Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najpierw chcę wiedzieć jaki to jest rząd cen :przebiegly

Kable to minimum 20 zł, a max to nawet kilka tyś za metr.

Z czym chcesz zestawić te Wharfedale ? z Denonem, bo tak przeważnie proponują co po niektórzy ?

dobry wybór mam zestaw Wharfadale Crystal'a i powiem Ci że potrafią pieknie potelepeć ścianami :hi:

Który model masz ? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Który model masz ?

7.2 czy 7.1 już nie pamietam bo kupiłem to ze 3-4 lata temu ale do maxa jeszcze nigdy nie doszedłem :decayed: za głośno

Opublikowano

Który model masz ?

7.2 czy 7.1 już nie pamietam bo kupiłem to ze 3-4 lata temu ale do maxa jeszcze nigdy nie doszedłem :decayed: za głośno

..Zrób impreze to stestujemy :kox::D

Jak Lukasa na Odkrytej bedzie słychac to znaczy , że dobry sprzęcich :tongue4:

Opublikowano

Z czym chcesz zestawić te Wharfedale ? z Denonem, bo tak przeważnie proponują co po niektórzy ?

No idea. Na razie to chcę się tam wprowadzić w końcu :evil:

Jestem na etapie wstawiania mebli do kuchni :przebiegly:

Opublikowano

Z czym chcesz zestawić te Wharfedale ? z Denonem, bo tak przeważnie proponują co po niektórzy ?

a co w tym złego ?

W Denonie właśnie ida takie zestawy - ja u nich kupiłem całość ...ale nie przyznam się za ile bo mnie zabijecie śmiechem :wallbash:

Opublikowano

7.2 czy 7.1 już nie pamietam bo kupiłem to ze 3-4 lata temu ale do maxa jeszcze nigdy nie doszedłem :decayed: za głośno

To były Diamondy - ale masz podłogówki czy monitory ?

a co w tym złego ?

W Denonie właśnie ida takie zestawy - ja u nich kupiłem całość ...ale nie przyznam się za ile bo mnie zabijecie śmiechem :wallbash

To, że to jeden dystrybutor (Horn) i pakuje wszędzie takie zestawy, a wcale to ze sobą nie gra tak jak powinno :tongue4:

Ten rynek jest bardzo specyficzny i dla potencjalnego klienta bardzo łatwo jest wcisnąć to co się chce sprzedać, a nie to co powinno się sprzedać.

No idea. Na razie to chcę się tam wprowadzić w końcu :evil:

Pogadamy na którymś spocie :wink4:

Opublikowano

To były Diamondy - ale masz podłogówki czy monitory ?

wyglądają podobnie do tych

product.jpg

To, że to jeden dystrybutor (Horn) i pakuje wszędzie takie zestawy, a wcale to ze sobą nie gra tak jak powinno :tongue4:

??? jakieś sugestie :naughty: do tej pory byłem zadowolony ale jak może być jeszcze lepsza jakość to radź :naughty:

Opublikowano

??? jakieś sugestie :naughty

Jest kilka sprawdzonych połączeń i tego przeważnie się trzymam.

Wszystko zależne jest od tego ile chcesz na to przeznaczyć.

Opublikowano

??? jakieś sugestie :naughty

Jest kilka sprawdzonych połączeń i tego przeważnie się trzymam.

Wszystko zależne jest od tego ile chcesz na to przeznaczyć.

nooo tak to sobie możemy gadac jak o kupnie samochodu .. kupiłem A4 .. lepsza będzie S4 ...jeszcze lepsza RS4 .... etc

Koniec tematu bo schodzimy w III wymiar co by gdyby :decayed:

Opublikowano

Panowie ..nie chce marudzić jak stara pomarszona parówa ..ale ..

Coś nam dziś cienko idzie to pisanie :D

Opublikowano

ja zacząłem tydzień od przyjęcia na klate nowego projektu więc roboty mam do kwietnia w piz*u ... ale będę od czasu do czasu podsycał płomień :decayed:

Opublikowano

ja zacząłem tydzień od przyjęcia na klate nowego projektu więc roboty mam do kwietnia w piz*u ... ale będę od czasu do czasu podsycał płomień :decayed:

Skończyło sie całodzienne obijanie gruchy :decayed::D

Kurna panowie tu nie ma sie co pieścić ..tu trzeba dobijać do 2 0 0 0 :naughty::kox:

Opublikowano

Kurna panowie tu nie ma sie co pieścić ..tu trzeba dobijać do 2 0 0 0

ludzi trzeba zmotywowac - dobijemy do 2 k i co ... rozpoczniemy 2001

jakieś atrakcje muszą być ... siostra na weekend ..nowa turbina ... we wczasy w Rabce :decayed:

coś się chyba z tą kasą klubową musi dziać :cool1:

ps. ma ktoś numer do Wojtusania ?? poprosze na PeWu

Opublikowano

udzi trzeba zmotywowac - dobijemy do 2 k i co ... rozpoczniemy 2001

I sie napijemy :drunk: :beer1: :drinks:

Z atrakcji to wystarczy Poziowa M. :naughty::radocha::evil2:

Opublikowano

Z atrakcji to wystarczy Poziowa M. :naughty::radocha: :evil2

Aleś się napalił ... niestety M. już wyjechała więc trochę minie zanim będziesz mógł się zaprezentować :naughty::polew:

Na Twoim miejscu bym to zrobił, bo po tym jak Ciebie z poźkiem opisaliśmy to na 99% M. będzie zadowolona ze spotkania :wink4::tongue4:

Opublikowano

Aleś się napalił ...

..zaraz napalił... wiesz , że zmiana maldunku to sporo zajmie :decayed:

niestety M. już wyjechała więc trochę minie zanim będziesz mógł się zaprezentować

Gdzie ? Kurde .. zrobiliście to specjalnie ..Poziek wiedział , że polowanie rozpoczęte i pewnie wysłał siostre za granice :polew:

Wraca kiedy sie pytam ??? :kox::evil2:

Na Twoim miejscu bym to zrobił, bo po tym jak Ciebie z poźkiem opisaliśmy to na 99% M. będzie zadowolona ze spotkania

Taaaa ..pisać mnie tu co za ściemy poszły !! Znając waszą wyobraźnie to za***iste kwiaty mogą z tego wyjść :polew:

Opublikowano

Taaaa ..pisać mnie tu co za ściemy poszły !! Znając waszą wyobraźnie to za***iste kwiaty mogą z tego wyjść :polew:

powiedzieli M., że Jesteś najlepszym przyjacielem kobiety .. :oczko:

Opublikowano

powiedzieli M., że Jesteś najlepszym przyjacielem kobiety .. :oczko:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

powiedzieli M., że Jesteś najlepszym przyjacielem kobiety .. :oczko

Teraz to już lekko przesadziłeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

cytat z zaprzyjaźnionego forum :naughty:

"nosfer i raggaman... spam flooderzy pierwsza klasa " :gwizdanie: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.