Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :wink4: Paraf a Tobie tylko butelka na myśli :naughty:

Czy to moja wina, że lubię wypić... :mysli:

:kox: :kox: :kox:

no a czyja :naughty::polew: :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :wink4: Paraf a Tobie tylko butelka na myśli :naughty:

Czy to moja wina, że lubię wypić... :mysli:

:kox: :kox: :kox:

no a czyja :naughty::polew: :polew:

mustiego

:tongue4:

Opublikowano

Musti :gwizdanie: karwa polewaj :kox:

Opublikowano

Witam :wink4: Paraf a Tobie tylko butelka na myśli :naughty:

Czy to moja wina, że lubię wypić... :mysli:

:kox: :kox: :kox:

no a czyja :naughty::polew: :polew:

mustiego

:tongue4:

ale to co na siłę Ci w gardo leje ? :naughty: :gwizdanie:

bry :hi:

Opublikowano

siema , ale wtopa - zaspałem :decayed:

Opublikowano

siema , ale wtopa - zaspałem :decayed:

tak myślałem :wink4: druga opcja była taka że może już Ci się znudziło bycie ciągle pierwszym :polew::decayed:
Opublikowano

może już Ci się znudziło bycie ciągle pierwszym :polew::decayed:

eeee tam :wink4:

ide szorować podsufitke , w następny weekend bedzie na aucie :good:

Opublikowano

kto na men's day uderza dzisiaj na bemowo?

Opublikowano

kto na men's day uderza dzisiaj na bemowo?

eeee tam , pedalska impreza :thumbdown:

:bag:

Opublikowano

kto na men's day uderza dzisiaj na bemowo?

eeee tam , pedalska impreza :thumbdown:

:bag:

jechane :polew:
Opublikowano

kto na men's day uderza dzisiaj na bemowo?

eeee tam , pedalska impreza :thumbdown:

:bag:

jechane :polew:

nieeee , to tylko moje subiektywne zdanie o tej imprezie , taka , pewnego rodzaju forma zaczepki Bajka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:laghing2: :ssij::bicz:

może i pedalska, ale 1/4 i drifty bym obejrzał :gwizdanie:

Opublikowano

:laghing2: :ssij::bicz:

może i pedalska, ale 1/4 i drifty bym obejrzał :gwizdanie:

ale to co nikt normalny nie może w tej konkurencji startować tylko same ped**** czy jak to rozumieć :kox::polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 13:12_________________________________________________hit kolejki

legi nie idzie nie wiem czy to dlatego że niektórym się kończą kontrakty i się już nie przemęczają :wallbash:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 17:07_________________________________________________Dzisiaj sezon grillowy rozpoczalem, opierdolilem karkoweczke, kielbaske, kaszaneczke i 4 godziny spalem w hamaku :kox: :kox:

i ch***j do pracy trzeba jechac :disgust:

Opublikowano

:hi:

:siema:

Opublikowano

:hi: wszystkim .....

Bajk sąsiedzie słyszałeś w nocy odgłosy dzika :mysli: ( około 4-tej ) :mysli:

Opublikowano

:hi: wszystkim .....

Bajk sąsiedzie słyszałeś w nocy odgłosy dzika :mysli: ( około 4-tej ) :mysli:

LOOOL - nie :kox: :kox: spałem jak zabity - a co dziki nachodzą naszą dzielnicę? :co:

Opublikowano

:hi: wszystkim .....

Bajk sąsiedzie słyszałeś w nocy odgłosy dzika :mysli: ( około 4-tej ) :mysli:

LOOOL - nie :kox: :kox: spałem jak zabity - a co dziki nachodzą naszą dzielnicę? :co:

Tak :polew: straż miejska + myśliwi robili obławę na dzika .... karwa masakra o 4-tej nad ranem dzik tak "krzyczał" jak zarzynana świnia ( jak go złapali i wrzucili na busa) .... a i załoga interwencyjna darła mordy jak by byli w knajpie , aż mi córkę obudzili :wallbash: fiuty posrane ..... :thumbdown:

Opublikowano

:hi: wszystkim .....

Bajk sąsiedzie słyszałeś w nocy odgłosy dzika :mysli: ( około 4-tej ) :mysli:

LOOOL - nie :kox: :kox: spałem jak zabity - a co dziki nachodzą naszą dzielnicę? :co:

Tak :polew: straż miejska + myśliwi robili obławę na dzika .... karwa masakra o 4-tej nad ranem dzik tak "krzyczał" jak zarzynana świnia ( jak go złapali i wrzucili na busa) .... a i załoga interwencyjna darła mordy jak by byli w knajpie , aż mi córkę obudzili :wallbash: fiuty posrane ..... :thumbdown:

jak widać nie tak łatwo mnie obudzić :kox:

ok, czas się zbierać na party - miłego weekendowania

Opublikowano

Tylko jak będziesz wracał z party to uważaj na dziki ..... :polew: :polew: :polew: no i nie zalej pały :kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.