Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5]Moje Lalunia a4 b5 2000 r


kepek20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto moja lalunia

IMG_0009.jpg

IMG_0010.jpg

IMG_0011.jpg

IMG_0012.jpg

IMG_0018.jpg

Panowie jaka propozycja zmian w aucie ?

Ja planuje tak - zalozyc pelen fis w aucie, podgrzewane lusterka chromy na licznik. jak w b7

Zmienic alusy na 16 cali ori audi cos w tym stylu

1535463697.jpg

zastanawiam sie nad zalozeniem chrom pakietu??

co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bardzo chrom do srebnego :no: nie bedziesz mial tego efektu jak na ciemnym :wink4:, ale chromy na licznik tak, jesli cenisz sobie komfort to 16" max a jesli wyglad to wieksze :cool1:

no widac bynajmniej po zdjeciach, ze zadbana ta Twoja lalunia :decayed: bezawaryjnosci i samego zadowolenia z uzytkowania :audi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-sedan-tuning-chrom-obwodki-szyb-wys-0-i1521172968.html#gallery

wiec takie chromy odpadają??. Felgi 16" bo cenie sobie wygode i komfort, mialem vento na 18" wiec wystarczy mi...

a taki chrom ?

chrom.jpg

A o lalunie dbam, dziecinka moja... jakie propozycje co moge dodac ?

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:38_________________________________________________nie tak zle w chromie wyglada ?!

audi_a4_b5_2_8_quattro_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolorek jak i całe auto :) tylko szkoda, ze 90PS, co do felgi znajdź ładniejsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto, widać, że zadbane...

jeśli chodzi o chromy to na pewno jest jakiś efekt (ja u siebie ostatnio założyłem to przy czarnym lakierze jest maks :kox:) jeśli tobie się podoba auto srebrne w pakiecie chrom to zakładaj, chromów na metry nie zakładaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 90 ps szkoda nie szkoda ... jedno mowią, podobno nie do zaje.... :) . To narazie wiec tak - szukam licznik fis na to obwodki chrom. Jutro wysle foto wnetrza. Do tego dobra felga. Jakies propozycje co do felg? W gre wchodza ori, audi najlepiej. A co do szybek przyciemnic delikatnie ??

A co do felg na polskie drogi tylko 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 90 ps szkoda nie szkoda ... jedno mowią, podobno nie do zaje.... :) . To narazie wiec tak - szukam licznik fis na to obwodki chrom. Jutro wysle foto wnetrza. Do tego dobra felga. Jakies propozycje co do felg? W gre wchodza ori, audi najlepiej. A co do szybek przyciemnic delikatnie ??

A co do felg na polskie drogi tylko 16"

Ważne żeby jeździł :decayed: Chromowane ramki do zegarów kupisz tu http://www.dido.win.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginal. Kupiony nie od tych naszych handlarzykow, sprowadzany 2 lata temu przy 119 z ksiazka serwisowa. I tak nie wierzylem - ksiazke mozna podrobic. Pojechalem na serwis wszystko sie zgadzalo. Czasem sie trafi rodzynek. :> . Mialem zmieniac na b6 ale ciezko dorwac cos w super stanie. Tu wiem co mam wiec zostawiam sobie. Panowie doradzcie co moge dodać - jak z tymi szybkami sciemniac troche ?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 07:46_________________________________________________mercDG jakie masz alusie 17" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż 17", to kompromis między wyglądem a komfortem :wink4:

chrom bym odpuścił, ściema szyb jeśli delikatna i wszystkich to OK

ale z Twoim silnikiem i przebiegiem poszedłbym w moc :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Skoro wiesz co masz i motorownia zdrowa to poczytaj troszkę i zainwestuj w moc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wyglad na te nasze drogi troche sie obawiam 17" przymierze zobacze jak sie jezdzi. Przyciemnienie delikatne i wszystkie szyby mnie interesuja [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:52_________________________________________________jak sie jezdzi na 17 ?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:52_________________________________________________

1534247516_1.jpg

a takie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerzuciłem sie w tym seznonie z 15 na 17 i musze powiedzieć że na pewno torche bardziej czuć dziury, ale tragedii nie ma, ogólnie jestem zadowolony ze zmiany i tobie też polecam. Tylko musisz liczyć sie z tym że do 17'' trzeba zrobic coś z zawieszeniem bo na seryjnym nie wygląda to za ciekawie :disgust: chyba że Ci to nie przeszkadza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jezeli chodzi o modyfikacje silnika to co mieliscie na mysli ? chipowanie ?

na sam czip szkoda pieniędzy przy Twoim silniku, podstawowa opcja to wymiana wtryskiwaczy + nowy soft :wink4:

ale nie wiem czy wiesz, masz mocniejszą pompę tzw jedenastkę, więc większe turbo (np z silnika AWX lub BRD), wtryskiwacze 0,216 lub 0,230 , FMIC no i dopiero soft -> wtedy masz +/- 170-180KM :kox:

z tym że z kieszeni ubędzie około 6 tys zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...