Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] przebieg 270 tys.


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kumpel mi truje głowę od tygodnia by poruszyć temat więc poruszam,ma ładną a4 serwisowana do końca i ma nalatane 270 tys i nie wie czy ją brać czy nie silnik 1.8 kodu nie pamiętam 125ps.ładna fakt bo widziałem w ogóle po niej nie widać że ma tyle nalatane wszystkie części ori wszędzie znaczki audi pełen serwis do końca,zawiecha ori rozrząd ori no ful ful,jedyne co to oponki do wymiany i łożysko huczy w lewym tylnym kole,cena 16 tys.zarejestrowana.Pytanie czy to warte ceny i czy te 270 to dużo czy nie?silnik cyka jak nowy kopyto jest na vag zero błędów,co wy sądzicie auto z takim przebiegiem,przynajmniej handlarz nie kreci na 170 he he tylko mówi jak jest :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 278 tyś km w aucie z 2000 roku na dodatek w gazie i po modzie na 196 ps :gwizdanie:

lejesz i jedziesz :wink4:

zresztą, myślisz że te wszystkie rodzynki na allegro z przebiegiem 187 tyś km serio tak mają? WĄTPIĘ :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko pytanie jest: czy warte jest 1,8 serwisowane na oryginalnych częściach z przebiegiem 270 tyś km tych pieniędzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie? jeżeli ktoś chce pewne auto i nie przeszkadza mu tak słaby silnik to nic tylko kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezależnie od:

rocznika, wyposażenia itp. ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik to pewnie 99-00 bo arg to polift, o ile dobrze kojarzę

wyposażenie? 2x elektryczne szyby, klimatronik i co też więcej tam ciekawego znajdziesz? resztę można dorezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"

ja bym się głęboko zastanowił :mysli: czy warto.

Osobiście myśle nad zmianą na coś młodszego i za moje AVG z grudnia 99r. z przebiegiem 288 tyś bym wołał 17-18 tyś zł :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena :)

Pamiętaj że niektórzy nie lubią diesli, więc wszystko jest możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie wiem czy to arg bo to nie o mój chodzi tylko o kupno innego przez kolegę,a wyposażenie jak w 2x szyba elek.4poduchy drewniana wstwaka normalny rocznik2000 polift kolor czarny,chodzi o przebieg czy to oby nie dużo te 270,a na alegro w 90%dziwnie wszystkie mają poniżęj 200 tys a na mobile de każdy ma 200 he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma się co zrażać chyba niech chłopak bierze i jeździ,widać że ktoś dbał o to auto a trudno licznik dla wygody psychicznej sobie może cofnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko udokumentowane i pewny samochód to tylko brać. Większość ma tyle bądź znacznie więcej tylko licznik pokazuje inaczej. Nie patrz na licznik tylko sprawdź dobrze stan techniczny. Jeśli był dobrze serwisowany i eksploatowany to można i drugie tyle machnąć bez problemu. Potarguj się z ceną :wink4: znajdź jak najwięcej mankamentów (nawet tych mało istotnych i drobiazgowych) i wtedy próbować zjechać z ceny. Ja tak zrobiłem mimo iż wiedziałem że zdrową sztukę kupuję to szukałem czegokolwiek. Udało się zbić 900zł, wymianę łańcuszka wraz z napinaczem + ubezpieczenie i przegląd :good: więc jak kupiłem to byłem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do silnika to brak uwag pali na dotyk nie ma błędów na vagu wszystko ze znaczkiem audi każda część,wyje tylko łożysko tylnego koła i oponki już zjechane i tyle,przynajmniej ma pewność że ma te 270 bo do ostatniego miecha serwis i po numerze vin też się zgadza.A nie jak nieraz handlarze piszą serwis a ona ostatni raz w 2009 w serwisie była a dwa lata mógł ktoś nalatać bóg wie ile,dzięki panowie trochę kolega mi na oczy przejrzał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% handlarzy piszę że książka...albo lewa albo ostatni wpis 5 lat temu, ALE KOMPLET DOKUMENTÓW JEST!

Także lepiej brać prawdziwe 270 niz 180 (400+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...