Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikogo nie ma , czyzby juz wy***ali na mirona urodziny do Bukowiny ??? :kox:

a ty jeszcze nie pojechales?

a co ja zielony/fioletowy ??? :kox::polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

nikogo nie ma , czyzby juz wy***ali na mirona urodziny do Bukowiny ??? :kox:

a ty jeszcze nie pojechales?

a co ja zielony/fioletowy ??? :kox::polew: :polew:

zalezy co wypije/wypale :decayed:

Opublikowano

a co palisz zeby byc żółtym?

Opublikowano
  • Autor

a co palisz zeby byc żółtym?

susz z marechwki :kox:

Opublikowano

Jest tu jeszcze ktos?

Opublikowano
  • Autor

ja jestem :disgust:

Opublikowano

gdzie?

Opublikowano

A mnie to karwa nie widać .... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

gdzie?

a gdzie ja mogę być, w robocie siedze i wkur...wiam się niemiłosiernie :wallbash:

Opublikowano

A mnie to karwa nie widać .... :gwizdanie:

Niet :gwizdanie:

Znaczy widac w newbie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A mnie to karwa nie widać .... :gwizdanie:

gdzie :?:

Opublikowano

gdzie?

a gdzie ja mogę być, w robocie siedze i wkur...wiam się niemiłosiernie :wallbash:

chcesz o tym prozmawiac? mozesz sie otworzyc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie?

a gdzie ja mogę być, w robocie siedze i wkur...wiam się niemiłosiernie :wallbash:

chcesz o tym prozmawiac? mozesz sie otworzyc :decayed:

bardzo kur...wa jego mać chętnie...

otóż wychodzi na to że nie jadę na zlot, bo mój zjebany samochód zarzucił focha :wallbash: po wymianie łożyska wpada w dzikie wibracje i chu... wie co mu jest :disgust:

Opublikowano

A mnie to karwa nie widać .... :gwizdanie:

gdzie :?:

Na górze strony :polew::polew:

A mnie to karwa nie widać .... :gwizdanie:

Niet :gwizdanie:

Znaczy widac w newbie :decayed:

A Ciebie to też tam pełno :> ponad 1000 wiadomości :cool1:

Gregory - Boogi ma wolne miejsce ... zabież się z Nim może ....

Opublikowano

gdzie?

a gdzie ja mogę być, w robocie siedze i wkur...wiam się niemiłosiernie :wallbash:

chcesz o tym prozmawiac? mozesz sie otworzyc :decayed:

bardzo kur...wa jego mać chętnie...

otóż wychodzi na to że nie jadę na zlot, bo mój zjebany samochód zarzucił focha :wallbash: po wymianie łożyska wpada w dzikie wibracje i chu... wie co mu jest :disgust:

lozyska koła? jakie wibracje? miales jechac suberbem

Opublikowano

hehe może i ja się odezwę :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Gregory - Boogi ma wolne miejsce ... zabież się z Nim może ....

ta tylko my we trójkę mieliśmy jechać...

Opublikowano

PIXI to Ty jestes tym "gosciem" caly czas :blink::decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 21:01_________________________________________________

hehe może i ja się odezwę :embarrassed: :embarrassed:

i jak sie z tym czujesz?

Opublikowano
  • Autor

lozyska koła? jakie wibracje? miales jechac suberbem

własnie to nie od łożyska, bo łożysko jest ok, w ogóle przy wyższych obrotach jest całkiem spoko ale jak spadają to telepie...

Superb i laguna dopiero po świętach, za późno zacząłem nawijać temat :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.