Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Imprezy/dyskoteki


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z was ma taki sam sentyment do tych imprez?? albo moze tam bywał?

No i do rzecz jasna założyciela czyli Dj Krisa (jego cytat pobudza myśli na początku pierwszego filmiku) :) Drugi link to sam Kris, człowiek który zrobił BARDZO dużo dla sceny klubowej.

1)

2)

Ktoś z was bawił sie na powyższych imprezach lub w klubie Ekwador za czasów jego świetności jak jeszcze Kris tam był rezydentem?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Ekwadorze w Mielnie w 2008 roku, miałem bilety na Sunrise jak grał Tiesto ale z powodu tego że nie miałem wtedy jeszcze 18 to odsprzedałem bilety i pobawiłem się za to w Mielnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sunrise to syf i burdel ciulowa organizacja bagno dla poznaniaków którzy się kwasu najedza i udają kozaków .http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100827/KOLOBRZEG/492861664 tam nie byłem nigdy i nie mam zamiaru chodź dla moich kolegów dla których wypad na wioskę do klubu to jest super impreza to taki sunrise dla nich to jest spełnienie ich marzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalizujesz. Tak samo mogę powiedzieć :

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Smiertelna-ofiara-pierwszego-dnia-Przystanku-Woodstock,wid,11365819,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1c256

Woodstock to gówno itd. itp. Nigdy nie byłem to się nie wypowiadam, o Sunrise dużo czytałem bo się miałem wybierać i fajnie się zapowiadało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że takie opinie bedą :gwizdanie:

To są tysiace ludzi i jest tak, że jedni jadą tam najeść sie "grochu" naciagnąć fety i nic nie wiedza ale też wielu jest tam ludzi którzy jadą się bawic i wypic piwko.

Tak więc nawet jak pielgrzymka pójdzie cos moze się wydarzyć i na to nie ma mocnych, nie idzie wszystkiego ogarnąć.

Organizacja samej imprezy jest super a co sie dzieje 2, 5 10km dalej od imprezy to juz nie wiadomo tak więc preditio come down :wink4:

Nie wiem jaką muze preferujesz ale nie oceniaj wszystkiego po artykułach itp itd :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra ze swoim mężem tam była 3 razy co rok co dwa lata i cały czas tak samo było czyli :thumbdown: no a ktoś kto lubi takie imprezy typu sunrsie to jego sprawa . muzyka jaką preferuje jest tak szeroka jak wybór wyposażenia audi od bi-xeonów skrętnych do tego jakie mają być felgi :wink4:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:56_________________________________________________http://www.youtube.com/user/Preditio?feature=mhum#p/f jak chcesz zobaczyć to masz na YT w ulubionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra ze swoim mężem tam była 3 razy co rok co dwa lata i cały czas tak samo było czyli :thumbdown:

Ale była tam 3 razy, tak więc musiało jej się jednak podobać :)

Każdy preferuje inną muzykę ja lubię taka bo przypomina mi moje lata młodości ale nie oznacza to, że nie toleruje innej muzyki która leci w radiu :)

A co do syfu itp to na koncertach np Maryli Rodowicz czy tam nawet Dody tez zdarzają się sytuacje takie czy owakie tylko, ze takie imprezy mają wielu wrogów tylko dlatego, że jest na nich masa młodzieży a wiele osób twierdzi, że młodzież równa się narkotyki.

I tak to właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a może ktoś interesuję się mocniejszymi klimatami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUCEK Qlimax to chyba najlepsza impreza z cyklu Q-dance Invents :naughty:

Tam trzeba poprostu być :kox: Efekty nagłośnienia jak najbardziej ok ale wizualizacje a w szczególności laser show to MASAKRA :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza :kox: ja na Sunrise nie byłem ale mam zaliczone Beach Party w Gdyni w 2006 roku i wg mnie takie imprezy są spoko :good: tylko trzeba podejść do tego z głową :wink4: ćpuny i powaleńcy są wszędzie, i na imprezach tego typu też się tacy znajdą ale nie ma co przesadzać :cool1:

a na całkiem pierwszym filmiku widać na dodatek jakie mamy piękne laski w Polsce :kox: chociażby dlatego warto raz pojechać na taki event :good:

ma ktoś seta ale bez tych debilnych wrzasków, gwizdów, oklasków itp, tylko samą muzykę, z filmiku oznaczonego numerem 1 (drugi w kolejności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie orientuje to takiego seta nie było, tylko z wrzaskami ludzi bo to w końcu cos w stylu koncertu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik to regularnie w aucie oglądam :kox:

Dotarłem do Mielna dwa dni po sunrisie i niestety nie było mi dane...

Moja żona się tam bawiła i nawet mówi że było fajnie...

Rok nie pamiętam... Zaraz, jak dobrze liczę to po ślubie jestem 4 lata :mysli: to ten sunrise był 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na SF 2007

3 dni resetu :evil::kox::radocha::sesese::buhaha::witch::heat::dance2:

było oooosssssttttrrroooooo!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Ten filmik to regularnie w aucie oglądam :kox:

Dotarłem do Mielna dwa dni po sunrisie i niestety nie było mi dane...

Moja żona się tam bawiła i nawet mówi że było fajnie...

Rok nie pamiętam... Zaraz, jak dobrze liczę to po ślubie jestem 4 lata :mysli: to ten sunrise był 2006.

Ja to mam jako dzwonek w tel :kox: Kołooobrzeg :decayed: Kris jest Gość!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pie*dole, normalnie oglądam te filmiki po prae razy na dzień i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jadę tam w tym roku :shocked::slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pie*dole, normalnie oglądam te filmiki po prae razy na dzień i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jadę tam w tym roku :shocked::slina::kox:

Warto!!! uwierz, że warto. Wspomnienia nie do opisania, najważniejsze, żeby była super pogoda, wtedy dopiero jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pie*dole, normalnie oglądam te filmiki po prae razy na dzień i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jadę tam w tym roku :shocked::slina::kox:

Warto!!! uwierz, że warto. Wspomnienia nie do opisania, najważniejsze, żeby była super pogoda, wtedy dopiero jest super

najbardziej to mnie tam ciągnie z powodu fajnych lasek :kox: oczywiście muza też przyciąga ale na sucho to by nie dało rady się ostro pobawić, a ja raczej nie chciałbym się "wspomagać" :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...