Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] co myślicie o tym cb radiu


mat a4

Rekomendowane odpowiedzi

Dołóż trochę i kup harrego III o wile lepsze filtry i asc. Dużo ludzi chwali unidena ja tam do niego nie jestem przekonany. Oba te modele które podałeś nie mają zmiany modulacji FM/AM a to ważna rzecz jak jeździsz za granice. W Polsce też się odgrażają że zmienią pasmo na FM wtedy twoje radio pójdzie do kosza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iniden i Harry wchodzą Ci w półkę pod kierą... idealnie...

ja mam Unidena i polecam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż trochę i kup harrego III o wile lepsze filtry i asc. Dużo ludzi chwali unidena ja tam do niego nie jestem przekonany. Oba te modele które podałeś nie mają zmiany modulacji FM/AM a to ważna rzecz jak jeździsz za granice. W Polsce też się odgrażają że zmienią pasmo na FM wtedy twoje radio pójdzie do kosza :cool1:

a użytkowałeś Unidena?

Ja użytkuję Unidena i użytkowałem presidenta.

Fakt Prsident ma troszeczkę efektowniejszy filtr. Ale cena x2. Uważam że president kiedyś był dobry a teraz nie jest warty swojej ceny.

Każdy chwali swoje i ja również polecę Ci Unidena 520Xl

ps.

Alany to wszystkie można o d*pę potłuc.

więc nawet tego nie bierz pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden nie ma polskiej homologacji, a President ma.

Ja mam Johnny II ASC + floride, pewnie zaraz posypia się komentarze że ta antena jest do d....

A jak dla mnie to jest zestaw idealny. Nie potrzebuje anteny która będzie miała zasięg 10km i więcej, na trasie zawsze kogoś się mija i można spokojnie podpyta co się dzieje na dróżce.

Co do modeli Johnny III i HARRY III to próbowałem i jakoś nie mogłem się przyzwyczaić.

Polecam Johnny II bo jest to prosty i niezawodny sprzęt a cena obecnie już nie jest taka wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden nie ma polskiej homologacji, a President ma.

Ja mam Johnny II ASC + floride, pewnie zaraz posypia się komentarze że ta antena jest do d....

A jak dla mnie to jest zestaw idealny. Nie potrzebuje anteny która będzie miała zasięg 10km i więcej, na trasie zawsze kogoś się mija i można spokojnie podpyta co się dzieje na dróżce.

Co do modeli Johnny III i HARRY III to próbowałem i jakoś nie mogłem się przyzwyczaić.

Polecam Johnny II bo jest to prosty i niezawodny sprzęt a cena obecnie już nie jest taka wysoka.

Homologacja ... :polew: użytkuję radio od chyba 5 lat i nigdy nikt nie chciał homologacji. Psy jak by chciały sprawdzać legalność sprzętu pod kontem homologacji to wiele rzeczy pewnie by nie przeszło... Ja posiadam homologacje bo mam radio produkcji filipińskiej.

Tego nikt nie chce, i nikt nie pyta i nikt nie wozi ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/u-n-i-d-e-n-520xl-sprawdz-i1562338597.html - tu masz lepszą cenę + kupowałem u niego i sprzet naprawde ładnie pracuje. Stosunek cena/jakość wiecej niz celujący :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam Harrego 2 ASC i antenę na uchwycie i mogę go polecić ale z antena montażowa nie na magnes z magnesowa slabo sie to zgrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Unidena użytkuję już z 1,5 roku i z czystym sumieniem mogę Ci powiedzieć, że za tą kasę nie ma chyba nic lepszego na rynku. W zestawie mam antenkę 145 i jak dla mnie bomba.

Co do homologacii, kontroli zaliczyłem z 5 i nigdy żaden niebieski nie czepiał się CB.

Generalnie polecam.

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam Harrego 2 ASC i antenę na uchwycie i mogę go polecić ale z antena montażowa nie na magnes z magnesowa slabo sie to zgrywa.

Nie może być :) . Wiesz ile ja czasu już walczę z ludźmi na tym forum z magnesówkami ?? Już dałem sobie spokój, ale jak CB to tylko z zamontowaną anteną na stałe, niestety jak ktoś nie ma porównania to nadal będzie pieprzył że magnes dobrze mu zbiera. Ale znalazłem następnego kolegę który ma porównanie i twierdzi że na stałe jest o wiele lepiej.

Co do radia to tak jak większość kierowców ciężarówek Uniden jest nie zastąpiony, no chyba że ktoś założy Presidenta, ale to już jest spory koszt a różnica jakości niewielka.

PS Homologacja została wycofana nie dlatego że Uniden coś spieprzył tylko dlatego że to byłe jedyne radio które się sprzedawało i tu już mam informacje potwierdzone od kolegów na studiach, sprawdzili Unidena w laboratoriach (nawet pod względem kompatybilności elektromagnetycznej) i spełnia wszystkie wymogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:dwa lata użytkowałem radyjko ALAN 100,jak dla mnie super.Małe mieści się pod kierą,czytelny wyświetlacz w każdych warunkach,dwu zakresowe AM/FM.Polecam!!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:dwa lata użytkowałem radyjko ALAN 100,jak dla mnie super.Małe mieści się pod kierą,czytelny wyświetlacz w każdych warunkach,dwu zakresowe AM/FM.Polecam!!! :good:

Nie rób sobie jaj z tym alanem bo ktoś to naprawdę kupi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:dwa lata użytkowałem radyjko ALAN 100,jak dla mnie super.Małe mieści się pod kierą,czytelny wyświetlacz w każdych warunkach,dwu zakresowe AM/FM.Polecam!!! :good:

Nie rób sobie jaj z tym alanem bo ktoś to naprawdę kupi!

kileeer - jak ktos nie ma porownania to mysli ze ma najlepsze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałem 2 radyjek i nie widze różnicy :wink4: unident tańsze i chyba bym gopolecił :wink4:

ja w b5 mam zamontowane pod podłokietnikiem i też fajne miejsce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...