Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Demontaż podsufitki


pawciogt

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM POTRZEBUJĘ ZDEMONTOWAĆ PODSUFITKĘ W MOJEJ A4 W CELU WYMIANY SZYBERDACHU CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC ??? NIE WIEM JAK DO TEGO DOBRZE SIĘ ZABRAĆ ŻEBY CZEGOŚ NIE POŁAMAĆ. PROSZĘ O WSZELKIE PRZYDATNE INFORMACJE !!! DZIĘKI I POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Kolego nie pisz dużymi literami, ponieważ to oznacza KRZYK! /Hack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odkręcasz słoneczniki , raczki , i ściągasz wszystkie plastiki z słupków są na wciskach i podsufitka juz wisi tylko na uszczelkach drzwi

pzdr

tak tylko dodaj jeszcze że potrzeba do tego min dwóch osób, bo jak mu sie pozagina podsufitka to efekt rozbiórki będzie opłakany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie - mam takie pytanie - kupilem komplet podsufitki ze wszystkimi slupkami jeszcze sie za to nie wzialem ale mam pytanie .....

ktoredy wyjmuje sie z auta podsufitke, chyba nie trzeba wyciagac szyby ?? :shocked: chodzi o sedana bo w avancie to wiadomo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele tematów o podsufitce :gwizdanie:

np. tutaj jest pokazane co i jak http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_relingi_dachowe_montaz_foto_historyjka-t51945.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z demontażem podsufitki to będzie bajka trochu gorzej będzie ja wyciągnąc z auta.Ja wyciągalem przez przednie drzwi pasażera,fotele na maxa odchylic do tylu i powoli pod skosem troche z problemami i udało sie wyjąc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - podsufitka juz weszla ale mam kolejne pytanie

jak polaczyc kable (3szt) z przedlifta z kablami (chyba az 8) z poliftowej podsufitki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - podsufitka juz weszla ale mam kolejne pytanie

jak polaczyc kable (3szt) z przedlifta z kablami (chyba az 8) z poliftowej podsufitki ??

Możesz troszkę jaśniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - podsufitka juz weszla ale mam kolejne pytanie

jak polaczyc kable (3szt) z przedlifta z kablami (chyba az 8) z poliftowej podsufitki ??

Możesz troszkę jaśniej

koledze chodzi chyba i podłaczenie lampek.Wstawił posdufitke poliftową z lampkami.Ale z tymi pytaniami to mozna by tak do działu elektrycznego przeskoczyć :mysli::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież tam są takie same kabelki co w przedliftowym tylko dochodzi jeszcze podświetlenie emblematów w naszych rocznikach jest chyba w jednej lampce 3 kabelki na jedną strone czyli wychodzi że jest 6 kabelków tylko a w tej nowej dochodzi podświetlenie czyli jeden kabelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm - u mnie byla podstawowa lampka czyli tylko jedna skromna zaroweczka ktora zapalala sie przy otwartych drzwiach

zasilanie to 3 kable plus minus i sterowanie ....

w nowej jest tych kabli wiecej bo mam teraz do podswietlenia przyciski czego wczesniej nie bylo i tutaj pewnie trzeba bedzie pociagnac kabelek od czegos co zapala sie wrac ze swiatlami;

do tego podswietlanie oslon przeciwslonecznych, kontrolka airbag'u pasazera no i to chyba wszystko

z elektryki to ja akurat "noga" jestem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...