Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Wahacze Ruville?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co patrzyłem na poprzednie posty, większość opinii jest wg mnie aktualna. Fakt, że Ruville to konfekcjoner (tj. pakowacz), a więc pakuje części, nie jest żadną ujmą. Ostatnio zakupiłem coś takiego - wahacze ruville, więc zrobiłem rozeznanie, i raz że części w pudełkach Ruville to komponenty wysokiej jakości, a dwa że jest na nie gwarancja ruville'a właśnie. jeśli więc mamy możliwość kupna wahaczy Ruville'a po atrakcyjnej cenie, to można brać i nie zastanawiać się... ale to oczywiście tylko moja opinia :)

Opublikowano

Z tego co patrzyłem na poprzednie posty, większość opinii jest wg mnie aktualna. Fakt, że Ruville to konfekcjoner (tj. pakowacz), a więc pakuje części, nie jest żadną ujmą. Ostatnio zakupiłem coś takiego - wahacze ruville, więc zrobiłem rozeznanie, i raz że części w pudełkach Ruville to komponenty wysokiej jakości, a dwa że jest na nie gwarancja ruville'a właśnie. jeśli więc mamy możliwość kupna wahaczy Ruville'a po atrakcyjnej cenie, to można brać i nie zastanawiać się... ale to oczywiście tylko moja opinia :)

ja zdecydowałem się na wahacze ruville nie ma sensu przepłacać dobra jakość moim zdaniem nic się nie różnią od firmy (Febi) ja przejechałem na tych wahaczach ruville około 60 tys km i dopiero mi poszedł górny wahacz a potem następne, wiec wymieniam znowu na cały komplet bo nie opłacą się wymieniać pojedynczo :naughty:

Opublikowano

6 tys km ? :shocked:

Opublikowano

Z tego co patrzyłem na poprzednie posty, większość opinii jest wg mnie aktualna. Fakt, że Ruville to konfekcjoner (tj. pakowacz), a więc pakuje części, nie jest żadną ujmą. Ostatnio zakupiłem coś takiego - wahacze ruville, więc zrobiłem rozeznanie, i raz że części w pudełkach Ruville to komponenty wysokiej jakości, a dwa że jest na nie gwarancja ruville'a właśnie. jeśli więc mamy możliwość kupna wahaczy Ruville'a po atrakcyjnej cenie, to można brać i nie zastanawiać się... ale to oczywiście tylko moja opinia :)

ja zdecydowałem się na wahacze ruville nie ma sensu przepłacać dobra jakość moim zdaniem nic się nie różnią od firmy (Febi) ja przejechałem na tych wahaczach ruville około 6 tys km i dopiero mi poszedł górny wahacz a potem następne, wiec wymieniam znowu na cały komplet bo nie opłacą się wymieniać pojedynczo :naughty:

Kolega chyba zapomniał dopisać zero i zamiast 60 tys. napisał 6 tys. no chyba, że tak bardzo zadowolony jest z tego, że co 6 tys. wymienia wahacze :kox:

Opublikowano

Z tego co patrzyłem na poprzednie posty, większość opinii jest wg mnie aktualna. Fakt, że Ruville to konfekcjoner (tj. pakowacz), a więc pakuje części, nie jest żadną ujmą. Ostatnio zakupiłem coś takiego - wahacze ruville, więc zrobiłem rozeznanie, i raz że części w pudełkach Ruville to komponenty wysokiej jakości, a dwa że jest na nie gwarancja ruville'a właśnie. jeśli więc mamy możliwość kupna wahaczy Ruville'a po atrakcyjnej cenie, to można brać i nie zastanawiać się... ale to oczywiście tylko moja opinia :)

ja zdecydowałem się na wahacze ruville nie ma sensu przepłacać dobra jakość moim zdaniem nic się nie różnią od firmy (Febi) ja przejechałem na tych wahaczach ruville około 60 tys km i dopiero mi poszedł górny wahacz a potem następne, wiec wymieniam znowu na cały komplet bo nie opłacą się wymieniać pojedynczo :naughty:

ale się walnąłem już zmienione :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja rok temu kupilem zamienniki QAP, ale czekaly w kartonie. Z uwagi, iz opinie byly skrajnie rozne postanowilem je sprzedac i teraz planuje kupic Rouville.

Szukam teraz dostawcy, od ktorego kupie oryginaly, bo podobno pojawily sie podrabiane.

Z reszta jest juz kilka aukcji na allegro podejrzanych....

Postaram sie zime jeszcze przejechac na lekko stukajacym zawieszeniu ori(szkoda mi w te mrozy tluc nowe wahacze) i od razu po zimie wrzuce rouville.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Też zdecydowałem się na zestaw Ruville za namową mojego kolegi który pracuję w serwisie. Mówi że to dobry kompromis między ceną a jakością która wydaje się być na zbliżonym poziomie do lema, a ludzie którzy do tej pory je założyli w ogóle nie narzekają:eusathink:

Kupiłem je dosłownie wczoraj (allegro) starając się wcześniej przewertować jak najwięcej for z tematami wahaczy do B5, co by poźniej mieć czyste sumienie :wink: Trafiłem min. na szeroki temat poświęcony MS-om itp. jak przypuszczałem najwięcej pochlebnych opini zebrały oczywiście lemy, do których też początkowo się skłaniałem, tylko dowiedziawszy się że jest sporo podróbek, szczególnie w tych okazyjnych cenach zacząłem mieć zwyczajnego stracha, a cena tych z pewnych źródeł jest trochę zaporowa dla zwykłego zjadacza chleba i zmusza do szukania innej alternatywy.(wiadomo, jakby nie było innej możliwości lepiej się zapożyczyć niż zabić:wink:)

Suma sumarum padło na tego Ruvilla, a ostateczną decyzje podjąłem praktycznie po rozmowie z w/w kumplem bo niestety w necie na razie jest bardzo mało info o nich. Mam nadzieje że te Ruville mnie nie zawiodą i okażą się być tym ponoć bardzo dobrym produktem jak mnie przekonywał dobry kolega :smiley:

Kiedy już sam na nich pojeżdżę i będę miał już jakiś obraz co do ich jakości od razu napiszę tutaj, jeśli coś zacznie pukać/stukać przedwcześnie też będę niezwłocznie informował. No nic pożyjemy/pojeździmy, zobaczymy, oby było wszystko git. Pzdr

Opublikowano

Powiem tak nie wiem jak Ruville ale ja przerobiłem juz 3 komplety wachaczy teraz jeżdze na lemforderach i jest swiety spokój mam gwint mts pierwsze dwa komplety nawet 10000 tys nie zrobily a na lemf juz przejechalem 40000 tys i nic

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam te wahacze, 2 tys na razie przejechane, jest ok, mechanik mnie na nie namówił, gadał że trzy takie zakładał i nikt do tej pory nie narzekał,

Opublikowano

ja również ostatnio zakupiłem wahacz tej firmy, od sklepowego kolegi słyszałem, że to dość dobre i porządne produkty

  • 7 lat później...
Opublikowano

Dzień dobry. Odgrzewam specjalnie, bo uważam, że nowe informacje na temat tej firmy są przydatne. Jak wyglądają wasze opinie na temat Ruville'a w 2020roku? Może Panowie co pisali 8 lat temu jeszcze używają tego forum i opowiedzą coś więcej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.