tam sa te wstawki alu, a w zwyklych listwach jest dokladnie zaznaczone gdzie powinny one byc, wiec wystarczy tylko wyfrezowac wglebienie w plastiku i wstawic blaszke z alu... dzis mu wysle, zobaczymy kiedy wytnie... jak fajnie wyjdzie to zrobi sie z jakims swoim napisem... 'uwaga prog' czy cos:decayed: a transformery mozna zobaczyc tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-avant-tdi-srebrna-ro***erducha-228630/#post3241142 czekam na zdjecie jak wyszly po anodowaniu i polerce:wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

a! i klamki tez na dniach beda szly do anodowania:decayed:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

http://www.chamsko.pl/demot/0_0_906428319_Nowa_mini_przez_boorasooka_middle.gif

nowa mini i suprajs:decayed::facepalm:

powiem Ci ze zacnie :D masz wersje silnika AVB ??

takie dekielki to i ja bym przytulil :whistling::whistling::whistling::whistling:

czad sa na prawde :)

Jak to na sadolu

dzien bez laski z ku**sem dniem straconym :D

:grin::grin::grin::grin:

Noo Panie Bartku sweeeetasnie :D

To Ola ?? Olalala :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

fajna erka... jak dekle wyjda to pomyslimy... ja nie moge sie doczekac tych klamek:wink: awx mam...

Opublikowano
  • Autor

hmm to czemu pokrywe silnika masz od AVB :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

bo srebrna lepiej pasuje do budy:decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
bo srebrna lepiej pasuje do budy:decayed:

acha :D no ja swoja srebrna wyjebalem i zalozylem czarna :P

Opublikowano

ja pitole ile to czlowiek musi sie nakombinowac z powodu sprawnie dzialajacego serwisu

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

Księciuniu - dej no 2 złote - YouTube

Opublikowano
  • Autor
61067_490539587665635_696674123_n.jpg
Opublikowano
  • Autor

Mario co tu sie dzieje ze to nie zyje ??

Opublikowano

czekam caly czas na zamkniecie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

PW Ci skrobie ;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

czekam caly czas na zamkniecie :decayed:

heheh hamuj tam kurde :P

rozkiminam jak tu na zawody jutro jechac :D mam kamere :D wywazylem sprzet :D tylko jechac i nagrywac :)

ale cala impreza ok 15 godzin no k**wa nie chce mi sie :D

hehehe mysle zeby myknac rano a pozneij kolo 17ej :D na grupe elite tam beda cuda ponoc jest laska 1,90 ktora

jest cyborgiem :D

---------- Post dopisany 19-01-2013 at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 23:12 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

no to lece do ksiegowej i na zawody :)

Opublikowano
no to lece do ksiegowej i na zawody :)

wrzuć później jakiegoś filma z zawodów :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.