Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pixi musiałem kroplówkę przepiąć ale przemyślałem i zrobię to tylko da ciebie

Ps. przepraszam za tak długi czas oczekiwania klubowiczu szanowny :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie zgodzę się z Tobą (rób wszycho aby właśnie było dobrze ) .

Mario czyżbym Ciebie przekonał :shock3: , miło mi .

Dlaczego tak uważasz , że rodzinna atmosfera jest zła , przecież dla rodziny zrobimy wszystko .

Przyjedź we wtorek , coś poradzimy .

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Pixi musiałem kroplówkę przepiąć ale przemyślałem i zrobię to tylko da ciebie

Ps. przepraszam za tak długi czas oczekiwania klubowiczu szanowny :decayed:

No ja myślę :kox: nie zapomnij VAG-a ,dzięki :hi:

Przeprosiny przyjęte :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
:hi:

Przeprosiny przyjęte :grin: :grin: :grin:

kufa a ja myślałem że chociaż jedną kroplówkę będę ci postawić na przeprosiny :doh:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

i oczywiście pomóc odpić

Opublikowano
:hi:

Przeprosiny przyjęte :grin: :grin: :grin:

kufa a ja myślałem że chociaż jedną kroplówkę będę ci postawić na przeprosiny :doh:

:kwasny: jestem za miętki :naughty:

To i bez tego trzeba się gdzieś podłączyć pod kroplówkę .....

Sie rozumie , sie :wink:

Opublikowano

wiesz ja student jestem i cierpię na chroniczny NADMIAR wolnego czasu więc czekam na propozycje :decayed:

Opublikowano
Nie zgodzę się z Tobą (rób wszycho aby właśnie było dobrze ) .

Mario czyżbym Ciebie przekonał :shock3: , miło mi .

Dlaczego tak uważasz , że rodzinna atmosfera jest zła , przecież dla rodziny zrobimy wszystko .

Przyjedź we wtorek , coś poradzimy .

Wszycho jest git, tylko ja źle zacząłem Ty źle mnie zrozumiałeś. ;)

Atmosfera w cudzysłowie, czyli tak jakby zaprzeczenie, ale huk z tym! ;-)

Warka daje radę ale zatankujcie Perły ;)

Opublikowano
wiesz ja student jestem i cierpię na chroniczny NADMIAR wolnego czasu więc czekam na propozycje :decayed:

Ja też jestem studentem .... tylko po 40-stce :polew: , nie wcześniej jak w "łikend" no chyba że po Q pojadę (zmówimy się na spocie) OKI :wink:

Opublikowano

jak najbardziej jestem na tak :decayed:

Opublikowano
Nie zgodzę się z Tobą (rób wszycho aby właśnie było dobrze ) .

Mario czyżbym Ciebie przekonał :shock3: , miło mi .

Dlaczego tak uważasz , że rodzinna atmosfera jest zła , przecież dla rodziny zrobimy wszystko .

Przyjedź we wtorek , coś poradzimy .

Wszycho jest git, tylko ja źle zacząłem Ty źle mnie zrozumiałeś. ;)

Atmosfera w cudzysłowie, czyli tak jakby zaprzeczenie, ale huk z tym! ;-)

Warka daje radę ale zatankujcie Perły ;)

Mario , daj już spokój (to był chrzest bojowy) :grin: - zdrówka pod Twoją perłę :drunk: i na spota we wtorek przyjedź :thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

jak najbardziej jestem na tak :decayed:

No to : "chluśniem , bo uśniem" śmietanko towarzyska .

Opublikowano

a zdróweczko zdróweczko :decayed::drinks::drinks::drinks: tyskie ponad wszystkie

Opublikowano

Po piwie warka nie staje fujarka :polew: , a po piwie tyskiem staje wszystkiem :polew:.

No to chlup w ten głupi dziób :drunk:

Opublikowano

Dzięki za zapro. Ogarnę tego VAG-a to przyjadę :grin::grin::grin: hehehe:joke:

Opublikowano
Dzięki za zapro. Ogarnę tego VAG-a to przyjadę :grin::grin::grin: hehehe:joke:

No problemos amigos :decayed:

Nie chcesz chyba powiedzieć ,że auto nie jeździ .... :dziura:

Opublikowano

No problemos amigos :decayed:

Nie chcesz chyba powiedzieć ,że auto nie jeździ .... :dziura:

Jeździ jak najbardziej, tylko wkurza mnie jeden nazwijmy to problem. Przy odpalaniu auta po dłuższym postoju wchodzi na 1200-1300 obrotów. Po tzw przygazówce obroty spadają poniżej tysiąca. Podejrzenie padło na nagar na zaworach i zanim miałbym rozbierać silnik chciałem go przebadać. Można z tym spokojnie jeździć ale jakoś mnie dręczy świadomość że coś nie do końca gra z moim autem... ot takie zboczenie... ;)

Opublikowano

Mario , auto rozumiem jak w profilu (1,6 benzyna) ...jak mam klekota - ale pamiętam jak miałem opel vectra b , to odpalając furę po dłuższym postoju też miałem podwyższone obroty ( automatyczne ssanie) .Nie ogarniam VAG-a i nie za bardzo wiem w jakiej grupie szukać problemu ( ale Góral ogarnie myślę temat ) .

Co do zboczenia .... tu same zboki .

Opublikowano

najpierw muszę siebie ogarnąć hehehe:decayed:

Opublikowano
najpierw muszę siebie ogarnąć hehehe:decayed:

Tomek fura Ci nie bangla ???

Opublikowano

alkomat mi Karolina zamontowała są promile nie ma zapłonu hehehe:decayed::decayed:

auto brudne ale śmiga :kox:

Opublikowano

Luknołem na filmik i przeczytałem Twój wątek ... Masz tam kilka dobrych sugestii ze strony Kolegów ( zerknij na świece i może są przebicia na przewodach ) no chyba że z braku doświadczenia z instalacją gazową coś się tam niedobrego dzieje - ale to tylko moje domysły .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.