Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy opłaca się zmieniac PS3 Classic na PS3 Slim


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie jak w temacie:)

posiadam wersje classic 80 gb i się zastanawiam czy jej nie sprzedać i nie kupić slim,

odrazu zaznaczę że kosola używana tylko w domu, miejsca na dysku starcza, i nie mam najmniejszych problemów z konsolką, tak liczyłem że musiał bym dopłacic 4 stówki, tylko czy to ma sens hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chciał zostawiać ps3 na długie godziny grania (np. GT5 czego jestem przykładem :decayed:) to radzę kupić slima ponieważ ma lepsze chłodzenie, już kilku osobom się spaliła ta większa i starsza wersja PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze raz zapomniałem wyłączyć konsole i z 28 godzin chodziła ale nic się nie stało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze raz zapomniałem wyłączyć konsole i z 28 godzin chodziła ale nic się nie stało:)

Mi chodziła ostatnio od poniedziałku od 16:00 do piątku 19:30 (dzień i noc non stop) jak kończyłem ostatni 24h wyścig, nie pojawiła się aktualizacja co do save'owania wyścigów wytrzymałościowych to odpaliłem :decayed:

Jak teraz wyliczyłem to chodziła 100h bez pół godziny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile PS wpieprza pradu? :decayed:

Nie :decayed:

Faktycznie bo za ostatni miesiąc przyszło 200 zł za prąd :wallbash::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dlatego piszę o tym :)

hhacek kiedyś pisał że mu przez 10 dni chodziła ale nie wiem czy non stop bez wyłączania jak robił B-spec w GT5 i też nie wiem czy ma slima czy starą :mysli:

Ważne też wiadomo aby nic nie blokowało z tyłu odprowadzania powietrza ps3 żeby mogła normalnie "oddychać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że raczej nie ma sensu zmieniać konsoli na slima... bo po co???? Zapewnij tylko dopływ powietrza i gra muzyka.

Jak trafiłeś na dobra sztuke to bedzie chodzić latami i bedzie OK a jak masz pecha to sie może zdupić w wielu powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 classic to jest kawał dobrego designu. Doceń jak pięknie ona jest zaprojektowana i wykonana. W końcu oznaczała kolejny kamień milowy w historii konsol.

PS3 slim designem nie dorasta starszej siostrze do pięt. Przeprojektowano konsolę w taki sposób aby była jak najtańsza w produkcji i żeby jeszcze bardziej spenetrować rynek. Argumenty o mniejszym grzaniu czy mniejszej konsumpcji energii można włożyć między bajki. W końcu jakoś musieli "zachęcić" ludzi do wymiany starej konsoli na nową.

W życiu nie zamieniłbym swojej PS3 classic na slima. Jedyne o czym możesz pomyśleć to wymiana dysku na większy. Ja w swojej wymieniłem na 500GB :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po nowym sofcie nie zmienisz Dysku na większy

Niezły wałek zrobili :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam 80 styknie w sumie narazie nie skupaiłem sie by trzymac tam muze:) a moja konsolka daje rade wiec chyba nie ebde jej zmienial jednak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam 80 styknie w sumie narazie nie skupaiłem sie by trzymac tam muze:) a moja konsolka daje rade wiec chyba nie ebde jej zmienial jednak:)

No to po uj do jasnego wacława tyle naspamowaliśmy tutaj :bicz::polew::decayed:

A tak na serio jak byś miał np kolegę czy kogoś z rodziny kto chce kupić ps3 to wtedy możesz tak zrobić, sprzedać jej w dobrych pieniądzach a ty sobie wtedy kupisz nowszy model i obie strony będą zadowolone.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm bo chcialem poznac wasza opinie :naughty: jak chcesz to zamknij temat kaine problem, a temat leży w odpowiednim dziale to wiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: nie da rady tylko PS jest słuszną konsola:)

dorośniesz troche to zmądrzejesz :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: nie da rady tylko PS jest słuszną konsola:)

dorośniesz troche to zmądrzejesz :kox: :kox: :kox:

Nie wkręcaj chłopaka :gwizdanie:

Każdy tutaj powie, że jak miałeś PS3 to byłeś równy chłopaczyna.. Ale Paulina dała Ci ultimatum, no i sprzedałeś PS3 i kupiłeś marne padło, na które narzekasz mi przez telefon przy każdej okazji.. :disgust:

Ja Ci już obiecałem, że pojedziemy razem i kupimy Ps3. A bezwartościowego twojego Xboxa puścimy z dymem na balkonie. :good:

Więc luzik moskal - zero frustracji, niedługo znowu będziesz miał PS3. :wink4:

Dobra.. W temacie nie ma co się rozpizywać.. więc zamykam :hi:

Ps.

Ps3 rządzi. Zawsze tak twierdziłem, no ale wiesz.. Mam teraz Xkloca i co mam zrobić..

Żeby zachować twarz muszę utrzymywać, że jest fifarafa.. :bag:

Z resztą.. Teraz to już takie granie srania, na czarnych padach to była sieczka.. :wink4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...