Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej no podrzućcie mi też :decayed: pośmieje się przy piąteczku

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oj Klysiu Klysiu, Seby i tak nikt nie pobije

:grin: "co ten Seba tak długo smarka zeby sobie fklakow nie wysmarkal" :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

ale wydawalo mi sie ze mamy wiecej zarejstrowanej imprezy a my na caly weekend mamy tylko 10 min :grin:

Opublikowano
  • Autor

Screenshot by Lightshot

teraz prosze o interpretacje tego bo co rano mam problem ;)

mianowicie lece tak jak strzalka pokazuje czyli rzgowska przecinam paderewskiego broniewskiego i dalej rzgowska i teraz ...

ja uwazam ze zgowska przed paderewskiego ma 1 pas ja staje na skrajnym prawym wedlug mnie jedynym bo na drugim sa tory i tramwaj

leci prosto ale jak nie ma tramwaju to sie uwstawiaja ci co chca skrecic w lewo i to rozumiem jak najbardziej

ale staja tez Ci co chca jechac prosto no i dochodzi do konfliktu kiedy ja z prawego niby wedlug nich pasa jade za broniewskiego juz

na lewy odrazu bo na prawy wlatuja auta ktore skrecaja z paderewskiego w prawo no i oczywiscie ja sie wkurwiam ludzie lapami machaja

a ja ich edukuje ze rzgowska ma 1 pas do c**ja pana no i wyzywam przy okazji

i teraz powiedzcie mi czy ja jestem pojebany i popelniam wykroczniee czy cala reszta to tepe c**je ?

bo jesli mam racje to dzisiaj drukuje kartke z napisem tepa kurwo/c**ju rzgowska ma 1 pas do jazdy prosto ;)

wypowiedzcie sie :D

Opublikowano

Seba robię identycznie jak ty i myślę że robimy dobrze :grin:

Opublikowano

pewnie ze ma jeden pas tylko my polacy chcac byc pierszymi robimy sobie z niektorych ulic 3 pasmowki taka sama sytuacja jest na limanowskiego jest jeden pas a ludzie zrobili sobie dwa jeden do jazdy na wprost i w prawo a drugi tylko do lewo skretu i zauwazyloem ze zaczeli tam wylapywac tych co wyjada kolami na przeciw legly pas:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

mhm no czyli drukuje kartke

hmm w sumie jakbym wzial golfa to mozna uzbierac na maly remoncik jego :) kilka obcierek i po sprawie

tylko bedzie glupio wygladalo jak bedzie to wszystko w jednym tygodniu :)

Opublikowano

filmy nie chcą mi się rozpakować :kwasny: :kwasny: :kwasny: nie pośmieję się :doh:

Opublikowano
  • Autor

eee pobierz jeszcze raz musza dzialac chlopaka poszlo Tobie tez musi :)

Opublikowano
eee pobierz jeszcze raz musza dzialac chlopaka poszlo Tobie tez musi :)

Seba sprawdź łaskawie czy jest wszystko OK i puść mi jeszcze raz - próbowałem pobrać dwa razy i za każdym razem nic :kwasny:

Opublikowano
eee pobierz jeszcze raz musza dzialac chlopaka poszlo Tobie tez musi :)

Seba sprawdź łaskawie czy jest wszystko OK i puść mi jeszcze raz - próbowałem pobrać dwa razy i za każdym razem nic :kwasny:

nie chce ci pobrac bo tak jak zazwczayj jak sie sciga pirackie filmy :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
eee pobierz jeszcze raz musza dzialac chlopaka poszlo Tobie tez musi :)

Seba sprawdź łaskawie czy jest wszystko OK i puść mi jeszcze raz - próbowałem pobrać dwa razy i za każdym razem nic :kwasny:

Mario pobralem i normalnie mi sie wypakowalo :/

Opublikowano
eee pobierz jeszcze raz musza dzialac chlopaka poszlo Tobie tez musi :)

Seba sprawdź łaskawie czy jest wszystko OK i puść mi jeszcze raz - próbowałem pobrać dwa razy i za każdym razem nic :kwasny:

nie chce ci pobrac bo tak jak zazwczayj jak sie sciga pirackie filmy :grin::grin::grin:

nie no coś ty ja nie ściągam piratów , jedynie co to często odwiedzam RedTube i Tube8 :grin: :grin: :grin: i może lekuchno zawalony mam komp :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh hardkory nie ma co :)

Opublikowano

dzisiaj matki boskiej pienieznej :banan::banan::banan:

Opublikowano
  • Autor

heheh chyba u Ciebie :/

o k**wa musze zaplacic zus :/

Opublikowano
heheh chyba u Ciebie :/

o k**wa musze zaplacic zus :/

ile teraz jest ZUS-u 1100 ?

Opublikowano
  • Autor

praktycznie tak bez paru zlotych :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

i c**j mi z tego zusu bedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.