Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy felgi 9x16 beda wystawały


ps2snake

Rekomendowane odpowiedzi

nie beda wystawaly. nie wiem tylko jak wnetrza czy nie bedzie tarło. ale to zaraz ktos sie wypowie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez gleby powinno być w porządku, u mnie po obniżeniu auta opona tarła o sprężynę przy tylnym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to z przodu bedzie tarło 9" i et45 nie ma bata żeby nie tarło od wewnatrz :gwizdanie:

bedziesz musiał dać dystans, noi syta gleba, pozatym takie rozwiazanie nie wiem co ma na celu ta felga z oponą jaką tam podałes bedzie srednicą mniejsza od dedykowanej, powiększy sie szpara miedzy błotnikiem a oponą(to zredukujesz gwintem) ale za to zmniejszy sie prześwit podwozia bo koła beda mniejsze wiec bedziesz tarł :gwizdanie: przynajmniej ja to tak rozumuje

Nie lepiej wsadzic jakąs 17ke o tych parametrach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17" rowniez mysle a na to oponka 195/45 :cool1: Średnica jak średnica a jakie najodpowiedniejsze ET i szerokość aby nie tarło o springi przy 8J?? Bo podwoziem to ja lubie trzec i przeswit jak sam napisales jest malo istotny bo jak co to sie gwintu skreci jeszcze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17" rowniez mysle a na to oponka 195/45 :cool1: Średnica jak średnica a jakie najodpowiedniejsze ET i szerokość aby nie tarło o springi przy 8J?? Bo podwoziem to ja lubie trzec i przeswit jak sam napisales jest malo istotny bo jak co to sie gwintu skreci jeszcze :gwizdanie:

ja bym szukał czegos miedzy et30-35, z tym ze 17ke, 16ka moze okazać sie za mała i bedzie śmiesznie to wyglądało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...