Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?


Bartek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. przerzucam się na 18" i zainteresowały mnie takie fele

http://moto.allegro.pl/18-tt-rs-5x112-audi-vw-germany-nowosc-i1546160557.html

co myślicie o wzorze? mam czarnego Avanta z chromem wokół szyb, relingi satyna i chromowane lusterka in.pro

a jak z jakością tych felg? napisane że to Germany więc chyba ok? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś kogoś o VT i będziesz widział jak może to wyglądać. :wink4: Co do trwałości felgi to nie jestem w stanie Ci czegokolwiek powiedzieć. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne :good: daj zdjęcie autka to we wkleję na autko i sam ocenisz jak wyglądają u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe miałem takie, raczej dalej mam ale 19 tylko że w połysku. Jakość wykonania b. wysoka, po niecałym roku używania praktycznie 0 uszkodzeń (rys, wgnieceń, felgi prościutkie; sprawdzane u wulkanizatora). Powiem ci że fajnie wyglądają z moim ciemno szarym audi ale teraz planuję na dniach kupić 17. Jak znajdę to zapodam zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam? może ktoś coś jeszcze powiedzieć o tej feldze? wacham się miedzy nimi a RS6

C5 czy C6 ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/19-r8-v10-5x112-audi-vw-germany-nowosc-i1607909208.html#gallery

Te są moim zdaniem :kox: :kox: :kox:

Ja na twoim miejscu szukałbym takiego właśnie wzoru z R8 tylko 18" bo te w ogłoszeniu to 19".

Ale te do których podałeś linka też są :good: na pewno będą ładnie pasować do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś szukając jak wyglada b6 na felgach rs6 (c6) natknąłem sie na pewne forum, na którym jest kilka przykładowych VT różnych felg ;)

http://www.ozaudi.com/forums/showthread.php/27664-C6-RS6-Rims-on-the-B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąłem RS6 C5. może mało oryginalnie ale przeważyły względy ekonomiczne ( kupiłem komplet felg ori za 1000 PLN w super stanie) zawsze mogę je później sprzedać. myślę że chętnych nie zabraknie :naughty:

1000 zł za 18 rs6 ? cena koxxx :shocked:

kurna czemu jak ja chce kupic to nie moge nigdy trafic na taką okazję :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak...trzymaj się z dala od felg pochodzenia Chińskiego i Włoskiego ( tu wyjatek firma MAM, robi całkiem znośne repliki ) a reszta ?!

rotawheels.jpg

post3370355626001305201.jpg

img0193ir0.jpg

brokenrotawheelthumb1.jpg

astonmartindb7011pbjt8u.jpg

myślę że tyle wystarczy za komentarz Chińskich replik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąłem RS6 C5. może mało oryginalnie ale przeważyły względy ekonomiczne ( kupiłem komplet felg ori za 1000 PLN w super stanie) zawsze mogę je później sprzedać. myślę że chętnych nie zabraknie :naughty:

Ty wziąłeś z allegro ten komplet 5 szt. RS6 z jedną oponą na zapasie? :naughty:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________

wziąłem RS6 C5. może mało oryginalnie ale przeważyły względy ekonomiczne ( kupiłem komplet felg ori za 1000 PLN w super stanie) zawsze mogę je później sprzedać. myślę że chętnych nie zabraknie :naughty:

1000 zł za 18 rs6 ? cena koxxx :shocked:

kurna czemu jak ja chce kupic to nie moge nigdy trafic na taką okazję :wallbash:

Ja szukałem tydzień i o to co wyczaiłem naprzykład:

http://moto.allegro.pl/oryginalne-audi-rs-5-szt-opona-pirelli-pzero-i1650830164.html

:wink4:

Ale że ostatnio pół forum jeździ na RS6 to wyczaiłem inną felgę w jeszcze lepszym pieniądzu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem brać te 5 szt. ale kumpel kupił do A3 repliki RS6 dwa dni wcześniej a chciałem być troszkę oryginalny :naughty: Jedzie do mnie inny wzór z audi który w B5 ma tylko jedna osoba na forum i w śmiesznym pieniądzu bo też za 1000 zł :evil:

Mi może się znudzi za rok ta co będę miał to się najwyżej zamienimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...