Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Góral :hi: co tam co tam ...

Buba :good:

Kolkov napisz do Niego PW bo ja nie wiem ile ma wolnych miejsc

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kolkov napisz do Niego PW bo ja nie wiem ile ma wolnych miejsc

PIXI, dzięki za dobre chęci :notworthy: , ale sam wiesz jak wygląda wyjazd z małym dzieckiem....

Opublikowano

lozyska koła? jakie wibracje? miales jechac suberbem

własnie to nie od łożyska, bo łożysko jest ok, w ogóle przy wyższych obrotach jest całkiem spoko ale jak spadają to telepie...

Superb i laguna dopiero po świętach, za późno zacząłem nawijać temat :wallbash: :wallbash: :wallbash:

lipa :thumbdown:

bierz campera :gwizdanie:

Opublikowano

PIXI szukam chetnych na piwko :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 21:21_________________________________________________

PIXI to Ty jestes tym "gosciem" caly czas :blink::decayed:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 21:01_________________________________________________

hehe może i ja się odezwę :embarrassed: :embarrassed:

i jak sie z tym czujesz?

całkiem dobrze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gregory ;( masz rację .... a szwagra fura .... :mysli:

Góral ja właśnie popijam pifko :naughty: ale dzięki wielkie :)

Opublikowano

a ja wino wlasnej roboty ktore ma juz chyba 8 lat :cool1:

Opublikowano

Gregory ;( masz rację .... a szwagra fura .... :mysli:

Góral ja właśnie popijam pifko :naughty: ale dzięki wielkie :)

hehe no nic w takim razie zdrówko:) :drunk:

Opublikowano

Siema siurdaki pospolite. Widzę że została sama Elita :wink4:

PIXI wielkie dzięki za PW.

Będę myślał..

Opublikowano

Siema siurdaki pospolite. Widzę że została sama Elita :wink4:

PIXI wielkie dzięki za PW.

Będę myślał..

widze jakies romanse na boku :gwizdanie:

Opublikowano

Siema siurdaki pospolite. Widzę że została sama Elita :wink4:

PIXI wielkie dzięki za PW.

Będę myślał..

elita to w Bukowinie łoscypki z krowiego mleka bedzie pędzlować :polew: :polew:

Opublikowano

Kolkov napisz do Niego PW bo ja nie wiem ile ma wolnych miejsc

PIXI, dzięki za dobre chęci :notworthy: , ale sam wiesz jak wygląda wyjazd z małym dzieckiem....

Gdybym jechał to nie było by sprawy 4 miejsca wolne bym miał ... a tak to nie pomogę

Buba Góral :drinks:

MoorPh nie ma sprawy :wink4: jak by co to dowiedz się czy tam gdzie śmigasz nie jest taniej a w razie czego dzwoń :good:

Opublikowano

a ja wino wlasnej roboty ktore ma juz chyba 8 lat :cool1:

Podziel się..

Opublikowano

Siema siurdaki pospolite. Widzę że została sama Elita :wink4:

PIXI wielkie dzięki za PW.

Będę myślał..

widze jakies romanse na boku :gwizdanie:

Chcesz się załapać :naughty::polew:

Opublikowano

Siema siurdaki pospolite. Widzę że została sama Elita :wink4:

PIXI wielkie dzięki za PW.

Będę myślał..

elita to w Bukowinie łoscypki z krowiego mleka bedzie pędzlować :polew: :polew:

zeby tylko z krowiego :przebiegly:

Opublikowano

To i ja idę do lodówki po browarka.. Żeby dotrzymać Wam towarzystwa. :drunk:

Opublikowano

Siema siurdaki pospolite. Widzę że została sama Elita :wink4:

PIXI wielkie dzięki za PW.

Będę myślał..

widze jakies romanse na boku :gwizdanie:

Chcesz się załapać :naughty::polew:

nie, wole oklady z moich prywatnych mlodych, jedrnych piersi a nie owlosione suty :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 21:35_________________________________________________

To i ja idę do lodówki po browarka.. Żeby dotrzymać Wam towarzystwa. :drunk:

tylko sie nie upij po drodze :decayed:

Opublikowano

Chcesz się załapać :naughty::polew:

Adaś jak możesz mnie zdradzać, mieliśmy być tylko we dwoje..

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema siurdaki pospolite. Widzę że została sama Elita :wink4:

PIXI wielkie dzięki za PW.

Będę myślał..

elita to w Bukowinie łoscypki z krowiego mleka bedzie pędzlować :polew: :polew:

zeby tylko z krowiego :przebiegly:

myślę ze tam baca coś od siebie dorzuci, zreszta zawsze tak robią :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dlatego wszystkim tak smakuje :)

Opublikowano

Chcesz się załapać :naughty::polew:

Adaś jak możesz mnie zdradzać, mieliśmy być tylko we dwoje..

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pan Bóg kazał się dzielić .... :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.