Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła LED od Audi S6


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gienio

no super, u mnie jest podobnie :D ale powiedz mi , w nocy wyłączasz te ledy ? czy masz tą funkcje że przygasają razem z mijania??

i czy mógłbyś sprawdzić które to jest minus, a które trzeba połączyć ze sobą :hi: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze tylko w ciagu dnia bo nie mam jeszcze sterowników ;(

pin 1= masa

pin 2,3 +

tutaj masz info.

http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuje takie swiatelka zamontować w b5 2001 r mozna cos takiego kupic na allegro

tu masz to czego szukasz http://www.allegro.pl/item586068983_2x_lampy_ledowe_paski_6_led_pozycyjne_dzienne_ledy.html :hi:

nie kupuj tego badziewia nigdy... miałem takie i umarły po pierwszej myjni :|

zobacz sobie u mnie jak ja miałem to potem zrobione.... jest 48 diod dobrej jakości białych zalane gumą i łączone szeregowo...

fakt że koszt znacznie większy ale to było nie do zdarcia :good:

e12301a77448f795med.jpg

5e1adacedc517264med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 20:58_________________________________________________a tak to wyglada w B5

Ori wyglądają :kox: Patrząc na te zdjęcia i porównując je do jakichś home made-ów czy allegro made-ów to te nie ori wypadają mizernie i trąca wsią :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori S6 ledy za 125€ :naughty: to chyba niedrogo :cool1:

http://link.marktplaats.nl/243147314

[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 21:57_________________________________________________jest tez cos takiego

http://link.marktplaats.nl/248302796

2 rzedy ledów 20cm dlugie. widzialem jak swieca i wydaje mi sie ze niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norka, pisałem do Ciebie na gadu , bo miałem problem z tymi ledami z S6 , ale już sie udało i działa jak ma działać, jest mega kox , polecam wszystkim :evil: jak wywołam foty (robione lustrzanką analogową) to wciepne sesje nocną :naughty:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 23:56_________________________________________________

cc97572dec498367.jpg

875bda95053e17be.jpg

10afddbbf98c6f7e.jpg

c42ed57b2c119771.jpg

0001ee9fa0a51125.jpg

no i tak wyglądają moje cacuszka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norka, pisałem do Ciebie na gadu , bo miałem problem z tymi ledami z S6 , ale już sie udało i działa jak ma działać, jest mega kox , polecam wszystkim :evil: jak wywołam foty (robione lustrzanką analogową) to wciepne sesje nocną :naughty:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 23:56_________________________________________________

no i tak wyglądają moje cacuszka :kox:

super :good: :good: :good:

Kezor masz sterowniki do tych ledów, albo zmostkowales plusy?

Ja mysle ze jeden plus dostaje stale napiecie, a drugi to sterowanie :mysli: tylko który jest który.

Moze dalo by sie cos takiego zrobic :gwizdanie:

Chyba bede musial pokabinowac cos z dolotem: FMIC albo zderzak i nadkole od S-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :good: :good: :good:

Kezor masz sterowniki do tych ledów, albo zmostkowales plusy?

mam zmostkowane tak jak pisałeś :P ale znalazłem na googlach jak zrobić sterownik do tego żeby przygasały przy odpalaniu mijania :D

http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm tylko po niemiecku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę się dołączyć do tematu :tongue4:

Powiem wam tak że mam zamiar sobie coś takiego wyrezać ale jak już to coś konkretnego dlatego znalazłem odpowiedni typ diodek bo te co w ori do do mojego montażu się nie nadają a dlatego że mają za duży kont świecenia jakieś 120 stopni i bez odbłyśników będą mało widoczne więc postawiłem na walcowe 70000 mcd lub podobne o temperaturze 6000k 5 lub 10. opracowałem też skromny sterownik który działa na takiej samej zasadzie jak w a5 czyli po włączeniu świateł pozycyjnych ledy przygasają i zostają w tym trybie tak samo dzieje się po włączeniu kierunku i w tej sytuacji przygasa odpowiednia strona a po wyłączeniu po chwili powraca do poprzedniego stanu. Co zatym idzie mamy jak ori :tongue4: a po przeczytaniu waszych postów myślę żeby jeszcze go dopracować i dodać opcje włączenia ledów po otwarciu samochodu i po jego zamknięciu na te kilkadziesiąt sekund :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja również się dołączam jako przyszły oczekujący na towar posiadacz :kox:

Norka będę Cie męczył jak odbiorę to od Ciebie o podłączenie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak to wyszło u mnie :wink4:

470056af019b5f23med.jpg[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 22:54_________________________________________________c016921bf816e7ecm.jpg

przy okazji pytanie do tych co mają to montowane w b5 lub a6 c5...

jak to przyklejaliście do zderzaka? bo powierzchnia nie jest za duża a szkoda by było je zgubić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturro a w jaki sposób ta siatka tam jest bo nie bardzo to rozumiem :mysli:

u mnie się trzyma prawa praktycznie bez niczego ładnie pięknie tak jak by miała tam być... z lewej mam luzy... złapałem na klej montażowy i usztywniłem teraz na noc... ale coś mi się wydaje że coś tam trzeba będzie obowiązkowo dać bo mam pecha do tarcia zderzakiem :gwizdanie: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro dorobie jakieś dodatkowe mocowanie w takim razie tego typu bo szkoda przejechać po nich jak po halogenach :mysli::decayed:

dzięki za pomoc :notworthy:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 00:40_________________________________________________już siedzi na stałe :wink4:

e34b3da34956173cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam takiej ledy - lewej, dajcie znać na PW jakby się wam coś o uszy obiło :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam takiej ledy - lewej, dajcie znać na PW jakby się wam coś o uszy obiło :notworthy:

kupiłeś od Keżora prawą? :naughty:

ja sam ostatnio dosztukowałem lewą bo mi ją zalało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam takiej ledy - lewej, dajcie znać na PW jakby się wam coś o uszy obiło :notworthy:

kupiłeś od Keżora prawą? :naughty:

ja sam ostatnio dosztukowałem lewą bo mi ją zalało :wink4:

na allegro za stówkę :gwizdanie:

szukam teraz lewej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...