Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :)

"Nową" audiczkę posiadam już jakiś miesiąc:) Rok produkcji koniec 2004r - modelowo i pierwsza rejestracja 2005r kolor czarna perła. Silnik 1.9TDI 131KM + 6-cio biegowa skrzynia manualna przebieg 153tys (sprawdzony). Dość bogata opcja choć dla mnie to za mało i już w planach mam kilka modów;) z wyposażenia to między innymi ma:

# wykończenia z aluminium

# pakiet Shadow line

# 2x podłokietnik (przedni podświetlany)

# parktronik tył

# xenon 6000k

# czarna skóra (podgrzewana - stan bdb)

# cztero ramienna kierownica obszyta skórą

# gałką i ręczny również obszyte skóra

# 6x airbag + 2 kurtyny

# kontrola trakcji ESP (ABS/ASR)

# tempomat

# dokładki zderzaków w kolorze nadwozia

# centr. zamek zdalnie sterowany + domykanie i otwieranie szyb z pilota

# oryginalny alarm

# halogeny

# czujniki zmroku i deszczu

# 2x elektryczne szyby

# 2x elektryczne lusterka + podgrzewanie

# lusterko monochromatyczne

# lodówka (w schowku)

# kolorowy komputer (pełny FIS)

# nawigacja RNS-E DVD + zmieniarka na 6CD

# system audio BOSE 8 głośników + subwoofer

Jak do tej pory zrobione :>:

# wymiana rozrządu,filtrów,oleju itp

# wymalowane dokładki i listwy w kolorze nadwozia

# xenon 6000K

# zakupiona 3 lampka stopu (jeszcze nie założona - stara była pęknięta :/)

# zakupiony daszek ala rs4 (jeszcze nie przyklejony ze względu na wcześniejszy brak lampki w klapie)

w planach :evil: :

# wymiana alu na 18" wzór RS4

# wymiana kierki na tą z a4 b7 ze sterowaniem

# przyciemka wszystkich szyb

# wirus jakieś 20/30% przyrostu mocy

# wymiana zderzaków na ori s-line + dokładka na 2 tłumiki

# podwójny tłumik z a6 2.5tdi

# ledy ( lampy tył i przód, zamiast halogenów, w rejestracji)

# rozbudowa sprzętu rns-e (monitory w zagłówkach, dodatkowy wzmacniacz + sub, tuner tv i odtwarzacz dvd, kamerka cofania audi)

# zastanawiam się jeszcze nad wymianą listew na listwy s-line + chrom pakiet na szyby

# pakiet oświetleniowy, szczególnie drzwi bo na razie marne imitacje lampek

# wymiana podsufitówki na czarną s-line

Poniżej kilka fotek. PoZDR :hi:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

hejka jakie masz założone żarniki w xenonach?? z jakiej firmy??

Opublikowano

Jeżeli chodzi o xenon'y to zamawiam je zawsze od firmy PROMCAR

linka na allegro: http://allegro.pl/hid-xenon-xenony-h1-h7-h3-h4-lampy-dzienne-gratis-i1539429366.html

szczerze mogę polecić towar jak i firme. Nie ma jak darmowa reklama :)

Kupowałem w Promcar. Mają cierpliwość. Reklamowałem 4 razy i wszystko ładnie grzecznie. Szkoda tylko czasu straconego na te wymiany :disgust:

Opublikowano
  • Autor
Kupowałem w Promcar. Mają cierpliwość. Reklamowałem 4 razy i wszystko ładnie grzecznie. Szkoda tylko czasu straconego na te wymiany disgust

Potwierdzam, mają mega dobra obsługę. Raz mi się tylko przepaliły żarniki przy poprzedniej a4 po dwóch miesiącach od daty zakupu, zgłosiłem i po dwóch dniach przysłali nowe + led w5w dorzucili gratis :good:

Opublikowano

Piękna sztuka, oby woziła d*pę jak najdłużej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki dzieki, odpukać w niemalowane :tongue4:

Opublikowano

# system audio BOSS 8 głośników + subwoofer

Jaki system ? dopisz jeszcze nick prezesa :decayed:

Autko takie sobie plus za skórę i kolor :good: i RNS-E

Opublikowano
  • Autor

ehh szybko pisałem, mała pomyłka :tongue4:

Opublikowano

Ale to dziwne że skoro w wyposażeniu jest system bose to na blendach nie ma emblematów :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Ale to dziwne że skoro w wyposażeniu jest system bose to na blendach nie ma emblematów mysli

Sam się zdziwiłem ale ściągnęliśmy ostatnio boczek i faktycznie jest :)

Co do reżanka to nie mogę się doczekać tylko te fundusze ehh :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja tez mam bose i bez emblematów na kratkach

No dokładnie zresztą widziałem oryginalne blendy z logo bose na allegro w cenie 50zł więc zawsze można zmienić :)

Opublikowano

ja tez mam bose i bez emblematów na kratkach

Może ktoś już wcześniej grzebał, nie tylko My lubimy rezać nasze auta :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor
Może ktoś już wcześniej grzebał, nie tylko My lubimy rezać nasze auta :przebiegly:

Kto wie :) ale chwała mu za to :notworthy:

Opublikowano

Imitacja aluminium? Nie blużnij to nie fiat ani inna popierdulka,to jest prawdziwe alu.A furmanka zacna.

Opublikowano
  • Autor

Imitacja aluminium? Nie blużnij to nie fiat ani inna popierdulka,to jest prawdziwe alu.A furmanka zacna.

W takim razie zwracam honor ale o tym nie wiedziałem :/ strasznie na początku zirytowały mnie te zaślepki w drzwiach jako imitacje lampek więc potem już poszedłem z rozpędu... swoją drogą nie ma ktoś może zestawu takich 8 lampek w boczki z wiązkami ???

Opublikowano

Nie wywala ci żadnych błędów na tych Hid- ach? Możesz napisać jaki zestaw dokładnie kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor
Nie wywala ci żadnych błędów na tych Hid- ach? Możesz napisać jaki zestaw dokładnie kupiłeś?

Nie, wszystko ok! Kupiłem H7 6000k, link z aktualną ofertą firmy na poprzedniej stronie :)

Ogólnie jestem zadowolony, światło ładne i nie rzucające się strasznie w oczy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.