Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem, to jak dzis mi sie nie uda to przyjade w przyszly wtorek,

bo jezeli dzis wyjde z garazu tak jak wczoraj czyli okolo 22.30 to bedzie za pozno.

PS. Ile w wawie kosztuje podlaczenie auta do kompa?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

50-100

Opublikowano

Promenada to na Ostrobramskiej?

:kwasny: druki koniec wawy, to dzis na pewno nie dam rady :sad:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

To gdyby ktos potrzebowal to w Mosciskach moge podlaczyc kompa za 50.

Program ktory mamy to TEXA IDC4 NanoDiag.

Opublikowano

oniak vaguje za darmo więc kokosów nie zarobisz:whistling:

Opublikowano

:-) spoczko, rozumiem.

Opublikowano

Wybiera się ktoś z bemowa na spota? bo po tym co widze to nie ma szans bym ruszył moja niunie z parkingu...

Opublikowano

Ja jezeli bede jechal to mogl bym Cie zabrac bo mieszkam na wawrzyszewie,

ale jak pisalem wczesniej nie jestem pewien czy dzis dam rade sie wybrac.

Opublikowano
oniak vaguje za darmo więc kokosów nie zarobisz:whistling:

Proste ! :D

Opublikowano

Witam,jestem nowy jeżeli przyjadę ok 20.30 to jeszcze ktoś z Was będzie?

Opublikowano
Witam,jestem nowy jeżeli przyjadę ok 20.30 to jeszcze ktoś z Was będzie?

o tej godzinie to dopiero sie spot zaczyna :kox:

Opublikowano

Ok ,myślałem że o 19 .Postaram się wpaść.Nie mam tak wypasionej fury jak Wy ale zawsze to

A4 :)

Opublikowano

może i ja się zjawię (pierwszy raz :P) mam nadzieję, że z A6 w gazie mnie nie wygonicie ;)

Opublikowano

Kurde. Jak tłok i zamieszanie pod akademcem na parkingu. policja zamknęła parkingi, bo prezydent się wprosił na inaugurację roku .... na bank nie wyjadę dziś.... Typiszczu to jak będziesz wiedział czy jedziesz to daj znać na prv. No chyba że ktoś jeszcze z okolic bemowa by mógłmnie zabrać byłbym wdzięczny.

Opublikowano
Ok ,myślałem że o 19 .Postaram się wpaść.Nie mam tak wypasionej fury jak Wy ale zawsze to

A4 :)

O 19 :) ta 20:30, to chyba godzina kiedy chłopaki wracają z KFC :kox:

Może i ja podbije jak się wyrobię szybko z malowankiem... no i furkę trzeba umyć, wczoraj zaparkowałem pod drzewem i co najmniej kg kup mam na aucie :baseball:

Opublikowano

To gdyby ktos potrzebowal to w Mosciskach moge podlaczyc kompa za 50.

japitole nawet go nie widziałem a już go nie lubię :doh::doh:

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

oniak vaguje za darmo więc kokosów nie zarobisz:whistling:

jak zwykle czujny :decayed:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

no i furkę trzeba umyć,

Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem :decayed:

Opublikowano

Troudyl, mieszkasz na VA-cie?? ;p

Opublikowano

tak

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

Troudyl, mieszkasz na VA-cie?? ;p

tak a ty też?

Opublikowano
no i furkę trzeba umyć,

Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem :decayed:

Mogłem się Ciebie posłuchać :) umyć zdążyłem, a na spota się nie wyrobiłem ;/

Za tydzień może się uda... :)

Opublikowano
no i furkę trzeba umyć,

Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem :decayed:

Mogłem się Ciebie posłuchać :) umyć zdążyłem, a na spota się nie wyrobiłem ;/

Za tydzień może się uda... :)

:decayed::decayed::decayed:

a ja byłem ujebanym wozem i było ok :wink: a teraz idą Uboty :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Niedaleko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.