Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moje maleństwo :)


BerniONE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszła pora i na mnie więc zaprezentuje Moją A4 :) Tak więc Silniczek ADR 1.8 125hp, rok produkcji 1995, przebieg jak na ten rok myślę, że całkiem sympatyczny bo 197 000.

Wyposażenie :

-klimatronic

-tempomat

-podgrzewany tyłek

-elektryczne szyby + lusterka

-2 jaśki

Ostatnio się pokusiłem na zawieszenie gwintowane MTS Technik,poszło trochę na glebe i w sumie nie narzekam jak narazie, do tego doszły 18' ANTERA z sympatycznym rantem :) Kula się to wszystko na oponach 225/40 z przodu i 255/35 z tyłu,a wszystko to na dystansach 5mm na koło.

Ponadto Lampy z przodu black Angel Eyes, a tył LEDowo.

Odnośnie nagłośnienia to jednostka sterująca ALPINE IDA X301 RR, w bagażniku skrzynka basowa JBL 1200w ze wzmacniaczem Magnata, w sumie nie gra najgorzej :)

Dodatkowo podświetliłem nogi kierowcy i pasażera na czerwono ledami (pod światła) , wszystko w nocy ładnie razem współgra na czerwono.

W planach jeszcze:

-rozrząd

-filtry

-chrom nakładki na lusterka

-chrom na obwódki szyb

-zamiana kierownicy na trójramienną

-podłokietnik

-chciałem wrzucić mu chip, ale troszkę poczytałem forum i z tego co piszecie to silnik ten niezbyt jest podatny na tuning:>

- i marzy mi się grill z RS4 :)

Niżej kilka fotek, jak zrobię coś jeszcze to wstawię

Szczere opinie mile widziane, pozdrawiam :)

IMAG0179.jpg

IMAG0180.jpg

IMAG0183.jpg

IMAG0189.jpg

IMAG0191.jpg

IMAG0193.jpg

IMAG0195.jpg

IMAG0196.jpg

IMAG0202.jpg

IMAG0198.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tył i przód :thumbdown: daj ramke grilla w czarny mat a tak poza tym fura nice, te felgi bym bardziej widział w jakimś mercedesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy przód i tył :sick3:

Felga i gleba :good:

Klapę malował chyba jakiś pół-główek :wink4:

Zerwij oznaczenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz... :mysli:

lampy przod i tyl...lipa :wallbash:

zadnych tych chromow na lustra :sick3:

...ale za to...fela i gleba robiua swoja robote :oklaski:

apropos koledzy jak i byliby napewno wdzieczni abys ukazal "swoje" wnetrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę trzeba pozmieniać co nieco :decayed: przede wszystkim lampy, kierunki boczne na białe, emblemat razi mnie ten z odwrotną 4 :tongue4: nie montuj chrom nakładki na lusterka z bliska paskudnie one wyglądają, uwierz mi i jeszcze mogą Ci wypaść podczas szybkiej jazdy, szkoda marnować kasy pozostałe plany są na :good: pokaz zdjęcia z wnętrza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oznaczenia będą ściągnięte :) co do kierunków to myślałem nad zmianą na ciemne. Odnośnie chromów to myślałem, że będą pasowały lusterka + szyby + rant z felg... ale skoro odradzacie :) Powiedzcie mi jeszcze skąd wytrzasnąć podświetlane kratki nawiewów :>? bo albo źle szukam albo są tak ciężko dostępne :> pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze skąd wytrzasnąć podświetlane kratki nawiewów :>? bo albo źle szukam albo są tak ciężko dostępne :> pzdr

a byles w forumowych dzialach sprzedam zamienie oddam itd bo ostatnio widzialem ze 2 ogloszenia w ktoryms z tych dzialow :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze skąd wytrzasnąć podświetlane kratki nawiewów :>? bo albo źle szukam albo są tak ciężko dostępne :> pzdr

a byles w forumowych dzialach sprzedam zamienie oddam itd bo ostatnio widzialem ze 2 ogloszenia w ktoryms z tych dzialow :tongue4:

Byłem byłem ale widziałem tam tylko B6 B7 :P

no byly podswietlane i kratki do b6/7 i byly podswietlane klamki do b6 i byly tez podswietlane kratki do By5tki...chyba ze Cie ktos ubiegl :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wrzucałem za 100zł kompletne podświetlane kratki, ale albo ktoś się dogadał po za allegro albo nie wiem co :mysli:http://moto.allegro.pl/nawiew-nawiewy-audi-a4-lift-99-01-idealne-i1579362937.html

co do auta to jak posłuchasz rad userów to będzie ok bo materiał jest dobry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...