Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kupiłem mocną taśmę z włóknem za 25zł i przykleiłem. Stwierdziłem, że klej to przegięcie.

Opublikowano
  • Autor

Taśma bankowo odpanie, kumpel miał na kleju to szyb to na słońcu nawet odpadła blacha. Taśma ryzykowna sprawa.

Opublikowano

Taśma bankowo odpanie, kumpel miał na kleju to szyb to na słońcu nawet odpadła blacha. Taśma ryzykowna sprawa.

rok śmigam z blachami na taśmie dwustronnej Boll'a i nic się nie dzieje, myślę że nawet bieda byłoby je odkleić :wink4:

Opublikowano

Taśma bankowo odpanie, kumpel miał na kleju to szyb to na słońcu nawet odpadła blacha. Taśma ryzykowna sprawa.

rok śmigam z blachami na taśmie dwustronnej Boll'a i nic się nie dzieje, myślę że nawet bieda byłoby je odkleić :wink4:

Też tak słyszałem

Opublikowano
  • Autor

Dokładka Cupra R 28.07.11 :

dsc05748a.th.jpg dsc05749a.th.jpg dsc05750a.th.jpg dsc05751a.th.jpg

dsc05753am.th.jpg dsc05754a.th.jpg dsc05756a.th.jpg

Opublikowano

daje rade... trochę poprawiła ten zderzaczek zwykły na bardziej agresywny

Opublikowano

Kolejna rzeźba udana :good: :good:

Pozdro :hi:

Opublikowano

kolego zeby obkleic ten grii karbonem zdejmowales caly zderzak???

Opublikowano

piękna sztuka, super się prezentuje w sedanie

Opublikowano

kolego zeby obkleic ten grii karbonem zdejmowales caly zderzak???

Zdejmował :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kolego zeby obkleic ten grii karbonem zdejmowales caly zderzak???

Zdejmowałem, nie da się inaczej jak chcesz to dokładnie zrobić :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gril spoko tylko zmien kolor znaczka audi na czarny. tak jak ja mam wyglada o niebo lepiej:)

Opublikowano

nie zmieniaj koloru znaczka. jest ok. masz srebrne lampy znaczek nie jest cięzki. czary znaczek na czarnym grilu to już za dużo. :tongue4::)

Opublikowano
  • Autor

nie zmieniaj koloru znaczka. jest ok. masz srebrne lampy znaczek nie jest cięzki. czary znaczek na czarnym grilu to już za dużo. :tongue4::)

Tak też sądze :wink4:

Opublikowano

Ciekawy pomysł z oklejaniem grilla, a dokładeczka z Allegro jak dobrze kojarzę? ;):good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ciekawy pomysł z oklejaniem grilla, a dokładeczka z Allegro jak dobrze kojarzę? ;):good:

Z allegro dokładka :naughty: Całkiem inny zdeś teraz jest :)[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:03_________________________________________________Taka mała zmiana raczej na plus :hi:

Lampka z pakietu Ambiente przód ( 2 dodatkowe diody oświetlające kokpit)+rzeźba tylnej lampki 28.08.2011:

dsc06087l.th.jpg dsc06086i.th.jpg dsc06089k.th.jpg dsc06090u.th.jpg

dsc06091v.th.jpg dsc06093wn.th.jpg dsc06094n.th.jpg dsc06095i.th.jpg dsc06096m.th.jpg

I kilka nowych fotosów:

dsc0489ak.th.jpg dsc0416ej.th.jpg dsc0514kopiowanie.th.jpg dsc0520kopiowanie.th.jpg

dsc0498kopiowanie.th.jpg dsc0572bi.th.jpg dsc0543z.th.jpg dsc0551kopiowanie.th.jpg

[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 18:35_________________________________________________31.09.2011

Przelot + końcowy tłumik ( na filmiku słabo słychać ale zawsze coś) :

Opublikowano

hehe, aparat dostał od spalin :decayed:

Opublikowano

A co z tą tylną lampką robiłeś???

Dobrze, że nikt nie przechodził jak dodawałeś gazu bo by go zdmuchnęło :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

A co z tą tylną lampką robiłeś???

Dobrze, że nikt nie przechodził jak dodawałeś gazu bo by go zdmuchnęło :decayed::kox:

Zrobilem w niej dwie diody czerwone po 12V rozpraszajace światło co daje efekt czerwonej lekkiej poświaty na tylnich siedzeniach, z tego co wiem to było coś podobnego ori w RS4.

Przy okazj zmian w wydechu, dzisiaj odnowiłem tłumik końcowy :rolleyes:

dsc06103t.th.jpgdsc06104ce.th.jpgdsc06105z.th.jpgdsc06107f.th.jpg

dsc06108eu.th.jpg

Opublikowano

fajnie suka wygląda na żywo :good:

co to dokładnie za wydech? rura zamiast środkowego i tylko ostatni tłumik seryjny? :mysli:

nie za głośno wewnątrz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.