Skocz do zawartości
IGNOROWANY

vista,problem po zainstalowaniu SpeedBit Video Accelerator


Rekomendowane odpowiedzi

kuźwa,chciałem przyspieszyć buforowanie na youtube i zainstalowałem SpeedBit Video Accelerator,po instalacji obejrzałem jeden filmik,żeby sprawdzić czy coś pomogło,musiałem wyjść z chaty i zostawiłem włączonego kompa,po jakiś 2 godz wróciłem i zonk,niema netu,myślałem,że się odłączył,chciałem połączyć,ale komp nie widzi żadnych sieci,odnajdywanie sieci jest wyłączone i niemożna włączyć.

po włączeniu kompa pojawia się ten napis zapraszamy i nagle robi się biały ekran na dłuższą chwilę,widać tylko kursor,wcześniej tego nie było,po uruchomieniu wyskakuje okienko Reminder.exe-błąd aplikacji-aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc000007b),wszystkie programy które uruchamiały się przy włączaniu kompa nie mogą się uruchomić,wyskakuje okienko Program przestał działać.

próbowałem przywrócić system,ale niema żadnego punktu przywracania.

w centrum zabezpieczeń nie mogę włączyć zapory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdzile :shocked:

robie formata :evil:

na tym lapku mam viste,ale przy kupnie nie dostałem instalki,ale mam instalkę z drugiego lapka,mogę bez problemu ją użyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugi laptop to Toshiba i instalka nie chce pójść :kwasny:

...a na tym zepsutym ta naklejka pod spodem jest już starta i nie widać żadnych nr :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslalem,ze jak wezmiesz sobie dupe ponizej 18 lat to juz miala w szkole informatyke i sobie poradzi.

A tu zonk, dobrales sobie do swojego poziomu :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na tym zepsutym ta naklejka pod spodem jest już starta i nie widać żadnych nr :confused4:

No to jeśli nie masz nigdzie indziej zapisanego klucza licencji a nalepka zdarta to pies pogrzebany.

Są jeszcze programy które kiedy odpalisz w Windowsie zwracają np. numer klucza licencji Windowsa, Office itp.

Pytanie tylko czy masz jeszcze tam zainstalowanego Windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na tym zepsutym ta naklejka pod spodem jest już starta i nie widać żadnych nr :confused4:

No to jeśli nie masz nigdzie indziej zapisanego klucza licencji a nalepka zdarta to pies pogrzebany.

Są jeszcze programy które kiedy odpalisz w Windowsie zwracają np. numer klucza licencji Windowsa, Office itp.

Pytanie tylko czy masz jeszcze tam zainstalowanego Windowsa.

tak,mam zainstalowanego,tak jak było.

Microsoft Product Key Finder 1.3.2.48 znalazłem taki program,ale na zepsutym lapku nie mam netu,wiec nie mogę go ściągnąć :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobrze powinny się spalić żywym ogniem oba lapki .... :decayed::kox:

A myslalem,ze jak wezmiesz sobie dupe ponizej 18 lat to juz miala w szkole informatyke i sobie poradzi.

A tu zonk, dobrales sobie do swojego poziomu :gwizdanie: :naughty: :naughty:

... :laghing2: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze programy które kiedy odpalisz w Windowsie zwracają np. numer klucza licencji Windowsa, Office itp.

Pytanie tylko czy masz jeszcze tam zainstalowanego Windowsa.

dobra,mam product key,ale jest inny niż na naklejce pod lapkiem(kawałek naklejki się zachował)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 14:53_________________________________________________NAPRAWIONE :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...