Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a ty Bartas cos swojego wymysliles czy dalej szukasz roboty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem firme do uk przenieść

czytam troche zobaczymy co wymysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: piąteczek w końcu :)

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

ehhhh.....skąd ja to kurrrwa znam.......

Podsumowując - trzeba walczyć z patologią dla zasady!!!!!!!!!! Nie ma nic gorszego jak taka bierna akceptacja tego syfu zwanego Polska! :facepalm:

daj ten temat do jakiejś UWAGI czy Reporterów w TV, normalnie temat popłynie ładnie i CBA wkroczy wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz robić? :) U nas co prawda nie ma bezpośrednich przyjęć... ale przez startpoeple zaraz się zwolni miejsce jedno bo kumpel właśnie dostał inną robotę i stąd się zbiera bo mu na pewno nie dadzą takich samych warunków teraz...

Minus zatem taki, że przez agencje pracy więcej jak 2200zł (brutto) nie dadzą u nas :kwasny: tak wiem korporacyjny shit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::naughty::naughty:

ja kiedys probowalem zawalczyc z tvn uwaga aby zainteresowali sie lodzkim prezydentem wtedy kropkiem jeszcze

odnosnie inwestycji a mianowicie jak sie pochwalil ze jest nowa strona lodzi czy cos takiego za ktora zaplacil

i duren cene podal cos z pogranicza 60 000 zl wszedlem na ta strone i sie ojebalem :D przekazalem ja programistom

bo nie uwierzylem ale jednak strona byla jednym wielkim jpg na ktorym byl nalozony tekst i nic wiecej

strona z 50 linkami nic a nic wiecej za ponad 60 000 czas potrzebny na produkcje ok 2 godzin dla grafika i 15 min dla

programisty z przerwa na kawe ... nie zainteresowali sie choc dosc szczegolowo opisalismy sprawe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny mój mod o ile będę jeszcze coś robił :decayed:

To Ty jeszcze nie masz u siebie Q?!? :/ to powinna byc pierwsza inwestycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan pufa i pan japa(nie domkniety kibel) :polew::polew::polew::polew:

my jestesmy pojebani :facepalm::kox:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

siemka Madziu :)

:naughty:siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty::naughty::naughty:

ja kiedys probowalem zawalczyc z tvn uwaga aby zainteresowali sie lodzkim prezydentem wtedy kropkiem jeszcze

odnosnie inwestycji a mianowicie jak sie pochwalil ze jest nowa strona lodzi czy cos takiego za ktora zaplacil

i duren cene podal cos z pogranicza 60 000 zl wszedlem na ta strone i sie ojebalem :D przekazalem ja programistom

bo nie uwierzylem ale jednak strona byla jednym wielkim jpg na ktorym byl nalozony tekst i nic wiecej

strona z 50 linkami nic a nic wiecej za ponad 60 000 czas potrzebny na produkcje ok 2 godzin dla grafika i 15 min dla

programisty z przerwa na kawe ... nie zainteresowali sie choc dosc szczegolowo opisalismy sprawe :/

i jeszcze się dziwisz? nie od dziś wiadomo że tvn to żydowska telewizja adwokat po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł dać do TVTrwam... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...