Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stary - 40 choinek zapachowych ludziom wysyłasz już Miesiąc czasu *w tym wątku* - poprzedni nawet nie wiem kiedy został założony..

I nic tylko "prośba o wyrozumiałość" "prośba o trochę czasu" tu Cię nie ma, tutaj KANAL za Ciebie pisze, tutaj jesteś zarobiony, tam poczta polska, gdzieś tam ludzie Ci nie wysyłają danych adresowych..

Strasznie biedny człowiek jesteś, masz ku* turbo-pecha.. :kox:

Opublikowano

Stary - 40 choinek zapachowych ludziom wysyłasz już Miesiąc czasu *w tym wątku* - poprzedni nawet nie wiem kiedy został założony..

I nic tylko "prośba o wyrozumiałość" "prośba o trochę czasu" tu Cię nie ma, tutaj KANAL za Ciebie pisze, tutaj jesteś zarobiony, tam poczta polska, gdzieś tam ludzie Ci nie wysyłają danych adresowych..

Strasznie biedny człowiek jesteś, masz ku* turbo-pecha.. :kox:

a ja napisze ze mnie dotarly choineczki elegancko i to z tydzien temu moze nawet ponad :good:

Opublikowano

Stary - 40 choinek zapachowych ludziom wysyłasz już Miesiąc czasu *w tym wątku* - poprzedni nawet nie wiem kiedy został założony..

I nic tylko "prośba o wyrozumiałość" "prośba o trochę czasu" tu Cię nie ma, tutaj KANAL za Ciebie pisze, tutaj jesteś zarobiony, tam poczta polska, gdzieś tam ludzie Ci nie wysyłają danych adresowych..

Strasznie biedny człowiek jesteś, masz ku* turbo-pecha.. :kox:

a ja napisze ze mnie dotarly choineczki elegancko i to z tydzien temu moze nawet ponad :good:

To już pewnie przestły ci pachnieć tak jak mi :polew: :polew: :polew:wzór niegłupi ale jakość zapachów :wallbash:
Opublikowano

Stary - 40 choinek zapachowych ludziom wysyłasz już Miesiąc czasu *w tym wątku* - poprzedni nawet nie wiem kiedy został założony..

I nic tylko "prośba o wyrozumiałość" "prośba o trochę czasu" tu Cię nie ma, tutaj KANAL za Ciebie pisze, tutaj jesteś zarobiony, tam poczta polska, gdzieś tam ludzie Ci nie wysyłają danych adresowych..

Strasznie biedny człowiek jesteś, masz ku* turbo-pecha.. :kox:

a ja napisze ze mnie dotarly choineczki elegancko i to z tydzien temu moze nawet ponad :good:

To już pewnie przestły ci pachnieć tak jak mi :polew: :polew: :polew:wzór niegłupi ale jakość zapachów :wallbash:

no :kox: po 3 dniach :)

jszcze mam kilka w podlokietnku to jak go otwieram to pachnie :polew: znajomy w sklepie ma uzupelniacze do takich choinek to kupie u niego jakis ladny zapaszek i se namocze, wazne ze wzor ladny :kox::good:

Opublikowano

no wzór ładny i fajnie się dynda, ale zapach tylko przypomina "black classic"

Opublikowano

no wzór ładny i fajnie się dynda, ale zapach tylko przypomina "black classic"

Tylko dlatego, że jest czarny :polew:

Opublikowano
  • Autor

Skoro one pachna przez folie to juz swiadczy o tym ze dlugo trzymac nie beda... ktos probowal takie choinki nasaczac perfumami do samochodu?? Czym to mozna nasaczyc? Bo nie tyle na zapachu mi zalezalo co na wzorze. Oczywiscie choinek jeszcze nie ma ale glowny bohater obiecal wyslac jeszcze raz.

Opublikowano

Co do choinek to również jeszcze ich nie otrzymałem mimo iż kilka dni temu na prośbę kyluck posłałem mu ponownie swój adres zamieszkania. A co do twojego pytania KANAL odnośnie nasączania choinki ostatnio zużyty zapach ,,pofukalem" perfumą z flakonika do samochodu firmy K2- OCEAN. Zapach jest za***isty i ku memu zdziwieniu dosyć się trzyma. W aucie ładnie, elegancko pachnie. Jeśli otrzymam te audi choinki- choć już przestałem w to wieżyc to na pewno je popryskam tym K2

Opublikowano

no to przynajmniej fajny wizualnie zapach nam zostanie który będzie pachniał tym czym go nasączymy :naughty:

Opublikowano

a czego się spodziewaliście po nieoryginalnych zapachach za takie pieniądze? że będą pachnieć dwa miesiące? Kolega chciał dobrze a Wy wszyscy na niego z mordą. Wszystko do się załatwić wg. mnie na spokojnie. Po co te nerwy, jestem pewny że wszystko się dobrze skończy.

Opublikowano

Nasz Rząd RP też chce dobrze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jasne że wszystko można załatwić na spokojnie tym bardziej że człowiekowi dwa razy podawałem adres do korespondencji i dalej nic. Ale na spokojnie wszystko można załatwić kolego marceel1

Opublikowano

Dzięki koledze za wsparcie...,,MArcel" odesłałem już listy do tych co nie doszły...! Myśle że będzie oki. Naprawde po co bym miał oszukiwac 3 osoby... A mam jeszcze tych zapachów troche

Opublikowano

Dziś w końcu dotarły do mnie zapachy. Powiem szczerze że nie przypuszczałem że będę je miał. Kolega kyluck w jakimś stopniu zrehabilitował się jest to ważne ale po wszystkim i tak stwierdzam że interesy nie są jego najmocniejszą stroną. Mam nadzieje że pozostali też otrzymają te zapachy. Pozdro

Opublikowano

a ja wciąż czekam :)

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

Zapachy dzisiaj doszly.

Opublikowano

Zapachy dzisiaj doszly.

nie wywietrzały jeszcze :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.