Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal Mój Panie ...czyżbyś mnie zawiódł :confused4: ;(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam nie zamawiam. FIMIC'u nie bede robil, zastanawiam sie nad zmiana furmanki :naughty:

na ???? :naughty: :naughty: :naughty:

Lupo 1.1 Tdi :cool1:

Opublikowano

ja piorkuje wszyscy z kropami :D

Opublikowano

ja piorkuje wszyscy z kropami :D

Przynajmniej nikt się nie pomyli :naughty:

Opublikowano

Moskal Mój Panie ...czyżbyś mnie zawiódł :confused4: ;(

pomyślałem sobie tak : Boże drogi , jaki ten PIXI to ułozony facet , zrobie mu prezent z dwóch okazji : po pierwsze primo z okazji zdobycia upragnionego statusu

po drugie primo z okazji Nowego Roku. :kox:

wyswietliłem sobie chyba z 20 stron gdzie składałeś zyczenia i wbijałem "zgłoś do moderatora" :gwizdanie:

chyba sie nie gniewasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to twój pierwszy kropek ??? ciesz sie , ja za wpisanie prośby o kropka w tylko 5-ciu tematach spotowych dostałem moderowanie , więc potraktowali cie ulgowo [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 20:33_________________________________________________

ja tam nie zamawiam. FIMIC'u nie bede robil, zastanawiam sie nad zmiana furmanki :naughty:

na ???? :naughty: :naughty: :naughty:

Lupo 1.1 Tdi :cool1:

grubo idziesz , ale do tego fmic jak znalazł :wink4:

Opublikowano

zycie bez kropka jest bez sensu :przebiegly:

Opublikowano

ja piorkuje wszyscy z kropami :D

i na chol.. się wciąłeś w rozmowę kropków :polew:
Opublikowano

kropka to specjalny wyższy status na forum dla wybranych :wink4:

bedzie Lupo 1.1 2xx KM :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal ale żeś mi karwa prezent zrobił niech Cie chudy byk :polew: więcej nie będę składał życzeń od dziś Zbowidowiec jest wk*rwiony :takiego::ssij:

Opublikowano

Moskal ale żeś mi karwa prezent zrobił niech Cie chudy byk :polew: więcej nie będę składał życzeń od dziś Zbowidowiec jest wk*rwiony :takiego::ssij:

pamietaj , dobry kropek nie jest zły , dosyć szybko przeszedłeś inicjacje , teraz bedzie juz tylko lepiej :wink4::good::kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moze inicjacja go zabolala i teraz ma focha :gwizdanie:

Opublikowano

moze inicjacja go zabolala i teraz ma focha :gwizdanie:

a kto tam sie bedzie starym dziadem przejmował :gwizdanie:

Opublikowano

fakt, opieka paliatywna by nie miala co robic :gwizdanie:

Opublikowano

Moskal ale żeś mi karwa prezent zrobił niech Cie chudy byk :polew: więcej nie będę składał życzeń od dziś Zbowidowiec jest wk*rwiony :takiego::ssij:

pamietaj , dobry kropek nie jest zły , dosyć szybko przeszedłeś inicjacje , teraz bedzie juz tylko lepiej :wink4::good::kox::polew: :polew: :polew:

A miało być tak pięknie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale sobie grabicie młodzi :polew:

Opublikowano

PIXI bez nerwow :wink4: na spocie pomoge ci wypolerowac szyby :polew:

Opublikowano

Chyba się muszę napić bo trzeżwieje :polew: jak to czytam .... na zdrówko wszystkim :drunk:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 21:34_________________________________________________

PIXI bez nerwow :wink4: na spocie pomoge ci wypolerowac szyby :polew:

No dobra skuszę się :polew:

Opublikowano



0.48 :polew:
Opublikowano

0.48 :polew:

Dobre :polew:... Krzychu Kadettem teraz :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.