Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic nie zmieniać i nie kombinować Panowie...bo nie przyjadę :D:P:wink:

ja zabiorę aparat, niestety moja cyfrówka po ciemaku nie popisuje się :(

póki co, nie ma co panikować :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie niech zostanie tak jak miało być :D, ja też wezmę cyfróweczkę :)

Opublikowano

tak dla sprostowania AKP pozostalo przy srodzie ale i tak byśmy tego Spotu nie zmieniali w koncu i to Audi i to Audi :D

Opublikowano
tak dla sprostowania AKP pozostalo przy srodzie

bardzo dobrze, przynajmniej termin i miejscówkę mamy pewne :D

jutro też tak zimno będzie jak dzisiaj :?:

Opublikowano

Właśnie podobno też ma być taka lodownia :(, może przeniesiemy się gdzieś na jakiś parking podziemny potem bo w taką lodówę to nawet pogadać jak nie będzie :(

Opublikowano

nie no co Ty juz dawno zamowilem wiosne i ma przyjsc jutro specjalnie na ta okazje :D

Opublikowano

No ja mam nadzieje ze wystarczy ten moj zadatek na pogode bo jesli nie to po pewnym czasie zrobimy przemieszczenie w cieplejsze rejony :wink:

Opublikowano
może przeniesiemy się gdzieś na jakiś parking podziemny

dzisiaj byłem na podziemny w Reducie i zimno jak cholera było, dobrze, że duzo zakupów mieliśmy to sie rozgrzlem :)

zobczymy jak będzie, jakby co to sie coś wykombinuje,

Opublikowano

Pierwszy warszawski spot A4 został zakonczony listę obecności podpisali:

:arrow: Bartte

:arrow: PrzeMM

:arrow: T-żółw

:arrow: no i ja :mrgreen:

Zdjeć nie ma było za zimno i brakowało miejsca :shock:

Opublikowano

tak jest, dzięki Panowie za przybycie :!:

upału nie było :D , miejsca też jakoś mało na na parkingu :shock:

dzięki Bartte za przejażdzkę 300 KM A4 :twisted:

Opublikowano

Ja to przepraszam za tą miejscówe ale tam jest zawsze pusto a tego nie przewidzialem :shock:

No a co do przejażdzki niunka Bartka to powiem tylko tyle :shock: :shock: :shock:

Ja również dziekuje za przybycie i mam nadzieje ze zrobi sie szybko ciepło i ustawimy sie na DRUGIEGO Warszawskiego spota A4 :D

Opublikowano

Łukasz nie ma za co przepraszac, każdy z nas mógł sprawdzić czy nie ma żadnej imprezy w tym czasie...tylko nikt tego nie zrobił :D:wink:

na pierwszy raz dobrze było :!:

Opublikowano

Ja również bardzo wam dziękuję, możliwość przewiezienia was to czysta przyjemność :). W lecie napewno będzie jeszcze lepiej.

Ogólnie mimo zimna świetnie się bawiłem i czekam na kolejnego spota, tylko w cieplejszym miejscu lub już letnim terminie :D

Opublikowano

jak zima nie bedzie chciala odejsc to zorganizujemy cos przy stoliku przy kufelku :wink:

Opublikowano

Myśle, że to najlepszy pomysł, pewnie chętnych odrazu było by więcej :D

Opublikowano

No ba tylko co poźniej z A4 zrobic zamienić na aftobusa :mrgreen:

Opublikowano

mi rowniez bylo milo was poznac :) pogoda nas nie rozpieszczala to fakt :)

widze ze mnie niestety ominela atrakcja przejazdu bolidem... no ale moze nastepnym razem hehe

Opublikowano

To nie żadne bolid :D, ale następnym razem naturalnie z przyjemnością zapraszam :)

Opublikowano

Jak nie bolid jak wsiadlem pozniej do swojej to myslalem ze ktores koło mi trzyma i nie moga jechac :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.