Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Kanal ja podobnie jak ty czekam czekam i nic. Powoli tracę cierpliwość.

ja takze czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez już pachnie i wygląda:) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to 'kyluck' zweryfikuj swoją listę komu wysłałeś te zapachy bo ja też nic nie otrzymałem a wpłaciłem kasę. może wysłałeś komuś innemu :mysli:

jak możesz to sprawdz komu wysyłałeś i uspokój tych którzy nie otrzymali a wpłacali Ci pieniądze że zapachy wysłałeś lub że wyślesz bo ja już nie wiem co dalej, CZEKAM :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałęm wszystkim tym którzy mi wysłali swoje dane do wysyłki... Poczta polska wali w chu...A nikogo nie ominąłem raczej bo czujnie to wszystko sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałęm wszystkim tym którzy mi wysłali swoje dane do wysyłki... Poczta polska wali w chu...A nikogo nie ominąłem raczej bo czujnie to wszystko sprawdzałem

wysli mi info na PW na jaki adres wyslales do mnie...??!! PILNIE

jestem w tygodniu w Kielcach to sobie odbiore !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałęm wszystkim tym którzy mi wysłali swoje dane do wysyłki... Poczta polska wali w chu...A nikogo nie ominąłem raczej bo czujnie to wszystko sprawdzałem

Ja dane do wysylki wyslalem Ci na GG podczas Naszej rozmowy - mowiles ze adresujesz list moj wiec rozumiem ze nie zapomniales o mnie. Czekam do polowy przyszlego tygodnia, pozniej przyjdzie mi zamowic jeszcze raz skoro masz je na stanie ale wtedy prosilbym wyslac listem poleconym a najlepiej paczka za pobraniem.

Troche zamieszanie wyszlo z tymi choinkami skoro niektorzy nie wplacili kasy a pachnie im w aucie a Ci ktorzy zaplacili dalej jezdza ze swoim starym zapachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok doszły.

Piszę sie na nastepna ture, jak tylko dopracujesz info o wpłatach i info o wysyłkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ta panika, jak większość otrzymała zapachy to pewnie dojdą i do reszty. Myślę, że nikt tu nie chce nikogo oszukać. Pozdrawiam.

Ja nie mowie o oszukiwaniu tylko o tym że zwykle listy ida dlugo a czasem nie dochodza wcale - nastepnym razem wole zaplacic wiecej PLN za wysylke i towar miec na pewno w domu a nie codziennie zagladac do skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie poczta jest troszke zawieszona w polsce...Muszą wszystkim dojść wysłałem 39 listów w tym jeden do irlandi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dostalem nareszcie :disgust: ale powiem tak do zapachu czarnej choinki to troche brakuje no ale fajnie przynajmniej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kyluck a do mnie wyslaleś? Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnych zapachów i zaczyna mnie wk..ać ta sprawa. Jestem konkretnym gościem o czym świadczy fakt że jak tylko podałeś dane do przelewu kasę od razu przelałem na Twoje konto, z Twojej jednak strony o konkretach mówić nie można. Mnie nie rajcują żadne opowiastki typu ,,sory ale miałem problemy", itp. Albo podejmuje się jakieś roboty, biznesu, interesu i robię to jak się należy albo daje sobie z tym spokój. Nie wiem jak inni forumowicze (mam tu namyśli tych co jeszcze czekają na zapach) ale ja tracę cierpliwość, wiarę a przede wszystkim zaufanie do Ciebie. Wiec czekam na konkret od ciebie czy posłałeś mi zapachy czy też nie? Jeśli do tej pory nie to już ich nie chce i czekam na zwrot kasy. Dodam tylko że jeden z forumowiczów prowadził sprzedaż nalepek typu ,,dziecko w samochodzie" od momentu jak zapisałem się na listę chętnych do dostarczenia mi przez listonosza koperty z nalepką upłynęło 1,5 tygodnia, z czego tydzień to był czas na zapisy na forum. Chłop który to sprzedawał w 100-tu procentach wywiązał się ze swojego zadania, zna się na interesach. Z takimi ludźmi aż chce się robić interesy :hi:. Sorki że zapomniałem nick tego kolegi ale każdy wie o kim mowa. Puki co o Tobie nie można tego powiedzieć i takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że jeden z forumowiczów prowadził sprzedaż nalepek typu ,,dziecko w samochodzie" od momentu jak zapisałem się na listę chętnych do dostarczenia mi przez listonosza koperty z nalepką upłynęło 1,5 tygodnia, z czego tydzień to był czas na zapisy na forum. Chłop który to sprzedawał w 100-tu procentach wywiązał się ze swojego zadania, zna się na interesach. Z takimi ludźmi aż chce się robić interesy :hi:. Sorki że zapomniałem nick tego kolegi ale każdy wie o kim mowa. Puki co o Tobie nie można tego powiedzieć i takie jest moje zdanie.

Piszesz o koledze "addassko" i wszystko co napisałeś to prawda no może trzeba dodać że on na tym nawet na dobrego browara nie zarabiał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak do zapachu czarnej choinki to troche brakuje.

Zgadzam się z kolegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak chodzi mi o kolegę addassko :good:

koledzy bardzo milo bylo mi to przeczytac :):):)

niestety sam teraz jestem w sytuacji jak koledzy - nie otrzymalem do dzisiejszego dnia zadnego zapachu :(

kase tak jak Adriano007 wplacilem od razu na konto kyluck`a i niestety na tym sprawa dla mnei sie zakonczyla !!

P O R A Ż K A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...