Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wycieraczki przednie ciężko chodzą


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z predkością wycieraczek: otóż na każdym "biegu" chodzą tak samo powoli, wyczytałem w podobnych wątkach że przyczyną mogą być śruby, ale czy jest możliwość że to wina jakiegoś przekaźnika, albo przełącznika wycieraczek??

Po raz kolejny zmieniam Twój temat, następne źle nazwane wylądują w Koszu

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzą z trudem/przeskakując ja bym się dopatrywał przyczyny w zaśniedzeniu trzpieni.

Szukaj na forum, nawet w dziale warsztat jest opis jak odkręcić i wyczyścić.

Generalnie troche roboty jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja smarowałem cięgna pod szyba i sworznie mocowania trzpienie bez odkręcania WD :th: 40 pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wszystko rozebrac i nasparować wd pomaga na krótko tak jak pisze Wiciu lub jak w moim przypadku w ogóle nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu również miałem ten problem, 2h roboty i wycieraczki chodzą jak nowe. Problem jest w mizernym uszczelnieniu trzpieni (tylko oring), przez który dostają się zanieczyszczenia powodujące zapiekanie się trzpieni w tulejkach. Podwijaj rękawy i do dzieła - powodzenia :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki mały OT...

dziś ściągałem jedno ramie wycieraczki (konieczne przy zakladaniu alarmu) i moge powiedziec ze to robota dla cierpliwego ;) za cholere nie chcialo zejść z trzpienia ale pol godziny kombinowania i menda puściła :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...