Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki) 307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Koledzy a co sądzicie o tych ledach?Czy są warte tej ceny? :mysli:

Decyzja podjęta przednie ledy out-ori bixy. :good:

https://www.dectane.de/product_info.php?info=p43847_litec-led-rueckleuchten-audi-a4-avant-b7-04-08---black.html&XTCsid=b78e6bb86ad8b2acbcbe41d175dadaa2

Opublikowano

Ledy na tył fajne, ale te ringi na przód to sobie odpuść

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na przód idą ksenonki :oklaski:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:36_________________________________________________Witam klubowiczów już wprowadziłem kilka nowych modów :gwizdanie:

:dance:

nak_adki_rs4.jpg

polskie menu w rns-e

polskie_menu.jpg

zabudowanie aku

golas.jpg

zabudowany.jpg

oznakowanie z tylniej klapy aut

brak_oznacze.jpg

:a4fan: :oklaski:

Opublikowano

nakładki teraz są :good::kox:

Opublikowano

A podstopnica? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A podstopnica? :cool1:

A podstopnica to będzie przy następnej mojej wizycie w kraju. :kox:Teraz było za mało czasu za dużo spraw do załatwienia!!! :gwizdanie:

Opublikowano

a skąd wyrwałeś te nakładki to sa z S4?

Opublikowano

o cholera cena za***ista :gwizdanie:

Opublikowano

Na e-bay.de są całe zestawy z podstopnicą w bardzo podobnej cenie, oryginalne.

Opublikowano

fajny piesek a pisze się Globetrotter

furmanka całkiem całkiem

Opublikowano
  • Autor

fajny piesek a pisze się Globetrotter

furmanka całkiem całkiem

Ja pisze całkiem poprawnie po polskiemu!!![br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:28_________________________________________________Do założenia podwujnego wydechu muszę jeszcze troche poczekać ;( więc coś trzeba działać pomalowałem wydechy srebrzanką żaroodporną :kox:

niepolerowane.jpg

pomalowane_srebrzank.jpg

Zdj_cie258_A.jpg

Zdj_cie259_B.jpg

Opublikowano

fajna fajna furka, zazdroszcze szyberdachu :slina: a 'tv' sam montowales czy juz bylo? dziala OK?

Opublikowano
  • Autor

TV już było,działa z małymi problemami :( jak ustawie na europe centralną jest obraz w kolorze ale niema głosu,a jak przełacze np na Francje to jest głos ale nic pozatym. :kox:

Chyba muszę podpiąć pod VAG [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 12:33_________________________________________________A to taki mały zestawik kosmetyków!!! :naughty:

Zdj_cie263_E.jpg

Ten w pudełku tylko do czarnego lakieru sprzedawca zapewniał,że to jest rewelacja zastosujemy to się przekonamy!!! :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy mam pytanko,zmieniam felunek na 19" są do wyboru dwa oznaczenia ET 35 i ET 45,które będą lepsze.Dodam jeszcz że rozmiar oponki to 235/35/19 :mysli:.Proszę o odpowiedz!!! :wink4:

Opublikowano

Koledzy mam pytanko,zmieniam felunek na 19" są do wyboru dwa oznaczenia ET 35 i ET 45,które będą lepsze.Dodam jeszcz że rozmiar oponki to 235/35/19 :mysli:.Proszę o odpowiedz!!! :wink4:

Lepiej ET35 ale zalezy od szerokosci felgi :)

Opublikowano

jeśli felga 19x8 to ET 35a

opona 235/35/19

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.