Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Mój czarny zetor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I udało się kilka zmian wprowadzić....

- lusterka od angola- w końcu symetryczne :>

- tylne lampy po 2 lifcie

- białe kierunki w błotnik

- powrót :audi: w gril

- Mały głód za tylną szybą :naughty:

Opublikowano

Najlepszą robotę to ten głód robi... :gwizdanie:

Żart :tongue4:

Lampki tył wypasik - jeszcze tylko soczewka po lifcie na przód i zawias pare cm w dół i kosa będzie :naughty:

Myślałem o drugim lifcie na tył do mojej ale jakoś bardziej mi się do niej pierwszy lift (który jest) widzi :chytry:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

He he Głód jest kozak :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 15:46_________________________________________________

Moja czarna owca (koza :polew:) dostała nowe RSowe buciki :naughty:

IMG_2296.jpg

jpg image hosting

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Felgi przepiękne, tylko tak z 2 albo i 3 cale za male :evil:

Opublikowano

na dobra droge idziesz kolego zmiany jak najbardziej na plus :good: stołki takie same jak u mnie :wink4: mozesz zobaczyc w moim watku :cool1: szkoda ze nie grzane :tongue4: powodzenia w modach :hi::good::)

Opublikowano
  • Autor

Felgi przepiękne, tylko tak z 2 albo i 3 cale za male :evil:

Wiem ale niestety musi wystarczyć.... ;(

na dobra droge idziesz kolego zmiany jak najbardziej na plus :good: stołki takie same jak u mnie :wink4: mozesz zobaczyc w moim watku :cool1: szkoda ze nie grzane :tongue4: powodzenia w modach :hi::good::)

No szkoda.. A do tego trochę zniszczone. muszę coś z nimi zrobić

Opublikowano

Pytanie - te carbon dekory to samoróbki czy coś z alledrogo jest? Pytam nie ze złośliwości tylko z ciekawości bo nie wygląda to źle :)

Opublikowano
  • Autor

Ta :> To carbon mojego autorstwa :wink4: Folia 3M.

Opublikowano
  • Autor

Trochę się wnętrze rozjaśniło. Bo to drewno wyglądało jak stary kredens :confused4:

Opublikowano

Fajne te klubowe ramki na blachy:):)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fajne te klubowe ramki na blachy:):)

Ha, bo nie widziałeś klubowej koszulki :> :good:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 19:27

_________________________________________________

Na pokładzie nowe gromnice

beru.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

I zimowy setup - stalowa rzeczywistość :suicide_anim:

IMG_2332.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2012 at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2012 at 18:10 ----------

I w końcu trochę sucz posadziłem. Może nie dużo ale na moje warunki drogowe musi wystarczyć

IMG_2616.jpg

Opublikowano

Przy pomocy czego ją posadziłeś? :jerk:

Opublikowano
  • Autor

HR -30, ale wydaje mi się, że coś więcej siadła :dancing:

Opublikowano
HR -30, ale wydaje mi się, że coś więcej siadła :dancing:

wysoko kurde.. Ja będę zakładał KW -30.. Nie chce takiej kozy :decayed:

Opublikowano
HR -30, ale wydaje mi się, że coś więcej siadła :dancing:

wysoko kurde.. Ja będę zakładał KW -30.. Nie chce takiej kozy :decayed:

nie każdy ma asfalt pod dom.:whistling:

ogólnie siara dużo lepiej teraz wygląda już nie będą się śmiali.:banan:

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

przynajmniej siary nie będzie.:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

przynajmniej siary nie będzie.:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
HR -30, ale wydaje mi się, że coś więcej siadła :dancing:

wysoko kurde.. Ja będę zakładał KW -30.. Nie chce takiej kozy :decayed:

nie każdy ma asfalt pod dom.:whistling:

ogólnie siara dużo lepiej teraz wygląda już nie będą się śmiali.:banan:

Pewnie, że dobrze wygląda :good: bardzo mi się podoba :wink: mi się po prostu marzy porządna gleba, ale przy takich springach to nie mam o czym marzyć :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A dziś kilka zmian w środku. Może nie dużo ale oko cieszy :dancing::dancing:

Łokieć w skórze

IMG_2632.jpg

I ledy w oświetlenie środka i rejestracji

IMG_2629.jpg

IMG_2630.jpg

Opublikowano

nima zdjęć.:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.