Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Luknołem na filmik i przeczytałem Twój wątek ... Masz tam kilka dobrych sugestii ze strony Kolegów ( zerknij na świece i może są przebicia na przewodach ) no chyba że z braku doświadczenia z instalacją gazową coś się tam niedobrego dzieje - ale to tylko moje domysły .

Przewody wymienione w tamtym roku to samo świece. Teraz będę miał więcej czasu to się zajmę tematem.

Pozdrawiam, Cześć!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
alkomat mi Karolina zamontowała są promile nie ma zapłonu hehehe:decayed::decayed:

auto brudne ale śmiga :kox:

:polew: :polew: :polew:

No to siur , ważne że nic się złego nie dzieje ... wytrzeźwiej do wtorku i na spota, bo dawno Ciebie nie było :disgust:

Opublikowano

a no zeszło się kawałek czasu :decayed:

Opublikowano
a no zeszło się kawałek czasu :decayed:

To teraz musisz nadrobić :grin: (mówię o spotach , nie o piciu ) :polew:

Opublikowano
a no zeszło się kawałek czasu :decayed:

To teraz musisz nadrobić :grin: (mówię o spotach , nie o piciu ) :polew:

dawaj dawaj bo trzeba poprawić statystyki :whistling:

Opublikowano

Adam jakivty jestes podniecajajcy jak jestes takii naladowany hhehehehehehehehe

Opublikowano

Czego Rychu się czepiasz .......:angry:

Opublikowano

Ile będzie osób to może wpadne :)

Opublikowano
Ile będzie osób to może wpadne :)

Nie pytaj , tylko przybywaj :grin:

Dziń Dybry :hi:dziewczyny :kox:

Opublikowano

:decayed:

:hi:

---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ----------

Ile będzie osób to może wpadne :)

czy to ważne ile ważne że Pixi będzie :decayed:

Opublikowano

O , Tomek już wstał :naughty:

Pewnie że będę :kox: i mam nadzieje ze i Ty będziesz ....

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

Miłego dzionka Pany , spadam do roboty ...

Opublikowano

wstał wstał :decayed: suchość w gardle mnie zmusiła :grin:

A ja będę jak sam nie dam rady to Taxi zamówię :grin:

Opublikowano
Czego Rychu się czepiasz .......:angry:

a w życiu. jakbym mógł :grin:

Opublikowano
A jak tak dalej z tym pisaniem będzie to w końcu dogonimy Poznaniaków :whistling: ..... od jutra proszę się witać rano przynajmniej , bo jak nie to :bicz:

Dzień dobry :hi:

Muszę ustawić tak małą by udało mi się podjechać jutro :decayed:

Opublikowano

co tu taka cisza :naughty:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

:decayed:

Opublikowano
co tu taka cisza :naughty:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

:decayed:

Bo ja nic nie piszę :kox:

Opublikowano

:hi: w końcu mam dostęp do neta, nie wiadomo na jak długo ale udało mi się nadrobić zaległości na forum:wink: Ja jak mi na parkingu odblokuja noja OOOO to podjade na posta;)

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

Pixi widze szalałeś na forum:P

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

A mnie wiecej do ktorej bedzie ktos na Promenadzie?

Chetnie bym podjechal ale nie wiem o ktorej dzis robe zakoncze,

a przyznam ze chetnie sie zapoznam z ekipa zwiazana czterema kolkami ;-)

Opublikowano

różnie, zależy ile jest osób. przeważnie ok 22 PIXI gasi światło:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.