Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przeguby


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie ustawili odrazu po zmianie koncówek i innych rzeczy to dali d*py po całosci.Najlepiej zmien mechanika pojedź gdzies indziej bo widze ze to jacys niespełna rozumu fachowcy :wallbash: jezeli po wymianie drazków i koncówek nie ustawili zbierznosci a wiadomym jest to ze wszystko sie przestawiło o mm badź wiecej to przez ten czas kiedy sie ułozyc miałoby wszystko zdazyłoby ci uszkodzic opony.dla mnie to totalna beznadzieja z ich strony.[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 23:32_________________________________________________ pewnie ze tak tez mozna ale nie zawsze tak sie da kazdy ma inne metody montazu.Jedni po gwincie drudzy po suwmiarce itp.A złotówy na kija czy jakos tak:) nigdy nikomu nie oddałem auta bez ustawienia zbierznosci.Natychmiastowa to jest czynnosc.

dokładnie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak jak wyzej było napisane aby samemu sprawdzic luzy na kołach jak sprawdzisz bedziesz wiedział co wyminic.Nie podoba mi sie praca tych gosci.Jak bedziesz wiedział na czym masz luz kup zmien jezeli bedziesz chciał samamu zrobic jesli nie to jedz na warsztat ale ja juz bym do nich nie pojechał z tego wzgledu to podpadziocha tez serwis albo ten mechanik.Klientowi zawsze trzeba dokładnie wytłumaczyc co i jak trzeba zrobic czy wymienic a oni tak to nagadali ze nic z tego nie wiadomo jest:)heh masakra. Sprawdź jeszcze opony czy nie ściera ci od srodka albo od zewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to ten mechanik powinien kury macać na zajmować się samochodami, to pewnie jeden z tych magików co zakłada odwrotnie klocki hamulcowe. Do zbieżności przeguby nic nie maja tylko sworznie jak masz wytłuczone to jest problem z ustawieniem zbieżności, ale da się to zrobić na chwilkę bo potem i tak wróci do starego połażenia bo sworznie nie trzymają. Wiem bo właśnie sam przerabiam temat sworzni i zbieżności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...