Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Stukające popychacze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy a co to za popychacze na Allegro co koleś sprzedaje jako INA po 15zł, kiedyś było takie ogłoszenie które co jakiś czas się pojawia.

Opublikowano

moze cena aukcji?

ja bym odpuscil .

tak jaktermostaty za 20 pln-nic nie warte

Opublikowano

Koledzy a co to za popychacze na Allegro co koleś sprzedaje jako INA po 15zł, kiedyś było takie ogłoszenie które co jakiś czas się pojawia.

Jakości za 15 zł nie kupisz chyba, że chcesz poeksperymentować :naughty:.

Opublikowano

Co za problem iść do sklepu motoryzacyjnego... Napewno są szklanki.

Czy wszystko trzeba przez neta kupować...

Ja za sztuke płaciłem 23 zl INA oczywiście

Opublikowano

ja ze zniżkami bo kumpel pracuje w motoryzacyjnym, płaciłem po 15 za ina na każdej szklance było wyryte a pakowaczem wtedy był rouvil, i wymieniałem sam ale ściągałem przód

Opublikowano

Koledzy a co to za popychacze na Allegro co koleś sprzedaje jako INA po 15zł, kiedyś było takie ogłoszenie które co jakiś czas się pojawia.

Jakości za 15 zł nie kupisz chyba, że chcesz poeksperymentować :naughty:.

Co za problem iść do sklepu motoryzacyjnego... Napewno są szklanki.

Czy wszystko trzeba przez neta kupować...

Ja za sztuke płaciłem 23 zl INA oczywiście

Ja się tylko pytam czy za 15zł idzie kupić INA czy to jakiś bubel.

U mnie są szklanki tylko po 40zł szt za jakąś tam firmę tak że sam widzisz przyjacielu że wolę szukać po necie. Mieszkam w małej miejscowości i tutaj z braku konkurencji sprzedawcy robią majątek na częściach. Nie mam możliwości za bardzo szukania czegoś 50km od domu bo czas mi na to nie pozwala.

Opublikowano

panowie jak jest z ustawieniem walka tzn zebatki?

w vp zaklada sie blokade(plaskownik)na przeciwnej stronie walka a jak jest w pd?

czy trzeba pompe tandem zciagac?

sprzedawca klubowy mi odpisal bo zapytalem o cene szklanek do mojego

57,50 za sztukex8 to wychodzi niezla sumka,

za duza rozbieznosc tych cen,nic juz nie rozumie :wallbash:

Opublikowano

Dlatego trzeba szukać bo jeden zarobi uczciwie a inny nałoży marże rzędu 300% na towar i szuka frajera. 57,50 to za dużo :thumbdown: :bicz3:

Opublikowano

na allegro ceny smigaja po ok 40 pln.

Opublikowano

No to masz różnicę 124zł jak ni nie patrzeć a odliczając przesyłkę 110zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.