Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK czekam na phona :), 15min po nim mogę byc pod w. A potem i tak chyba przeniesiemy sie w kameralnym gronie pod a

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma to jak tajny kod małe a duże A ale ktore jest ktore :razz:

Opublikowano

Bartek jest nieśmiały :lol::lol:

Opublikowano

doprawdy powiadam wam !!

jutro czyli dzisiaj jest sądny dzień !! :lol:

VTG is fighting with our A4 monster:)

trzymamu kciuki i wieczorem albo wykres prosimy albo przewozisz nas we wtorek po kolei:)

wiecie o kim mowa:)??

Opublikowano

Noo nareszcie :D To we wtorek krecha :) Kiedy on tam będzie wiesz może ?

Opublikowano

nie no przewozi nas i to bez dwoch zdan :razz:

Opublikowano

a ja wyprzedzając chętnych ogłaszam, że jako pierwszy we wtorek (a jak się da wcześniej to i wcześniej:)) jade A4-monster by VTG/Bartte na stacje benzynową i leje 10 literków i śmigam :P:P:P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :cool::cool::grin::grin::grin:

Opublikowano

Nooo poziek czy będziesz pierwszy to nie wiem bo ja mieszkam koło VTG :P aaaaa 10 litrów to starczy na rozkręcenie turbawy :D

Opublikowano

Ono nie ma sprawy możesz siedzieć na fotelu obok...:)

Opublikowano

ja tam moge być i za pasażera :razz: wole do swojego zalać :mrgreen:

Opublikowano

Lukas ty chyba nie jechałeś tym aucie jak ono przkracza 6000RPM... lepsze 10L wachy niż krowa wódki jak dla mnie :)

Opublikowano

jechalem razem z Tzolwem pierwszym kursem jak was jeszcze nie bylo :razz: no dobra moze sie skusze a Poziek Ty mi też kiedys obiecaleś :razz:

Opublikowano

a niech będzie we wtorek się śmigniesz samemu:)

a jak wróce z USA i zrobie stage II to też dam ci się bzyknąć żebyś ogarnął różnice:)

Opublikowano

Umowa stoi bedziemy musieli jeszcze obgadać co i jak znaczy sie gdzie pijemy ta krówke w USA :mrgreen:

Opublikowano

zapraszasz do Miami? :cool:

Opublikowano

jak trzeba to jestem od 1 do 7 czerwca :mrgreen: Poziek pogadamy na spocie bo zaraz nam sie dostanie za OT :wink:

ale w sumie my tu organizujemy miedzykontynentalnego spota :mrgreen:

Opublikowano
Poziek Ty mi też kiedys obiecaleś
też dam ci się bzyknąć

:shock: Panowie widzę, ze jakieś romanse i namiętności ujawniły się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to po krówce czy przed takie wyznania :?: :razz:

zaraz nam sie dostanie za OT

w temacie spociki chyba nie mozna zrobić OT...bo niby jak :?:

a tak poważnie to ognisty spocik nam sie szykuje we wtorek czyżby bartte górą :?:

...zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie byli a bardzo by chcieli... :cool:

Opublikowano

a jakieś plany co do programu spotkania bo przejazdzki to rozumiem a może dodać do tego jakiś planowany grill albo cos :?: adamooo sie pojawi w koncu bo w sumie to chyba bedziemy zegnali Pozka tym razem a pozniej mnie :wink:

Opublikowano

alo alo alo

i co co co??? :twisted: :twisted: :twisted:

ktos wie???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.