Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dziki dzik ;D hehe


Gość elMatadore

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorek prawie jak Kunia ladna

a co do Dzikow to myslalem ze sa tylko w Warszawie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elMatadore
extra zawias! :shock: przod przydaloby sie jeszcze 10 mm obnizyc, zeby siedzial na wysokosci tylu ale i tak jest super. i ten ognisty kolorek... :twisted:

:sad: nie da rady bardziej znizyc bo niunia i tak juz po wymianie miski olejowej jest --- wrocław...--- :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elMatadore
ładnie się prezentuje :cool: a jak się jeździ po naszych drogach :?:

jak napisalem wczesniej w mojej niuni wymienilem juz miske olejowa --450zł--

oraz zamowilem rozpórki na przod i tył bo niestety "buda" nie wytrzymuje tego zawieszenia i juz mi zaczela nadpękać ścianka grodziowa... ale da sie uratować :grin:

p.s. przy tym zawieszeniu jeżdżąc po naszych drogach nie ma bata żeby jeździć na innych oponach niż 205x55x16 i alu jakies fest wytrzymale(trza wysrodkowac miedzy ładne a wytrzymałe - chyba ze ktos ma ze 4000zł na alu) xxx i naprawde nikt mi nie wmowi ze na nizszym profilu albo na szerszej oponie lepsze wlasciwosci jezdne beda-- moze tylko ladniej wygladac ale jezdzic lepiej nie bedzie 1.8 125km xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elMatadore, 16 sa zdecydowanie za male i szczerze wolalbym trochu zmiekczyc zawias i wsadzic 17..np 215/45 R17- . co do pekania scianki grodziowej to najpierw posprawdzalbym jak auto bylo walone, a pozniej obwinial zawias ;) rozporka tak czy siak zwieksza sztywnosc nadwozia (przez co zdecydowanie poprawia precyzje prowadzenia i wlasciwosci trakcyjne) wiec zakladaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elMatadore
elMatadore, 16 sa zdecydowanie za male i szczerze wolalbym trochu zmiekczyc zawias i wsadzic 17..np 215/45 R17- . co do pekania scianki grodziowej to najpierw posprawdzalbym jak auto bylo walone, a pozniej obwinial zawias ;):)

auto nie bylo walone mozesz mi wierzyc(b.dokladnie sprawdzone) a jak napewno doskonale wiesz scianka grodziowa jest wykonana z aluminium jak wiekszosc auta i jest bardzo podatna na naprezenia wiec rozporka usztywnia mi auto i przejmuje je! a co do rozmiaru felg i opon to masz racje ale czy wytrzymaja wroclaw...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wytrzymuja na 17'' i to na seryjnym zawieszeniu, o takim zawieszeniu to ja nawet nie mysle do Wroclawia :mrgreen: Wrzucilbys 17" i troche podniosl ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...