Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o klimatyzacje


prikrize

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

W moim aucie na klinatroniku mam do wyboru temperatury w zakresie od 18-24oC i mam pytanie czy da się wgrać jakiś program albo funkcje (nie wiem ja to nazwać) aby rozszerzyć ten zakres np od 13-24?? Ponieważ gdy na zewnątrz jest ok 15oC to mi dmucha ciepłym powietrzem, a chciałbym np otrzymać temp. ok 13oC. Da się coś takiego zrobić?? Jak tak to proszę o instrukcje jak dla niefachowca;p

Z góry dzięki i pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może klapka ci nie otwiera i leci ci ciepłe powietrze Sprawdź czy nie masz jakiś błędów na klimatroniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciepłe będzie dmuchać bo na zewnątrz jest poniżej 18oC więc to nie klapka tylko chodzi o to że nie mogę ustawić mniejszej tyemperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimatronik dziala Ci poprawnie ale musze przyznac ze jestes pierwszym ktoremu to przeszkadza .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załącz klimę i już masz zimno nie idzie ustawić mniszej temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kompresor się załączył i dalej leci ciepłe to się klapka zacięła [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 14:58_________________________________________________Poczytaj jeszcze to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem pod 1 wyszło mi .0 a pod 10 wyszło mi 7, ale mogłem je zmienić na5, 6, 7 regulacją prędkości nawiewu.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 16:38_________________________________________________a w tej chwili na zewnątrz jest ponad 20oC a on na 18 dmucha ciepłym powietrzem, dlaczego tak się dzieje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź to odkurzaczem, Ja kiedyś miałem tam kłaczki kurzu i też trochę głupiało. Po odkurzeniu jest ok :good: Co do temp. zawsze możesz dać mniej czyli na LO to powinno Ci zamknąć całkiem ciepłe powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag-iem było sprawdzone brak błędów klimatyzacja nabita ale nawet na lo dmucha ciepłym i to tyko górnymi9 klapkami na szyby, mechanik podejrzewa ze to może być zepsuty sterownik. co o tym sądzicie??[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:03_________________________________________________a musze go odsłonić zeby odkurzyć czy wystarczy przyłożyć bez odsłaniania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag-iem było sprawdzone brak błędów klimatyzacja nabita ale nawet na lo dmucha ciepłym i to tyko górnymi9 klapkami na szyby, mechanik podejrzewa ze to może być zepsuty sterownik. co o tym sądzicie??[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:03_________________________________________________a musze go odsłonić zeby odkurzyć czy wystarczy przyłożyć bez odsłaniania??

nie wiem czy to pomoże ale najpierw sprawdź bez odsłaniania :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jednak ten silniczek szwankuje co steruje klapą ciepło-zimno. Podłącz pod Vaga i zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dam na lo to dmucha ciepłym tak jak na każdej temperaturze i dmucha tylko na szybę nieważne jak ustawie.

a po podłączeniu pod komputer to dmuchało zimnym z każdej kratki i nie wykryło żadnych problemów a czujnik odkurzyłem ze zdjęciem osłony i nic nie pomogło;p A najlepsze jest to ze za klucz do radia posłużyła mi karta kredytowa pocięta w małe paski;p[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 14:50_________________________________________________a mam pytanie czy da się jakoś na krótko sprawdzić klapy i sterownik?? Jak nie to jak można inaczej sprawdzić co padło bo nie chciałbym na marne wydawać kasę. I jeśli macie inne pomysły jak mógłbym to naprawić będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a zamykasz obieg ? w sensie zero nadmuchu z zewnatrz :) wiem ze moze i gupie bo oczywista oczywistosc ale.... znam taki przypadek co tak jezdzil ^^ i sie dziwil ze slabo mu klima pyka a wczesniej klimy nie mial. ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale według mnie to ja mam tylko podgrzewanie przedniej szyby a reszta nie chce się odpalić i nie wiem czy to klapki się zacięły czy sterownik podaje złe dane. Bo przy sprawdzaniu komputerem normalnie dmuchało zimnym z kratek i na nogi. Więc nie wiem już co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...