Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[80 B4] Moja pierwsza Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was po raz kolejny :)

Przed B7 było B6 a przed B6 było B4 :przebiegly: i dlatego chcę się wam pochwalić moją pierwszą :audi: która do dzisiaj jest w ciągłym użytkowaniu :naughty:

z wypasu:

motorek: 1.9TDI [1Z] z przebiegiem 319kkm (jak kupowałem ją w 2006r od pierwszego właściciela to miała 243kkm z czego każdy przegląd był w ASO do 239kkm - potwierdzone) :naughty:

4 szybki w prądzie

ABS/EDL

klima

szyberdach

jasne welurki

grzane stołki

tapicerki drzwi z tzw. parapetami

antena FM w szybie tylnej

zresztą zobaczcie sami :>

4bc9eb9e846a1e6e.jpg

505606074f339777.jpg

1d4bdfa862d8e23c.jpg

016e4d084f97b255.jpg

5d947b196ef8b765.jpg

568c73682b55e32b.jpg

701b418ac8bf81d3.jpg

26e5dc2f085c0da5.jpg

7c78833a00498c47.jpg

Opublikowano

Cudeńko :kox: moim zdaniem B4 była autem znacznie lepszym jakościowo niż kolejne generacje A4.

Opublikowano
  • Autor

Cudeńko :kox: moim zdaniem B4 była autem znacznie lepszym jakościowo niż kolejne generacje A4.

dzięki :notworthy:

moim zdaniem B4 była autem znacznie lepszym jakościowo niż kolejne generacje A4.

racja :good:

Opublikowano

świetna :kox: b4 są fajne :good: rozumiem, że jest w ciągłym użytkowaniu ale u ciebie, tak?

Opublikowano
  • Autor

świetna :kox: b4 są fajne :good: rozumiem, że jest w ciągłym użytkowaniu ale u ciebie, tak?

:yes2:

Opublikowano

Na wypasie

grzane d*py :good:

4 razy prąd szyb :good:

to u mnie tego nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

Na wypasie

grzane d*py :good:

4 razy prąd szyb :good:

to u mnie tego nie ma :gwizdanie:

połowa posiadaczy a4, baa pewnie nawet więcej nie ma takiego wypasu jak tutaj :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na wypasie

grzane d*py :good:

4 razy prąd szyb :good:

to u mnie tego nie ma :gwizdanie:

+ klima wraz z szyberdachem :rolleyes: i radyjko GAMMA które na FISie wyświetla stacje FM :kox:

Opublikowano

+ klima wraz z szyberdachem :rolleyes: i radyjko GAMMA które na FISie wyświetla stacje FM :kox:

mówisz o b4?

Opublikowano

który to rok?

Opublikowano
  • Autor

+ klima wraz z szyberdachem :rolleyes: i radyjko GAMMA które na FISie wyświetla stacje FM :kox:

mówisz o b4?

:yes2:

72b785222bf97b3e.jpg

który to rok?

1993

Opublikowano

łoo nie źle :kox: chętnie bym taką przygarnął :kox:

ale ja mam coś innego do dopieszczania :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

szkoda tylko, że AIR BAG nie ma

jeżeli miałaby podusię to nic więcej nie trzeba :kox:

Opublikowano

no byłaby bajeczka :wink4:

natchnąłeś mnie i opisałem też jakiegoś drugiego starego grata na forum :gwizdanie:

Opublikowano

Na wypasie

grzane d*py :good:

4 razy prąd szyb :good:

to u mnie tego nie ma :gwizdanie:

+ klima wraz z szyberdachem :rolleyes: i radyjko GAMMA które na FISie wyświetla stacje FM :kox:

no to niezły wypasik :kox: niektórzy to nawet w B6 czy B7 nie maja :gwizdanie:

Opublikowano

PIEKNA!!

po fotkach sądze że ładny stan auta... i wyposazenie... klima szyber elektryka radio z Fis itp... super... trzymaj jeździj i dbaj... kiedyś ci podziękuje autko :)...

Opublikowano

ja bym zderzak s-line zapodał, lotkę, i kierę na MF zmienił :mysli::naughty: haha

to autko jeszcze nie jedne nowsiejsze Audi przejeździ :good: :good:

Opublikowano

ja bym zderzak s-line zapodał, lotkę, i kierę na MF zmienił :mysli::naughty: haha

to autko jeszcze nie jedne nowsiejsze Audi przejeździ :good: :good:

raczej napewno przejeździ... jakoś nie widze BLB czy BRD z przebiegiem 300 tys bez większych przejść :)... przy 300 tys km to BRD będzie miało 2 czy raczej 3 komplet wtrysków :polew:

Opublikowano
  • Autor

autko jeszcze nie jedne nowsiejsze Audi przejeździ :good: :good:

raczej napewno przejeździ... jakoś nie widze BLB czy BRD z przebiegiem 300 tys bez większych przejść :)... przy 300 tys km to BRD będzie miało 2 czy raczej 3 komplet wtrysków :polew:

:laghing2:

Opublikowano

ja Ci się pośmieję z kultowego motoru o oznaczeniu BRD :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.