Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co kto ma wiedzieć :?:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NIestety chłopaki nic narazie, praca nie pozwoliła mi sie wyrwać w piątek :( dopiero w pon wieczorem wrócę do Wawy, ale obiecuję że będzie coś zrobione na wtorkowy spot :P. Sorki za zamieszanie z tym vtg poprostu fizycdznie nie dałem rady

Opublikowano

No Bartek musisz cos do wtorku zrobic bo tu jest juz lista spoleczna na jazde :mrgreen:

Opublikowano

Wiem, wiem dam z siebie wszystko na wtorek będzie jeździć i nowa zabawka będzie w środku ale o tym już na spocie ;)

Opublikowano

o to beda jeszcze jakies niespodzianki czekam na wtorek jakies plany czy tylko "A" bo nie dostalem odpowiedzi :?:

Opublikowano

No ja osobiście nie miał bym nic przeciwko jakiemuś grilowi, ale nie chcę za nikogo decydować :)

Opublikowano

popieram grilla

po jeździe :twisted: :twisted:

Opublikowano

w sumie mozna by go zrobić na "a" (nie wiem czy male czy duze A) bo tam to duzo jest miejsca i woda gdzies niedaleko :mrgreen: tylko teraz kto ma grilla :?: i by go zabral adamooo cos wspominal ale czy bedzie :?:

Opublikowano

Ja niestety nie mam :( ale mogę zabrać coś na niego ;) coś tam sie wala po lodówce :D

Opublikowano

Mam nadzieje Bartek ze nie wala Ci sie to od swiat po tej lodowce :razz: bo bedzie trzeba zabrac duza krowe na tego spota zeby sie odkazic :mrgreen:

Opublikowano

Spokojnie krowa nie będzie potrzebna :D zakupy zrobiłem wczoraj, miałem dziś mieć grilla ze znajomymi ale jak pisałem musiałem wyjechać więccoś tam na wtorek już mamy :)

Opublikowano

Wiesz Bartek dobra krowa nie jest zła :mrgreen: to na grila jest cos tylko teraz nie ma jeszcze grilla

Opublikowano

ja niestety grilla nie posiadm więc w tej kwestii pomogę :sad:

ciekawe kto by tą krowę obalił jak wszyscy bez kierowców, co :?: :mrgreen:

a oto nasz gwaizdor ze święta pracy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.carster.pl/phots.php?which=sss20060501_&page=3&line=1&photo=0

Opublikowano

Hehe fota spoko .

Koleś jak napisał --" Jednak niebieskie A4 Łukasza nie było przygotowane tak kompleksowo jak Killer" .......nie no prawie to samo :P

A tu ja rok wcześniej :)http://www.carster.pl/phots.php?which=sss20050501_&page=3&line=1&photo=2

Opublikowano

NIe no Gwiazda z Ciebie ono jak sie patrzy w nagrode znajdz grilla i przytachaj go na spota :mrgreen:

Opublikowano

Ja mam grila spoko ale tak go rudy zjadł że boje sie go dotykać bo sie rozleci hehe

Opublikowano

jak nikt nie ma grilla to virtualnego sobie zrobimy z zimną kiełbą w reku :mrgreen:

widziałem jakieś prognozy pogodowe na wtorek - 15C i deszczowo :???: mało grilowe klimaty :sad:

Opublikowano

e tam pogoda zawsze klamie :mrgreen:

Opublikowano

Ono to bierz sie za czyszczenie :P, z pogogą napewno nie będzie najgorzej :)

Opublikowano

puszke hameraida w dlon i bedzie jak z marketu :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.