Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła LED od Audi S6


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

mi to juz się troche znudziły te ledy..tak samo jak w a5 :/

Diody nie sa po to zeby sie nudzily one sa po to zeby SWIECIC :tongue4:

23531zm5.jpg

i mamy komplet. basior pokazal b7, ja wczesniej b5 i teraz dorzucam b6.

No to B6 to prawie jak B7 ba$or-a ale prawie robi wielką róznicę :wink4:

Uu juz nie badz taki mily :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23531zm5.jpg

i mamy komplet. basior pokazal b7, ja wczesniej b5 i teraz dorzucam b6.

dla mnie wygląda jak Skoda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myslicie o czyms takim:

http://moto.allegro.pl/item428578901_s6_lampy_linii_dla_audi_a3_a4_a6_q7_tt_polo_golf.html

oczywiscie w kolorze white. pomierzylem moj przedliftowy zderzak w B5 i wydaje mi sie ze najlepiej by pasowaly w najnizszym miejscu bocznej kratki (w miejscu gdzie konczyly by sie ledy jest jeszcze tylko ok 1 cm zwezajacego sie laczenia z wyzszym szczebelkiem). Drugie miejsce to boczne otwory pod kratkami (w tej ori dokladce) maja one ok 28,2 cm wiec ledy pasowaly by ok.

po zmianie zderzaka na eS powinny tam tez sie ok wpasowac.

co myslicie o czyms takim?

teraz dopiero dopatrzylem ze na fotach z aukcji klejone sa te ledy na zderzak i na dodatek kable ida po wierzchu zderzaka i wchodza pod lampy :/ ja ofkozz jak wyzej pisalem wpasowal bym w kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej A6 wygląda fatalnie, jeśli się zdecydujesz i wsadzisz to do siebie to się pochwal. Być może uda Ci się osiągnąć efekt jak w tej eSce którą ktoś pokazywał wyżej, wtedy może być fajnie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

nabyłem taki zestaw 2 x S6 LED, pragne go odpalic z mysla zalożenia niekoniecznie do auta osobowego

napiszcie jak to mam podpiac, przeczytalem temat i nie znalazlem odpowiedzi, tzn :

- pod ktore piny (widoczne na foto) mam podpiac zasilanie + -, nie chce spalic lampy

a nie wiem jaka kolejnosc jest czytania pinów

- pragne to podlaczyc bezposrednio pod zasilanie z auta, piszecie iz potrzebny stabilizator, tak i nie ?

foto mego złącza

dsc06984nexca3.jpg

szkoda ze nie podejdzie do mego S4 B5 - brakuje miejsca na nie ze wzgl. na orurowanie od Big IC ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcesz je podlaczyc pod kostki od halogenow ??

Ja tak zrobilem i jest ok ale LEDy swieca bardzo mocno, za mocno bo dos taja duzy "strzal" energii.

Zakupilem specjalny kontroler, który reguluje diody, wieksza/mniejsza moc swiecenie , nie ma "bulb error" na FISie itp. Koszt 100 Euro.

Steuermodul für S6 LED TFL Tagfahrlicht Tagfahrleuchten

++NUR HIER mit Coming Home Funktion+ Kabelbaum

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=160275350268

c19e1bdm4.jpg

w400.png

Co do podpiecia to ja zrobilem tak:

- patrzac na kable od lewej strony są trzy żółte przewody: "+", "-" oraz "S" - sterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzalem je podpiac pod Mercedesa Sprintera albo pod S4 B5 pod kostki od halogenow

tylko w B5 u mnie nie wyrzuci bledu na FIS wiec tym bym sie nie przejmowal

jesli po podlaczeniu diody swieca mocno to dobrze :> w S4 uzywal bym ich tylko przy ostrej jezdzie

niech mnie widza z daleka

piszesz o podlaczeniu - napisz mi w oparciu o moje zdjecie ktore dalem

rozumiec mam ze + i - ma byc stale wlaczony a sterowanie to dodatkowy przewod ktory podlanczam 12 V na czas swiecenia ?

czyli moge sobie + i sterowanie razem zlaczyc na czas swiecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzalem je podpiac pod Mercedesa Sprintera albo pod S4 B5 pod kostki od halogenow

tylko w B5 u mnie nie wyrzuci bledu na FIS wiec tym bym sie nie przejmowal

jesli po podlaczeniu diody swieca mocno to dobrze :> w S4 uzywal bym ich tylko przy ostrej jezdzie

niech mnie widza z daleka

piszesz o podlaczeniu - napisz mi w oparciu o moje zdjecie ktore dalem

rozumiec mam ze + i - ma byc stale wlaczony a sterowanie to dodatkowy przewod ktory podlanczam 12 V na czas swiecenia ?

czyli moge sobie + i sterowanie razem zlaczyc na czas swiecenia ?

Mocne swiecenie LEDow przy dlugim, ciaglym wlaczeniu nie jest dobre - diody moga sie rzepalic itp.W kostke od chalogenow wepnij odpowiednie przewody czyli: "+", "-" i Sterowanie.

Ja poprostu wpiolem i swieca :).

Zapodaj jakies fotki po instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzalem je podpiac pod Mercedesa Sprintera albo pod S4 B5 pod kostki od halogenow

tylko w B5 u mnie nie wyrzuci bledu na FIS wiec tym bym sie nie przejmowal

jesli po podlaczeniu diody swieca mocno to dobrze :> w S4 uzywal bym ich tylko przy ostrej jezdzie

niech mnie widza z daleka

piszesz o podlaczeniu - napisz mi w oparciu o moje zdjecie ktore dalem

rozumiec mam ze + i - ma byc stale wlaczony a sterowanie to dodatkowy przewod ktory podlanczam 12 V na czas swiecenia ?

czyli moge sobie + i sterowanie razem zlaczyc na czas swiecenia ?

Mocne swiecenie LEDow przy dlugim, ciaglym wlaczeniu nie jest dobre - diody moga sie rzepalic itp.W kostke od chalogenow wepnij odpowiednie przewody czyli: "+", "-" i Sterowanie.

Ja poprostu wpiolem i swieca :).

Zapodaj jakies fotki po instalacji.

chyba spalilem :) bo nie daje życia lampa

podpiolem prosto pod zasilacz tak,

1+

2 -

3 sterowanie wiec +

i nic

dsc06984nexca3.jpg

stabilizator sie zrobi

mam tez inne diody o wiekszej wydajnosci ktore moglbym zamienic gdyby te siadly ale jak bby to lampe rozkrecic

jak jest ona zgrzewana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem ale nie znalazłem. ma ktoś więcej zdjęci s4 b5 z tymi ledami. zalozylem zderzak od s4, chwilowo nie mam zadnych halogenow. te ledy wygladaja ciekawe ale pozostaje dziura z halogenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rs6.com/forum/showthread.php?t=15015 Basior tak widzę Twoją ale bez pomarańczy :naughty:

wie ktos co za fele tam sa zalozone co za model ?? czy one w oryginale sa czarne ;>??:D autko prawie tak dobre jak ba$siora takie moje skromne zdanie...ponioslo kolesia z ta pomarancza :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 21:56_________________________________________________

zamierzalem je podpiac pod Mercedesa Sprintera albo pod S4 B5 pod kostki od halogenow

tylko w B5 u mnie nie wyrzuci bledu na FIS wiec tym bym sie nie przejmowal

jesli po podlaczeniu diody swieca mocno to dobrze :> w S4 uzywal bym ich tylko przy ostrej jezdzie

niech mnie widza z daleka

piszesz o podlaczeniu - napisz mi w oparciu o moje zdjecie ktore dalem

rozumiec mam ze + i - ma byc stale wlaczony a sterowanie to dodatkowy przewod ktory podlanczam 12 V na czas swiecenia ?

czyli moge sobie + i sterowanie razem zlaczyc na czas swiecenia ?

Mocne swiecenie LEDow przy dlugim, ciaglym wlaczeniu nie jest dobre - diody moga sie rzepalic itp.W kostke od chalogenow wepnij odpowiednie przewody czyli: "+", "-" i Sterowanie.

Ja poprostu wpiolem i swieca :).

Zapodaj jakies fotki po instalacji.

ba$ior masz juz jakis plan pomysl propozycje na dzienne DRL-y zaroweczki to efektowny a nie wymagajacy zbyt duzej pracy mod a takie mi sie podobaja najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

DzienX za komplement :good: ale on ma S4 V8, 19" itp... dobra bo popadnę w kompleksy :embarrassed:

Te felgi OZ, o których pisałeś w oryginale są srebrne (lekki chromik).Śledziłem ten projekt od początku i koleś ma niezłą fantazję i kupę $$$ - po wysokim kursie :)

Chciałbyś uzyskać dobry efekt bez ciężkiej pracy i rezania... :mysli: ciężko będzie ale moge tylko polecić żaróweczki zamiast dziennych DRL ale będzie wyskakiwał błąd itp...

Tu znajdziesz żarówki podobne do tych,które chłopaki ściągali zza Wielkiej Wody:

http://allegro.pl/item443350832_zarowka_ba15s_13hyper_led_biala_najnowszy_model.html

Najlepiej zakup diody od S6 i wpasuj je w swój zderzak nie musisz robić dużego rezania bo można je wczepić "normalnie", resztę "zaślep" siatką (plaster miodu) albo "kratkami", które robią w USA albo w ogóle niczym nie zaślepiaj tak jak ten kolo z USandA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies słyszałem ze daja po 100KM na strone takie diody :gwizdanie: :naughty::polew::wink4:

Szkoda tylko,że mocy więcej nie daje :)

zajebiaszczo prezentuja sie te diody od S6 :good: :good: :good:

dodaja jeszcze wiekszego charakteru na przodzie A4 B7 ;] i nie tylko :)

[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 00:49_________________________________________________

Witam,

DzienX za komplement :good: ale on ma S4 V8, 19" itp... dobra bo popadnę w kompleksy :embarrassed:

Te felgi OZ, o których pisałeś w oryginale są srebrne (lekki chromik).Śledziłem ten projekt od początku i koleś ma niezłą fantazję i kupę $$$ - po wysokim kursie :)

Chciałbyś uzyskać dobry efekt bez ciężkiej pracy i rezania... :mysli: ciężko będzie ale moge tylko polecić żaróweczki zamiast dziennych DRL ale będzie wyskakiwał błąd itp...

Tu znajdziesz żarówki podobne do tych,które chłopaki ściągali zza Wielkiej Wody:

http://allegro.pl/item443350832_zarowka_ba15s_13hyper_led_biala_najnowszy_model.html

Najlepiej zakup diody od S6 i wpasuj je w swój zderzak nie musisz robić dużego rezania bo można je wczepić "normalnie", resztę "zaślep" siatką (plaster miodu) albo "kratkami", które robią w USA albo w ogóle niczym nie zaślepiaj tak jak ten kolo z USandA :)

wlasnie diody mnie tutaj sprowadzily te od S6 tylko na allegro za slabo szukam albo nie ma podobno nie sa bardzo drogie w serwisie musze sprawdzic bo koleszka mowil ze komplecik 700zł tylko nie wiem czy chce sie pozbywac przeciwmgielnych swiatel ktore czasem moga sie przydac a kto wie czy zycia nie uratowac :mysli: a prawie wszyscy sie wypowiadali ze jak diody to bez przeciwmielnych... trzeba to powaznie przemyslec efekt z diodami jest mega :kox: :kox: :kox: i kusi jak jasna... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Musisz uważniej czytać forum i używać funkcji "Szukaj" (he he pisze jak stary wyjadacz forumowy ale nie jestem takim :polew:) :tongue4:

Tu jest jedyny słuszny wątek dotyczący poruszonej tematyki diod od S6:

http://www.a4-klub.pl/smf/swiatla_led_od_audi_s6-t22489.210.html

Tu masz diody do kupienia ale drogo, nie wiem ile kosztują w ASO: http://www.vwautoczesci.pl/sklep,3447,,,03,,pl-pln,507896,0.html

Światła przeciwmgielne życia raczej Tobie nie uratują (a może ??...lepiej nie sprawdzać!!). One tak mocno nie oświetlają drogi ale owszem są przydatne ale tylko jak jest mgła i słaba widoczność. Ja polecam diody i specjalny modół o którym napisze więcej w kolejnych postach. Stary nic tylko wywalić halogeny i zainstalować diody !! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Musisz uważniej czytać forum i używać funkcji "Szukaj" (he he pisze jak stary wyjadacz forumowy ale nie jestem takim :polew:) :tongue4:

Tu jest jedyny słuszny wątek dotyczący poruszonej tematyki diod od S6:

http://www.a4-klub.pl/smf/swiatla_led_od_audi_s6-t22489.210.html

Tu masz diody do kupienia ale drogo, nie wiem ile kosztują w ASO: http://www.vwautoczesci.pl/sklep,3447,,,03,,pl-pln,507896,0.html

Światła przeciwmgielne życia raczej Tobie nie uratują (a może ??...lepiej nie sprawdzać!!). One tak mocno nie oświetlają drogi ale owszem są przydatne ale tylko jak jest mgła i słaba widoczność. Ja polecam diody i specjalny modół o którym napisze więcej w kolejnych postach. Stary nic tylko wywalić halogeny i zainstalować diody !! :good:

to znaczy ze w zlym watku pisze :mysli: :mysli: :mysli: czyli diody sa leprzymi przeciwmgielnymi niz przeciwmgielne ?? :mysli: to poczekam az cos wiecej napiszesz o tym modole po ile jest zwlaszcze mnie interesi bo jak mod ma kosztowac 3000zł to troche duzo za wywalenie przeciwmgielnych diody robia robote ale tak sie zastanawiam czy mozna zostawic kabelki i po prostu wozic cale siatexy jedne z diodami a drugie z przeciwmgielnymi i tylko na mgle przepinac :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po długim czasie szukania i oczekiwania na paczkę wreszcie jest - S6 LED Controler.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160269933767&ssPageName=ADME:X:AAQ:DE:1123

c19e1biv0.jpg

w400.png

Urządzenie jest wykonane solidnie (made in Germany) i nie ma problemów z podłączeniem.

Wszystkie kable są oznakowane kolorami. Controler podłącza się pod ORI światła DRL i "puszkę" umieszcza się w bezpiecznym (nie narażonym na wilgoć) miejscu.

Opis działania.

1. Otwieramy z pilota auto - same Diody odpalają się automatycznie i palą się przez 30 sekund (Leaving Home).

72435225gx4.jpg

w640.png

2. Po zamknięciu auta -sameDiody palą się przez 30 sekund (Coming Home).

50967308pv0.jpg

w640.png

3. Po przekręceniu pokrętła DRL z pozycji 0 na pozycję 1 - świecą się żółte standardowe światła DRL + Diody.

drl1hl8.jpg

w640.png

4. Po przekręceniu pokrętła głównego na światła pozycyjne - świecą się pozycje (przód-tył) + Diody.

postoj1vr0.jpg

w640.png

5. Po przekręceniu pokrętła głównego na światła mijania - świecą się Xenony + Didoy.

xenon1vh7.jpg

w640.png

6. Diody wyłączamy przekręcając pokrętło świateł DRL w pozycję 0.

Do gniazd świateł halogenowych zamontowałem ORI żarówki,owinąłem taśmą i ładnie schowałem w miejsce nie narażone na duża wilgoć.

Bardzo fajne urządzono, które polecam wszystkim którzy chcą zamontować diody od Audi S6.

Ogólnie mówiąc (pisząc) Diody świecą ze wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...